Een mooie zomerdag deel X

10-08-2011 20:28 3077 berichten
Deel X! Deel 10! Een jubileum!



Wat gaat de tijd toch snel. In deel I was er nog niemand zwanger, en nu hebben we 8 blozende, gezonde en lieve baby's. En 3 onderweg! Waarvan we zeker weten dat er eentje in deel X geboren wordt!

Natuurlijk draait het niet alleen om zwangeren en mama's, maar is er ook ruimte voor zij die helaas nog niet zwanger zijn, of dat hopen te worden via een andere weg.

Dit wordt het 10de topic waarin we naar elkaar luisteren, elkaar advies geven, met elkaar meeleven, elkaar de les lezen, elkaar pesten, en met elkaar lachen!



Naamstand van zakenNieuwsFedeuitgerekend april 2011, zoon Babyboy is geboren, en mama is zelfs al weer aan het werk! WishUitgerekend juni 2011Babygirl is geboren, mama weer aan het werk! Maar moet wel goed voor zichzelf zorgen!!! Lieke uitgerekend juli 2011, zoonBabyboy is geboren, en mama geniet van verlof, maar is lekker actief! Juniperuitgerekend juli 2011, zoonBabyboy is geboren, en mama kent haar mannetje door en door! Elisauitgerekend augustus 2011, zoon Babyboy is geboren, en mama geniet er van! Earthuitgerekend augustus 2011, zoon Babyboy is geboren, en is een relaxte baby met dito mama! Alleen nu een liesbreuk Floweruitgerekend augustus 2011, dochterBabygirl geboren! Mama is supermama en fiets al weer :-) Dochter doet het goed!! Kristinuitgerekend november 2011 Jongetje/meisje?? blijft een verrassing voor ons. Mama blijft beetje kwakkelen, maar einde is in zicht! (van de zwangerschap dan he...) Gerbera Uitgerekend eind februari / begin maartMeeleesmodus, maar is de blijde boodschap aan het verkondigen aan iedereen! De eerste 3 spannende maanden zitten er op! Iedereen mag het weten!!!! Elmie in de meeleesmodus Is GETROUWD! Gaat voor ICSI, prikinstructies gehad, Draaiorgelaltijd in voor een gesprekje en meetGaat voor eiceldonatie maar eerst afvallen. Counseling gesprekken lopen! Shain de meeleesmodus, maar vergeet niet dat ze hier alijd welkom is Kimmiein de meeleesmodus, want druk aan het klussen in haar huis, en genoeg familieperikelen.Lang genoeg gewacht! Als het niet gaat zoals het moet... dan maar..... Precies! Miekiein de meeleesmodusZWANGER!!!!!!



Vorige topic: Een mooie zomerdag deel IX
Alle reacties Link kopieren
Ahhh arme flower....
Alle reacties Link kopieren
Is een grapje he...grapje...



Flower, neem de tijd, dat deed Danoontje ook.
Schuin spaan en Zee gras planten potjes
Alle reacties Link kopieren
Jaa hier net terug van vakantie! Maar wil flower even heel veel succes wensen je kunt het!!!!!



Duik nu mijn bed in 12 uur in de auto gezeten! Tot morgen!
Alle reacties Link kopieren
Welcome back Miekie!





En verder, neem inderdaad de tijd Flower!!!
Een pr gelopen op de 9,5 km! Alleen om zsm te kijken of Danoontje er al was.....



Nu douchen!
Alle reacties Link kopieren
Miekie, welkom thuis!



Do, ik had vorige week nog een filmpje geplaatst van N. in de box. Daar had je toch om gevraagd, vroeg me af of je het wel gezien had. Het heet 'Voor Do....'
Schuin spaan en Zee gras planten potjes
Oh! Ik ga kijken!

Op mijn foon kan ik geen H. filmpjes kijken, dus moet via de laptop en dat vergeet ik soms!

Ik ga nu kijken!!!!!
Alle reacties Link kopieren
Goed zo Do!!!
Gezien! Lief!!!



Miekie: welkom thuis! Lekker uitrusten, lange reis altijd he!
Ik ga lekker nog wat lezen!

Tot morgen!!!!



Flower: hopelijk heb je Danoontje al in je armen!!!
Alle reacties Link kopieren
Is dit normaal?! Krijg al sinds vanavond telefoontjes van een computerstem die zegt dat ik contact op moet nemen met een incassobureau voor een niet betaalde rekening waar ik niets van weet (GGN). Ik las hier op het forum dat meer mensen dat hadden en er niets van wisten, dus ik heb het niet serieus genomen. En nu krijg ik ook nog smsjes, om half 11 's avonds! WTF?
Is niet normaal Sha! Bij de provider melden? Dat nummer blokkeren?
Ben echt weg nu, tot morgen!
Alle reacties Link kopieren
Ik ga slapen, ik check vannacht wel een keertje voor danoontje!
Alle reacties Link kopieren
Mhhh... blijkt bij nader onderzoek toch te kloppen. Weird. Welk incassobureau stuurt er nu om half 11 nog smsjes! Ik vertelde het tegen mijn man, en hij veerde op om een brief uit de la te vissen die inderdaad overeen kwam met naam, nummer en bedrag! Waarom ze mij daarover stalken? Ehm... man neemt de hele avond de huistelefoon niet op. En omdat dat ding uit nostalgische tijden is ( de tijd dat hij hier nog alleen woonde) en ik dit nummer nooit gebruikt heb, is de vaste lijn in de basis zijn business. Weird! Nou ja, opgelost dan dus maar.
Kimmie, heb je nog even gemaild!!!
Sha, wat raar! Ik weet het niet hoor... heb nog nooit zoiets gehoord. Mag een incassobureau wel zo communiceren?? Vreemd!
Is die bfief wel echt???
Alle reacties Link kopieren
Slaap lekker allemaal, tijdens de nachtfles kom ik weer even spieken . Hoop dat alle goed gaat met Flower!
Alle reacties Link kopieren
Sha, het kan zijn dat ze zo communiceren, ik hoor dat wel vaker via mijn werk. Is een nieuwe manier om mensen te bereiken. Maar misschien kun je ze even bellen (tel. nr ff googlen) om navraag te doen. Want het klinkt niet helemaal zuiver.



Haha Juni dat poppetje.

Ik hoop dat alles goed met Flower gaat want het duurt best lang. Niet naar bedoeld overigens. Misschien heeft ze 't wel heel zwaar (gehad)



Tot morgen/ straks!
Alle reacties Link kopieren
liefies, ik ben mama!!!! om 9 min voor 21 uur geboren. Gaat goed en we zijn alweer thuis. Kan niet op h, dus later volgt naam.

Zo heftig geweest: binnen 3 kwartier 5 cm ontsluiting en geboren, wauw wat een oerkracht. ik ben in love.... ze is zo mooi!
Alle reacties Link kopieren
Lieve Flower! Wat fantastisch, meid gefeliciteerd! Het wachten dubbel en dwars waard geweest.

En wat heb je dat dan snel gedaan.



Rust maar lekker uit en we horen graag later meer van je.



Kus Juun (slaperig met nachtfles) en Ennetje
Schuin spaan en Zee gras planten potjes
Alle reacties Link kopieren
Flower, gefeliciteerd met jullie mooie meid!! Eindelijk is ze daar dan! Meis, je zult wel helemaal hyper zijn. Ben heel benieuwd naar de naam!



Liefs van een halfslapende Lieke...
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd Flower met de geboorte van jullie prachtige dochter! Fijn dat jullie weer thuis zijn.

Ben heel benieuwd naar de naam, maar dat horen we dan snel.
Gefeliciteerd Flower!!!

Wow, wat is dat dan opeens snel gegaan he!

Ik weet dat het niet mag, maar: geniet er van!!



Fijn dat alles goed is!!!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven