Count your blessings nu toch eens (kom bij de BEO!)

10-05-2010 20:40 2410 berichten
In een ieder van ons huist een BEO.

Wees niet bang haar te ontdekken.

Bevrijd de BEO in jezelf en word lid!



Tientjesleden (42 euro per jaar), sympha's, ook van harte welkom!



De cursussen zijn in volle gang maar er zijn overal nog enkele plaatsen beschikbaar.



'Tuinieren in de vagina', 'doe meer met je bladblazer' en 'graancirkels maaien met de handmaaier', zijn dit jaar helaas helemaal volgeboekt maar bij veel animo is er een mogelijkheid tot een extra cursus in de zomervakantie.



BEO's verenigt u!



Alle reacties Link kopieren
we zijn nu zogenaamd in Afrika, dat betekent dat we op de friese wateren heen en weer varen. L. vraagt zich wel af waarom het zo regent, we doen het af met Moesson en Regenseizoen.

Gaat goed hoor
Alle reacties Link kopieren
Was ik toch verdwaald in het doolhof van Wurkshops.



Ik kan maar geen keuze maken. Tampons haken; dat kan, maar ik macramé ze altijd, das zo'n gewoonte dat ik bang ben dat ik dan toch een beetje van mijn padje af raak.



Rebirting met houtsnippers klinkt reuze spannend, maar ja die processierups, ik maak me daar toch wel zorgen over. Maar nu ik er over nadenk. Spuka kunnen we die Wurkshop uitbreiden met kantlossen met zijde van de processierups. Dan wil ik me graag opgeven.
Alle reacties Link kopieren
Ik las trouwens net dat de boktor het clubhuis toch maar links laat liggen....... onderhuur aan die jagers, zal dat er iets mee te maken hebben....
quote:meds schreef op 26 augustus 2010 @ 12:04:

we zijn nu zogenaamd in Afrika, dat betekent dat we op de friese wateren heen en weer varen. L. vraagt zich wel af waarom het zo regent, we doen het af met Moesson en Regenseizoen.

Gaat goed hoor



Lief he, zo'n kind, die kun je gewoon nog van alles wijsmaken.

Fien gelooft nog in Sinterklaas. Ik ben van plan dat zo te houden tot ze een jaar of 18 is.

Het is zó handig bij het dreigen met 't een of ander.

'niet meer doen ánders zeg ik het tegen Sinterklaas....

Dreigen met haar vader werkt al láng niet meer.
quote:Sgaaaaaaaaaapie_returns schreef op 27 augustus 2010 @ 08:53:

Ik las trouwens net dat de boktor het clubhuis toch maar links laat liggen....... onderhuur aan die jagers, zal dat er iets mee te maken hebben....



Denk eerder dat het de 'bioteer' is die Medsje op de houten wanden gesmeerd heeft.

Weinig bio ben ik bang en alle flora en fauna sterft waar je bij staat.



Kantklossen met zijde van de processierups zal dus moeilijk worden. De beestjes overleven een middagje in de handwerkzaal gewoon niet.
Even over Sinterklaas...

Wat is dat toch met dat 'geloven in'?
Nou Koor, als de Goedheiligman verneemt dat jij denkt dat hij niet bestaat, dan komt hij gewoon niet meer je schoentje vullen.

Als ik jou was, zou ik vanavond maar wat liedjes bij de schoorsteen zingen, je weet maar nooit wat de Pieten allemaal opvangen een doorbrieven aan de goede baas.
Psies Koor, zoals Starshine het zegt.

Sommige mensen denken gewoon dat het niet de Goede Sint is die de cadeautjes in je schoen doet. Achterlijk he?
Nou, die cadeautjes zij daar niet vanzelf gegroeid, of wel? En dan eet mijn man zeker stiekem de wortel voor het paard op.
Alle reacties Link kopieren
Nee duh, die geeft hij aan de Pieten. Die moeten tenslotte dak op en af in weer en wind.. die kunnen wel wat vitamientjes gebruiken!



IK begon zonet ineens te snotteren, dus heb de gewoven lapjes maar als zakdoeken gebruikt. Dat was wel prettig, maar volgens mij moet ik ze toch niet van ongewassen Texels schapenwol maken. Iemand nog een tip?
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
ik weet niet of dit echt is of serieus. maar ik lach me suf. Vooral tampons haken lijkt me top alleen jammer dat je er zo weinig plezier van hebt. tenzij jullie een manier vinden om ze te hergebruiken.
Give me a shot to remember.
And you can take all the pain away from me.
Your kiss and I will surrender.
The sharpest lives are deadliest to lead!
(My Chemical Romance)
Alle reacties Link kopieren
Als je de krimp uit de katoen haalt, voor je er tampons van haakt, kan je de tampons vervolgens gewoon bij de witte was doen.
je weet niet of het echt of serieus is??

Wat denk je nou... natuurlijk is het echt. Kom op hé, wat wij allemaal doen en meemaken, dat verzin je niet.
Alle reacties Link kopieren
Nou voel ik me toch enigszins beledigd. Kijk =title]hier maar, kun je ze kopen ook! Zo raar is het toch niet ze dan zelf te maken?



Als je ze wast moet er wel even wat biotex in de voorwas, dan worden ze toch wat beter schoon. En je kunt ze ook met kleurtjes maken, natuurlijk.
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Op de een of andere manier vind ik gekleurde tampons wat viezig. Ik weet dat het nergens op slaat, maar ik heb gewoon een positievere kleur-emotie bij spierwitte tampons. Terwijl wit niet eens een kleur is.



Het enige echte voordeel van bijvoorbeeld regenboog tampons, of die grijze met ogen en oortjes, lijkt me, dat vrijwel niemand ze zal herkennen als er eens een uit je tas wipt als je je portemonnee zoekt.
ik ben trouwens erg voor dat zelf haken (punikken voor de mini's voor je kleine nichtje) van tampons hoor. Zo is elke tampon uniek en geheel op jouw vagina toegesneden en is de kans dat je per ongeluk de tampon van je buurvrouw gebruikt minimaal.



En dan het punt dat Yette zo terecht aansnijdt...Zij houdt niet van kleurtjes...ik daarintegen, vind het enig om een tampon te dragen met een leuk patroontje. Ik heb het idee dat zoiets toch stimulerend werkt.
Alle reacties Link kopieren
Zo kan je het ook noemen. Maar de meesten noemen het jeuk.
Alle reacties Link kopieren
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
quote:Starshine schreef op 28 augustus 2010 @ 13:29:

je weet niet of het echt of serieus is??

Wat denk je nou... natuurlijk is het echt. Kom op hé, wat wij allemaal doen en meemaken, dat verzin je niet.



inderdaad dat verzin ik niet... Maar lollig is het wel. En het bied ook oplossingen: weet ik eigenlijk waar ik heel moet met die liters biotex die hier nog bij me in de schuur staan. Kan ik mooi mn eigen gemaakte tampons mee wassen (dat ik daar nu nooit aan gedacht heb). en over de kleuren ik ga voor paars met een tijgerprintje. als ik mn (met bloed, zweet en tranen gemaakte) tampon weet ik in elk geval zeker dat het een headoverheels orgineel ontwerp is!



nog een vraag trouwens waar staat BEO voor?
Give me a shot to remember.
And you can take all the pain away from me.
Your kiss and I will surrender.
The sharpest lives are deadliest to lead!
(My Chemical Romance)
Beo is Broekrok Er Onder. Onder die tampons dus, verticaal beschouwd. Ruimtelijk gezien is het meer _over_ die tampons.



Sorry voor de eigenaardige wijze van cursiveren; ik typ dit op een oude Remmington. Met zo'n hendel aan de zijkant bij wijze ban return-knop.
Alle reacties Link kopieren
ik snap het helemaal. Thanks voor de uitleg korenwolf. is er ook een cursus colleges maken over mijn violen/zonnebloemen bloembed. Ik aanbid mn bloembedden nogal namelijk en ik vind echt dat die er moet komen. Lijk me prachtig om ook jullie bloembedden te zien. voor mn bloembedden
Give me a shot to remember.
And you can take all the pain away from me.
Your kiss and I will surrender.
The sharpest lives are deadliest to lead!
(My Chemical Romance)
die cursus staat nog niet in het aanbod HoH, maar het staat je vrij hem zelf te geven.

Bedenk je wel dat we door de al geplande cursussen en door de verhuur van het clubhuis aan de imkervereniging, de kaartclub voor Turkse alcoholici en de Botoxsalon van Connie B (en nog wat losse verhuur aan de gereformeerde plattelandsvrouwen, yogavereniging 'In de knoop, uit de knoop' en de gemeenteraad van Bunnik) pas tijd en ruimte voor je cursus hebben na maart 2012.

Het is dan tenzij je geen bezwaar heb tegen een cursustijd van 2 tot 3 uur 's nachts op dinsdag..
Alle reacties Link kopieren
Voor de vulling van de tampons kan je trouwens het best natuurspons gebruiken. Je kan Meds vragen of ze wat over heeft, zij en de zeilvader hebben Pampus verbouwd tot koraalrif en daar containers vol illegale exotische zeemeuk voor aan laten rukken. Me dunkt dat ze wel wat spons kunnen missen.
Goeie zet trouwens Meds, om Pampus voor Canarisch eiland door te laten gaan. Zolang de aggregaat voor de windmachine het niet opgeeft, denkt Laura dat het orkaanseizoen nog steeds gaande is en kun jij gewoon lekker thuis bijkomen.



Goede tip yette, van die spons. Maar realiseer je wel dat dat niet geschikt is voor veganisten. Een alternatief kan kapok zijn, hoewel dat toch altijd minder goed absorbeert.
Alle reacties Link kopieren
OOh, maar het kan ook gewoon met populierenpluis hoor. Die nemen niet zo heel goed op, maar als je de tampon dik genoeg maakt, werkt het een beetje als kurk, zeg maar. Een doekje voor het bloeden.
Later is nu

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven