Cheers, mate...

16-09-2010 20:59 2518 berichten
Alle reacties Link kopieren




De bar is gepoetst, de glazen glimmen, en de barkrukken staan klaar. De deur staat open.

Voor de stamgasten en de meelezers.

Voor een mooi verhaal of een luisterend oor.

Voor een kop thee, koffie, glas bier of een karafje wijn. Of iets sterkers.

Voor het hapje bij het drankje.

Voor lief en voor leed.

Voor dansen en stomen.

Voor huilen en heulen.

Voor woede, voor wensen.

Voor grappen en grollen.

Voor de vriendschap.

Voor het delen, het geven en het nemen.

Voor elkaar.



Cheers!
Wat wilde ik nou toch typen?
Alle reacties Link kopieren
He jakkes, Toet.... ge wordt toch niet ziek??



Over dikkere sokken gesproken..... Wij kregen een pakketje over de post van oerbeppe (inderdaad, zo'n hele oude friese oma ) met daarin voor het hele gezin door haar zelfgebreide echte wollen sokken.

In eerste instantie kreeg ik een lachstuip en alvast kriebelige voeten, maar bij nader inzien..... IDEAAL die dingen. 's Avonds trek ik ze aan over mijn gewone sokken, en 'k heb nog nooit zulke warme voeten gehad!

Zal ik vragen of ze er ook een paar voor jouw poezelige voetjes breidt, Toet?
Alle reacties Link kopieren
Hahaha, wat lief van die oerbeppe! Maar om d'r nou aan het breien voor een wildvreemde te zetten
Alle reacties Link kopieren
Ik zal eens een balletje opwerpen .
Alle reacties Link kopieren
Mij MIj MIJ MIJ MIJ sokken pleassse



Ik had vroeger zo'n oma die dat voor mij breide. Heeel vroeger. En toen heb ik dat zelf geprobeerd, dat ging jammerlijk mis. Nu gaat breien niet meer wegens schouder+polspijn. (en dan zou ik sowieso niet meer beginnen aan sókken)

Mijn schoonmoeder heeft ook nog eens sokken gebreid, maar kan het ook al niet meer. En.. allergisch als ik ben, ik vind dat soort sokken heerlijk! Oftewel, je boft maar



LD stond op spoedlijst, vandaar dat ze ertussen gewurmd is.
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
oerbeppe, wat een prachtige term!!

Dankjewel voor het mooie filmpje toet, ontroerend mooi, de reacties!
Alle reacties Link kopieren
Oerbeppe, geweldig. Wijze, breiende Stammoeder. Ik wil wel oerbeppe worden als ik later groot ben (onwijs en non-breiend dan).



Zeg, was iedereen vroeg naar bed of zo gisteravond? Ik kwam tegen middernacht thuis van een werkklus ergens way out in Neerlandse rimboe, trof mijn man die mij wijn inschonk en hupsa, het was gezellig en ergens na 2en. Ik hou daar zo van, al voel ik me nu tikkie vaag. Wel kind op tijd op juiste school gekregen en mét bloembol en schepje want het is Plant-dag. De Ernst waarmee ze dat allemaal de klas indroeg was mooi.



Vanmiddag mogelijk nieuwe oppas op proef! Graag allemaal heulen, duimen, kommetjes rijst offeren aan leuke godinnen. Dank alvast!
Alle reacties Link kopieren
O Dreamer, zoiets heb ik ook gehad - pas na vele gemiste oproepen-zonder-nummer kwam ik erachter dat het de allergoloog was die graag met mij uitslagen en behandelplannen voor mijn Zoon wilde bespreken... Oeps.
Alle reacties Link kopieren
Plant-dag? Is volledig aan mij voorbij gegaan........ Zag wel vanochtend allemaal prachtige herfsttafels, met door de kids zelf meegebracht spul. Eeehh.... en waarom weet ik dat dan niet??? Zegt Lieke: "Ach mam, dat vergeet jij dan toch altijd....."

Djiez.
Alle reacties Link kopieren
Grinn. En bedankt Lieke! :-)



Succes met de oppas Lil. Kompvastgoed!



Ik ben weg. Vriendin die in administratiepuinhopen zit helpen met het brengen van Orde in de chaos. En ik breng chocolade. Natuurlijk. Helpt ook.
Alle reacties Link kopieren
Poe, Toet, dat vind ik een kanjeractie! Want vind het altijd al lastig om onze eigen adm. netjes, overzichtelijk ed. te houden. Laat staan orde scheppen in iemand anders zijn chaos!

Succes en sterkte. Chocolade is altijd goed!! .
Alle reacties Link kopieren
Alleen Plantdag op Dottaschool volgens mij hoor, en het is louter aan oplettende buurvrouw, met dochter in dezelfde klas, te danken dat we een bloembol hadden om het wicht mee te geven . Ere wie ere toekomt: GG heeft aan het schepje gedacht.



Toet: sterkte en succes! Je bent lief
Alle reacties Link kopieren
Je gaat een bloemkool, die afgesneden is om te kunnen verkopen toch niet weer in de grond stoppen??? Heul vaag, Lil. Ik denk dat de juf zelf een borrel op had?
Alle reacties Link kopieren
quote:xop720 schreef op 03 november 2010 @ 09:54:

Plant-dag? Is volledig aan mij voorbij gegaan........ Zag wel vanochtend allemaal prachtige herfsttafels, met door de kids zelf meegebracht spul. Eeehh.... en waarom weet ik dat dan niet??? Zegt Lieke: "Ach mam, dat vergeet jij dan toch altijd....."

Djiez.





Achja, zo worden de kinderen snel zelfstandig.. Zo zei LD laatst, toen we van de dokter terugkwamen "en waarom hebben we het nou daar en daar niet over gehad?" Kreeg van 2 kanten lik op stuk "waarom ben je daar niet over begonnen dan????"

Ach, de arme meid heeft het al zo zwaar. Vanmorgen met haar naar de neuroloog geweest. Hij vermoedt dat ze migraine heeft, die in combinatie van druk door nieuwe school en hormonen wat heftig is. Ze krijgt binnenkort nog wel een MRI van haar hoofd om andere dingen uit te sluiten en daarna waarschijnlijk onderzoek+behandeling gericht op migraine icm hormonen. .



Maar .. eh.. waarom een bloemkool planten? Komt daar dan iets zinnigs uit? In de herfst? Lijkt me meer een lente-actie.. persoonlijk.



Toet.. u is geweldig!

Is orde in andermans chaos scheppen ook makkelijker dan in eigen chaos? (zoja, dan zie ik een ruilhandel-idee.. )
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
hoe komen jullie nou toch bij bloemkool? Lil heeft het toch over bloembol? Je weet wel, die er zoveel staan in mijn regio

Ai dream, best heavy denk ik?
Alle reacties Link kopieren
Bloembol



Lézen.. dat is nog best moeilijk he
Later is nu
Alle reacties Link kopieren


Hier pruttel de pompensoep, herfst!! Wie wil er vanmiddag een kopje?
Alle reacties Link kopieren
Bloembol! Ik ga mijn lenzen eens poetsen.....
Alle reacties Link kopieren
En jajajajajajajjaa, pompoensoep is my favorite!!
Alle reacties Link kopieren
hij is ook errug lekker geworden: pompoen-kerriesoep
Alle reacties Link kopieren
Jaaaa, ik hou ook zo van pompoensoep! Komen jullie in kerstvakantie hier weer allemaal heen, beladen met uitruilchaos ? Dan maak ik vele liters pompoensoep Deal?



Bloembollen inderdaad mensen, blóembollen. Dot vond het maar wat interessant. Ze had er voor de zekerheid nog 2 extra bijgestopt (er was kennelijk een stapeltje 'overig') en hoopt dat er snel iets te zien zal zijn; geduld is niet haar sterkste kant.



De nieuwe oppas zit beneden te ganzenborden, ik ga gauw ergens Visie op ontwikkelen (wat vervolgens niet uitgevoerd kan worden vanwege het volledig halthouden van ieder natuurbeleid ooit ingezet of aangegaan in het verleden, nondeju grmbl).



Later!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb ooit in het Caraïbische heerlijke pompoensoep gehad. Heb ik hier nog geen van geëvenaard gehad. Verder heb ik echt een hekel aan pompoen snijden, dus weet ik niet of het er dit jaar van komt.



Maar .. eh.. lékker

Alleen Cheerskerstmeeting gaat mij niet lukken. Moet werken die vakantie, verheug me nu al op de eerste week januari... VRIJ!
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
nou inderdaad, das takkenwerk, ik had het nog nooit gedaan....

Lil, betekent dat ze is aangenomen en leuk is, of is het een proefpotje ganzenbord? Kerst houd ik nog even onder voorbehoud

Gossie, wat een herfstweer, heerlijk om binnen te zitten in elk geval. Gelukkig heb ik gisteren al hardgelopen, hoef ik vanavond niet!
Alle reacties Link kopieren
aaaarrrghh, ik ben zo`n slechte moeder!!!!!!

GG zat lekker met mij filmpjes te kijken op you tube, ook van een flash mob van Michael Jackson. We hadden het zo over clips en over artiesten en onder andere over liedjes van MJ. Toen zag hij de titel thriller en riep verheugd dat dat enge verhalen waren waar hij zo dol op is. Ik leg dus uit dat dat klopt en dat het een clip was waarvan ik me nog kon herinneren dat er destijds veel ophef over was. Hij wilde graag een stukje zien en ik herinnerde me er niet zoveel van en ook niet of er wellicht een leeftijdsgrens aan zou zitten. Ik zei dat het mocht behalve wanneer ik vond dat het te eng was en we keken samen een stukje. Het arme joch schrok zich na 10 sec zo wezeloos van de enge oranje ogen van Michael dat hij helemaal in tranen was. Hij snapt zelf niet dat hij zo schrok want hij is dol op griezelboeken en enge verhalen. Ik voel me alleen maar vreselijk stom en schuldig....een flimpje is natuurlijk heel wat anders dan een boek. Gatver......Nu is hij naar bed, maar ik hoop dat hiju slapen kan. Ik voel me zo ontzettend schuldig en beroerd......
Alle reacties Link kopieren
Gossie, wat sneu... (voor GG en voor jou). Soms is het moeilijk te voorspellen wat kinderen eng vinden. Ik hoop maar dat hij lekker ligt te slapen nu.



Lil, de oppas blijft plakken dus? Met tietten, wat een pret voor de hele familie.



Oudste had ineens buikpijn en moest spugen. Oh gossie.... Zegt ze, gebogen over een bakje op de wc want ze moest ook nog wat anders: "als ik morgen maar beter ben, want ik wil wel naar school hoor!" Lieffie... Hoop dat ze nu slaapt en morgen weer fit wakker wordt.



NU weer even aan de slag want overdag doe ik vooral veel kleine dingen en kom ik niet toe aan de dingen die tijd en concentratie vergen. Wel balen want er staan hier wasmanden te wachten met een inhoud....
Alle reacties Link kopieren
quote:bentetje73 schreef op 03 november 2010 @ 21:02:

aaaarrrghh, ik ben zo`n slechte moeder!!!!!!

......Zullen we wel realistisch blijven, dank u? Als jij al een slechte moeder bent, wat blijft er dan van mij over.....

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven