Advies nodig!!

17-06-2010 16:51 44 berichten
Alle reacties Link kopieren
Nou, nooit gedacht dat ik hier zou schrijven.

Ik heb al bijna 5 jr een relatie met m'n huidige vriend. Ruzies hebben we niet, maar of ik nou echt happy ben, mwa. Hij is om te beginnen minder cultureel aangelgd etc en heeft meer met voetbal enzo.. Vroeger bond ons de goeie gesprekken die we hadden. Nu is daar weinig meer van over. Naar m'n gevoel is de klik weg.

Nou ben ik niet iemand die zo snel een punt achter m'n relatie zet..



Nou wonen we sinds 2 jaar samen. In het afgelopen half jaar ben ik m'n buurman (is alleen) steeds vaker gaan spreken. Ik kwam erachter dat praten met hem heel

makkelijk ging, op een heerlijk niveau, wat ik eigenlijk zelfs nooit bij m'n vriend had ervaren. Na verloop van tijd kwamen er ook gevoelens bij. Nu blijkt dat van zijn kant ook te zijn. Hier hebben we het beide moeilijk mee, ook omdat we ons schuldig voelen naar m'n vriend/zijn buurman. Het enige ingrediënt dat misschien ontbreekt is dat het leeftijdsverschil enorm groot is. Ik ben 25, hij is 50. Oogt daarintegen niet zo!!



Wij zijn heel open naar elkaar en heb ook het er ook over gehad wat er met mannen gebeurt rond die leeftijd... Ik probeer heel objectief te kijken of zijn leeftijd een rol speelt in het feit dat ie ook voor mij ook iets voelt. Maar kan weinig vinden wat er echt aan bijdraagt. Hij ziet me als gelijkwaardig en niet als jong ding. Het is geen macho ofzo eerder een zachte man.



Ik weet niet wat ik moet. Ik denk dat ik best zonder m'n huidige vriend kan.. Maar belangrijker te doen met m'n buurman en het leeftijdsverschil? Ik wou dat ie 30 was..



Alvast bedankt voor de advieserende reacties!
Alle reacties Link kopieren
wat dacht je ervan om eerst een met je vriend te praten ipv met de buurman.
Alle reacties Link kopieren
Misschien eerst maar de huidige relatie beeindigen? Lijkt me wel zo eerlijk naar je vriend toe. Zelf zou ik het verstandiger vinden om niet direct in een nieuwe relatie te duiken. Als zowel de gevoelens van jou en je buurman niet verminderen kun je dan altijd nog iets beginnen.

Dan pas speelt de vraag of het leeftijdsverschil onoverkomelijk is of niet. Er zijn hier vast al wel topics over relaties met een groot leeftijdsverschil waar je ervaringsdeskundigen kunt vinden.
Alle reacties Link kopieren
Het argument dat je ook wel zonder je vriend kunt is trouwens niet erg sterk. Ik kan ook wel zonder mijn man maar ik vind het nog veel te leuk met hem. Het gaat dus om wat je wilt.



Sleur in een relatie is te doorbreken maar dan moet je er wel allebei aan willen werken. Als je daar al geen energie meer in wilt steken lijkt het me tijd om de stekker eruit te trekken.
Alle reacties Link kopieren
Tsja, je kunt natuurlijk meteen op de buurman duiken, maar misschien is het wel zo beschaafd om eerst eens met je vriend te gaan praten? Ik vind het wel erg makkelijk om alle schuld in zijn schoenen te schuiven en je goede gesprekken voor de buurman te bewaren.

En die buurman zou ik zowieso nog maar een tijdje op afstand houden. Van de ene in de andere relatie rollen komt meestal niet zo goed.
De pik is altijd groter het gras is altijd groener bij de buren.
Alle reacties Link kopieren
quote:abcdtje schreef op 17 juni 2010 @ 16:51:





Ik weet niet wat ik moet. Ik denk dat ik best zonder m'n huidige vriend kan.. Maar belangrijker te doen met m'n buurman en het leeftijdsverschil? Ik wou dat ie 30 was..



Alvast bedankt voor de advieserende reacties!Ik denk dat het belangrijker is om eerst een met je vriend te gaan praten. Lijkt me wel zo eerlijk tegenover hem!
Alle reacties Link kopieren
Wilde je meteen bij de buurman intrekken?
Vroeger toen de zee nog schoon was en seks vies....
Alle reacties Link kopieren
quote:dangeensuus schreef op 17 juni 2010 @ 17:08:

De pik is altijd groter het gras is altijd groener bij de buren.
Alle reacties Link kopieren
liefde is niet een blijvend gevoel, het is een wilsbeslissing.



wat wil jij? Van je vriend houden en je relatie sterker maken of het hazenpad kiezen en er bij een hobbel in de weg weglopen?
Alle reacties Link kopieren
quote:dangeensuus schreef op 17 juni 2010 @ 17:08:

De pik is altijd groter het gras is altijd groener bij de buren.Misschien is dit al enigszins verdord...
Alle reacties Link kopieren
Ow mosterd..... Mijn laptop bleef hangen
Alle reacties Link kopieren
Was je al moe van je relatie voor je die leuke buurman leerde kennen?
En het is adviseren. Om het maar even op niveau te brengen.
quote:luna1 schreef op 17 juni 2010 @ 17:11:

[...]





Misschien is dit al enigszins verdord...In ieder geval is het bij de buren grijzer......
Alle reacties Link kopieren
quote:Virginia_38 schreef op 17 juni 2010 @ 17:13:

[...]





In ieder geval is het bij de buren grijzer......
Alle reacties Link kopieren
Ik vind voetbal anders ook best cultureel......
Alle reacties Link kopieren
quote:abcdtje schreef op 17 juni 2010 @ 16:51:

Ik denk dat ik best zonder m'n huidige vriend kan.. Maar belangrijker te doen met m'n buurman en het leeftijdsverschil?Je schrijft dat jij het type bent dat niet zomaar een punt achter haar relatie zet. Waarom vind je de kwestie van je buurman dan belangrijker dan je relatie met je "huidige vriend"?
Ga in therapie!
Alle reacties Link kopieren
Zit er uberhaupt wel toekomst in een mogelijke relatie met je buurman , zoveel jaar ouder en wou je daar bij in trekken dan? naast je vriend?

Toen ik het las, dacht ik ook meteen... gevalletje van het gras is groener aan de overkant.



Je mist zelf iets in je huidige relatie en staat dus kennelijk open voor anderen en de buurman komt zo lief en begrijpend over in gesprekken omdat jij dat mist bij je vriend.

Maar ik denk dat het een nogal gekleurd gevoel is.



Bovendien als jij iets mist in je relatie, zou je je dan eerst niet gaan richten op je huidige relatie en proberen daaruit te komen.

Pas als dat niet lukt kan je besluiten die relatie te eindigen.

En desnoods met de buurman verder te gaan



Wees eerlijk naar jezelf en naar je vriend.
Alle reacties Link kopieren
En je schrijft dat je in het verleden wel goed gesprekken had met je vriend.



Kunnen jullie beiden er niet iets aan veranderen, dat het weer zo kan worden?
Alle reacties Link kopieren
Het enige wat jou tegen lijkt te houden is dat leeftijdsverschil TO?



Is het bij jou opgekomen dat de reden dat jij zo fijn met hem kunt praten is omdat die 50 jarige heel wat meer levenservaring heeft dan jouw vriend en dat die 50 jarige blij is met aandacht van een groen blaadje.



Zie je jezelf zijn sokken en onderbroeken wassen? En daar bedoel ik mee, heb je een eventueel dagelijks leven met hem voorgesteld of is dit een bevlieging omdat jullie het allebei leuk vinden om aandacht te krijgen?
Alle reacties Link kopieren
Waarom loopt iedereen in een ingekakte relatie toch altijd tegen zo'n goeie prater aan?

Het is zooooooooooooo voorspelbaar. En makkelijk; stel je op als begripvolle gesprekspartner op niveau en...bingo!
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
quote:blijfgewoonbianca schreef op 17 juni 2010 @ 17:38:

Waarom loopt iedereen in een ingekakte relatie toch altijd tegen zo'n goeie prater aan?

Het is zooooooooooooo voorspelbaar. En makkelijk; stel je op als begripvolle gesprekspartner op niveau en...bingo!Ja je slaat de spijker gewoon op zn kop, helemaal waar!
Alle reacties Link kopieren
De 50 jarige doet dit ook heel doelbewust hoor. Die heeft meer levenservaring en heeft wel door dat jij om een goed gesprek op niveau kennelijk flink verlegen zit
Alle reacties Link kopieren
quote:Lizzielientje schreef op 17 juni 2010 @ 17:42:

De 50 jarige doet dit ook heel doelbewust hoor. Die heeft meer levenservaring en heeft wel door dat jij om een goed gesprek op niveau kennelijk flink verlegen zit Oow, wrijf het er maar in bij TO

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven