Rammelende eierstokken DEEL 2

08-04-2010 09:46 2508 berichten
Alle reacties Link kopieren
Wie wil er meepraten over haar kinderwens?

Heb jij ook rammelende eierstokken maar is je vriend nog niet toe aan kinderen, lucht hier je hart!

Hier kun je je 'ei' kwijt bij lotgenoten



xx

NaamLeeftijdSTART..!!N.O.D.ZwangerWanneer uitgerekendNukje33April/Mei 201029 maart 2011janine2000131April 2010 31 januari 2011Boefje29December 2009 18/09/10Frutje30Augustus 201031 augustusPipo31Oktober 2010Verkademeisje30Januari 2010 19/11/2010Assie7831Begin 2011Orchis29begin 2011Orchid34Begin 2010 12-12-10Lavender 32?Spingstof29December 2010Moimoi29April 201026 juniMoos8623juni/juli 2010?Minie86 (gaat voor de tweede)23augustus 2010Meis, 9 sep 2009Hofje7732??[/quote]
Alle reacties Link kopieren
ja braaf geteld vanaf mijn laatste menstruatie
Alle reacties Link kopieren
hoi hoi!

Jeetje janine al bijna 6 weken... Gaaf hoor. Ik weet dat wij ongeveer dezelfde NOD hadden helaas voor mij wat minder. Ben soms wel een beetje jaloers hoor maar vooral erg blij natuurlijk! Ik gun het je ( en alle dames hier natuurlijk!!)



Zou iemand (ik weet ff niet meer wie er over gaat) mijn NOD willen zetten op 26 juni. Omdat ik de vorige maand dus een week te laat was heb ik nu geen idee hoe het zit dus wacht maar af.

Ik neem mijn vruchtbare periode nu ook maar heel ruim en probeer deze zo veel mogelijk te benutten. We zien elkaar dus erg weinig deze periode. Hij of ik pas laat thuis en dan komt het er meestal niet meer van. Maarja zoals Janine schrijft het kan zo ook ineens raak zijn.

Omdat ik nu niet zo goed weet wanneer, ben ik ook veel relaxter. Heb ook besloten om het deze zomer gewoon allemaal af te wachten en pas b.v. vanaf september met testen enzo te beginnen. Een relaxte gedachte overigens!!
Alle reacties Link kopieren
hoi hoi!

Jeetje janine al bijna 6 weken... Gaaf hoor. Ik weet dat wij ongeveer dezelfde NOD hadden helaas voor mij wat minder. Ben soms wel een beetje jaloers hoor maar vooral erg blij natuurlijk! Ik gun het je ( en alle dames hier natuurlijk!!)



Zou iemand (ik weet ff niet meer wie er over gaat) mijn NOD willen zetten op 26 juni. Omdat ik de vorige maand dus een week te laat was heb ik nu geen idee hoe het zit dus wacht maar af.

Ik neem mijn vruchtbare periode nu ook maar heel ruim en probeer deze zo veel mogelijk te benutten. We zien elkaar dus erg weinig deze periode. Hij of ik pas laat thuis en dan komt het er meestal niet meer van. Maarja zoals Janine schrijft het kan zo ook ineens raak zijn.

Omdat ik nu niet zo goed weet wanneer, ben ik ook veel relaxter. Heb ook besloten om het deze zomer gewoon allemaal af te wachten en pas b.v. vanaf september met testen enzo te beginnen. Een relaxte gedachte overigens!!
Alle reacties Link kopieren
@moimoi: ja, relaxt is de beste manier..! kijk naar mij haha.. en we hebben het toen echt niet vaak gedaan..! ik zet je nieuwe NOD in de lijst

en succes deze ronde! Ik zou het zo leuk vinden als we bijna helemaal tegelijk zwanger zouden zijn...!
Alle reacties Link kopieren
was net aan het dansen op nieuwe muziek die had gedownload.. vind ik altijd zo lekker.. maar ja, ik voel dan mijn borsten echt goed.. tijd voor een nieuwe sportbh denk ik!
@janine

Mijn zus heeft de eerste tijd alleen maar sportbeha's gedragen omdat haar borsten erg groeiden en beugels zeer deden. Volgens haar een goede investering.



@pipo

Neeeh, dat is balen! Hopelijk word je een keertje eerder of later ongesteld. Ik heb erg geluk dat het bij mij erg goed uitkomt (eerste dagen van de huwelijksreis), al hoop ik niet dat ik opeens een langere cyclus krijg want dan zou ik op de bruiloft nog ongesteld kunnen zijn.



@moimoi

Natuurlijk gun je het iedereen, maar je wilt het zelf oohook zo graahaag! Ik heb dat ook .



Mijn NOD is trouwens 31 augustus . Beter te vroeg dan te laat haha.
Alle reacties Link kopieren
Zo, ik ben weer bijgelezen!



Janine; al 6 weken! Wat vliegt de tijd. Voor je het weet is de eerste echo en wordt het heel ECHT!



Pipo: wat vervelend om tijdens je huwelijksreis ongesteld te zijn.....ideaal zou natuurlijk zijn om dan je vruchtbare periode te hebben.



Moimoi: erg goede insteek om de relaxte methode te kiezen. Hopelijk boekt het net zo snel resultaat als bij Janine.



Frutje: NOD van 31 augustus! haha.....het kan er idd maar vast staan. Prachtig.....zal ik ook vast een voorspelling geven? Moet ik wel "verzinnen" wanneer ik met de pil stop, schatten hoe mijn menstruatie op gang komt.....er vanuit gaande dat ie net zo consequent is als vroeger (netjes 28 dagen).....mmmm......even agenda pakken.......Ja, 30 december



Verder heb ik vandaag een goede en productieve dag gehad, nog even een paar daagjes veel dingen afronden enzo.....en dan lekker vakantie!

De vakantie regelen en er naartoe leven.....en jullie luisterend oor, hebben me al wel weer een paar maanden verder gebracht in het wachtproces. BEDANKT!

Nog een half jaartje en hopelijk staan we er dan nog steeds allebei positief tegenover en is het snel raak.
@Frutje: dan staat ie er maar vast in



@Moimoi: denk ik ook het beste om er relaxt mee om te gaan. Bij Janine heeft het goed gewerkt.



@Assie: heerlijk dat je bijna op vakantie gaat! Ben een beetje jaloers... Vanaf wanneer moeten we je missen op het forum?
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen allemaal!



Ik ga dinsdag op vakantie en dan 2 weken. Het is maar goed dat ik daarna nog een aantal vrije dagen heb....kan ik hier weer bijlezen!



Vandaag vliegt de dag weer voorbij, denk ik. Overleg, document in elkaar zetten en dan vrij voor de bruiloft. Gelukkig op fietsafstand. Moet namelijk nog omkleden en kaartje kopen. Op de kaart stond dat ik vanaf 15:30 van harte welkom ben. Dat zal dan toch iets van een receptie zijn??
Alle reacties Link kopieren
@assie: ow, heerlijk vakantie.. ben helemaal jaloers.. wil ook! mijn laatste vakantie was vorig jaar juli.. ben er helemaal aan toe!



lekker bruiloft.. alleen receptie of de hele avond? niet duidelijk?



vandaag weer geen zin, erg he. gelukkig is het weer bagger buiten.



En morgen allemaal braaf stemmen he
@Assie: ja, dat lijkt me een receptie-tijd



@Janine: stemmen zal ik braaf doen hoor. Ik heb ook (alweer) geen zin.
Alle reacties Link kopieren
ook al voel ik me absoluut niet zwanger.. ik heb wel rare dingen. Zo heb ik bijna geen honger (maar ook niet misselijk). Heb wel overal trek in (vooral rookworsten etc) maar zodra ik aan het eten ben (vooral warm) heb ik het alweer gezien. Kost me meer moeite om genoeg te eten. Gisteren ook, 0,5 aardappel gehad en wat worteltjes (wel lekker klaargestoomd met komijn en koriander) en een pangafiletje... Heb wel onwijs zin in frisse kwark of yoghurt.. heel apart allemaal.. en ja, heel cliché ook zin in augurken haha!



en waterijs..!! ow, dat helemaal.. maar dat heb ik altijd al, dat ligt denk ik ook aan het weer. Het is hier nog steeds een beetje benauwd buiten
Alle reacties Link kopieren
Ja Janine, dat klinkt op en top zwanger. Lijkt me heel raar dat je zo'n zin in eten kan hebben en er direct alweer genoeg van hebt....of ineens zin hebt in andere dingen!



Wat betreft de bruiloft....ik had wel al 3 weken geleden door moeten geven als ik niet zou komen. Vind het een beetje onduidelijk......receptie maakt het niet zo heel veel uit hoeveel mensen er komen, toch?

Ach ja, ik zie wel. Ga er gewoon vanuit dat ik even langsga, ken toch zo goed als niemand daar, dan heb ik het met 1,5 uur echt wel gezien.
Alle reacties Link kopieren
assie, beetje gek is het wel..!! succes..
Alle reacties Link kopieren
Hoi dames



Ben ik ook weer een keertje, heb de afgelopen weken niet echt de behoefte gehad om te schrijven, er was ook niet zoveel te vertellen. Heb wel steeds meegelezen...

In onze vakantie hebben we besloten te gaan trouwen in april/mei, en we gaan in augustus beginnen met kindje. Stel dat ik dan meteen zwanger ben, heb ik nog even voordat ik uitgerekend zou zijn. Vriendje gaat er namleijk net als de rest maar vanuit dat hij superzaad heeft. Kan wel merken dat hij het wil. Want hij zegt steeds: als je vruchtbaar bent doen we het elke dag zodat het meteen raak is. Gister tegen onze ouders verteld dat we gaan trouwen. Vonden het erg leuk. Schoonvader dacht dat het een grapje was... maargoed. Vind het wel spannend allemaal.

Afgelopen weekend naar friesland geweest met vrienden, concert van guus meeuwis geweest, was supergaaf.



@Janine: wat fijn dat je vriend steeds meer met je mee begint te voelen. Voor jou is het echter omdat het in jou buik zit. Nog 2 weekjes en dan een echo, hoop dat alles gewoon goed is.

@Boefje: het gaat hard zeg, al ruim 25 weken! Je voelt je verder wel goed, afgezien van de kwaaltjes. Al een kinderkamertje uitgezocht en klaar? Of nog niet ?

@Nukje en Moimoi: Jullie nog twee weekjes ong tot de nod. Dus jullie zullen nu wel zo'n beetje vruchtbare dagen hebben! Goed je best doen;)

@Bambi: las dat jullie ook jong zijn en kinders willen. Ik ben 23 ( over een maand 24). Toen ik 20 was wilde ik met toenmalige vriend ook kinderen, maar achteraf blij dat we het niet doorgezet hebben want die relatie was niet goed en binnen een halfjaar had ik het uitgemaakt. Maar begrijp het vroeg-kinderen-willen gevoel heel goed. Ben blij dat mn vriend nu ook wel wil, hij is 28.

@frutje en pipo: hoe is het met de trouwvoorbereidingen. Al een jurk uitgezocht enzo? Ben benieuwd!

Groetjes
Alle reacties Link kopieren
Wow, mooie buik Boefje! "Die van mij" groeit ook aardig door, je ziet het nu echt. Moest vandaag in het ziekenhuis zijn, de artsen zijn dik tevreden. Prima bloeddruk, ik mag met 1 medicijn zelfs een lagere dosering proberen en het kindje groeit goed. De gynaecoloog heeft "hem" opgemeten als 18 weken en 1 dag, terwijl ik eigenlijk nu 17 weken zou zijn. Nou ja, we merken het vanzelf. Een van de grootste zorgen bij een hoge bloeddruk zou een te klein kindje zijn, maar daar is dus duidelijk geen spraken van.

Leuk hoor, je foto!



En Assie, alweer terug van de bruiloft? Het leek mij ook een receptietijd. Was het wat?



Is Janineman al een beetje gewend aan het idee? Bijna een echo, leuk hoor. Echt bijzonder om het hartje dan te horen kloppen. Het kindje is dan nog niet veel meer dan een boontje (qua vorm), maar groeit hard hoor! De trek in waterijsjes herken ik wel, vooral de perenijsjes van festine. Maar ik moet zeggen dat tot nu toe mijn enige zwangerschapsverslaving vers fruit is. Aardbeien, ananas, meloen. Als het maar zoet ruikt, heerlijk!



Moos, ik moet wel een beetje lachen om je bericht. Volgens mij denken alle mannen dat ze superzaad hebben. Ik ben er iig nog nooit een tegengekomen die dacht van niet. Grappig, dat wij vrouwen bang zijn dat het wel eens lang kan duren, terwijl mannen er vanuit gaan dat het snel gebeurd is. Op dit forum hebben zij dan eigenlijk wel weer gelijk



Zwanger op huwelijksreis, wat een pech Pipo! Ben je altijd heel regelmatig? Is er nog een kans dat je misschien toch al iets eerder ongesteld wordt? En anders hoop ik dat je de kortste menstruatie van je leven hebt!



Nukje, hoe is het met jou? Hoe voel je je? Nog last van het stoppen met je medicijnen? Of ben je nog niet helemaal afgebouwd? En hoe reageert je vriend, op jou en op je plannen?
Alle reacties Link kopieren
ow ow.. we gaan dus vanavond bij mijn schoonouders langs.. help! help!.. vind het echt doodeng. We wilden eigenlijk donderdag of vrijdag maar ze gaan een weekje op vakantie.. (en ze gaan heeel vaak..). Spannend! ik laat het jullie zsm weten
Alle reacties Link kopieren
Succes, Janine!! Ze zullen het vast heel leuk vinden! Ik duim voor je!
Alle reacties Link kopieren
Succes janine!!

Gaat vast goedkomen!
Oooh Janine, bijzonder moment, succes!
Alle reacties Link kopieren
hoop dat het goed gaat komen.. ik zie er behoorlijk tegenop..!
Alle reacties Link kopieren
Janine: succes!!!! Hoor graag alles over hoe het is gegaan.



De bruiloft was, ondanks dat ik alleen was, gezellig. Meer mensen hadden achteraf het "probleem" dat niet duidelijk was of het een receptie was of niet....geen eindtijd stond vermeld, etc.

Het bleek een soort receptie te zijn met een high tea buffet. Sandwiches met zalm enzo, brownies, muffins, scones.....en later rond 17:30/18:00 nog bittergarnituur.

Kortom, een beetje een tussenvariant.



Net nog een stuk gefietst, tussen de buien door....zo leer ik de omgeving toch een beetje kennen



Verkademeisje: wat fijn om te horen dat alles goed gaat met je zwangerschap!!! Het kindje ligt in ieder geval niet in groei achter....misschien loopt "het" zelfs voor.



Fijne avond nog!!
Alle reacties Link kopieren
@verkademeisje: fijn dat het allemaal zo goed gaat.. met jou en de kleine in je buik



ff kort verslagje:

Wij zaten zenuwachtig op de bank bij die ouders.. eerst beetje lullen over ditjes en datjes.. blabla.. toen viel er even stilte .. en ik stootte mijn vriend zachtjes aan.. Dat had schoonmams door: dus die vroeg heeeeeel subtiel: of hebben jullie wat nieuws? Ehmmm, nou, zei mijn vriend: als het goed is worden jullie opa en oma...! Mijn schoonmams was helemaal enthousiast.. en ow, ik dacht vandaag nog... wanneer..?!! haha. Mijn schoonpa reageerde ook prima maar wat rustiger.. en moest het even laten bezinken..

Mijn vriend en zijn pa zijn even de caravan gaan ophalen.. en toen zei schoonpa tegen zijn zoon: zo, dus jij wordt vader! haha.. zo grappig. Hij is ook echt een beetje zo'n dominante vader (niet onaardig hoor) maar wel een powerman zeg maar. Echt daar had ik bij willen zijn! Verder is zijn vader nogal van de handige constructies (ook op financieel gebied). Dus hij zag het wel zitten om zijn vrouw 3 dagen te laten oppassen.. kregen ze weer subsidie op... Echt zo typisch schoonpa..



maar goed, eerst even laten bezinken..

conclusie: schoonmams is door het dolle heen... schoonpa moet het nog laten bezinken.. maar het voelt goed



slaap lekker
Alle reacties Link kopieren
He Janine: fijn dat het toch allemaal goed is gegaan gisteren. Wel grappig he....dat iedereen op z'n eigen manier reageert en je het zo ook wel voorspeld had! Achteraf valt het allemaal dus reuze mee. Gelukkig maar.



En z'n vrouw kan wel 3 dagen oppassen......lekker rationeel zo te horen. Grappig dat direct die stap wordt gemaakt. Emotioneel slaan we even over en hup.....naar het practische deel.



Nou dat heb je ook weer achter de rug. Nu lekker genieten en langzaam aan de rest in je omgeving informeren.
Zo, dat zit erop Janine! Kan me voorstellen dat je het heel spannend vond. En ach, mannen reageren nu eenmaal anders... Mijn vader kon geen woord uitbrengen toen mijn zusje aankondigde zwanger te zijn. En nu VINDT hij het me toch een partijtje leuk! Volgens mij kreeg hij gewoon ineens door dat hij echt oud werd door het woord 'opa'



Verder weinig te melden, straks maar eens stemmen...

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven