Slechte uitslag combinatietest

11-05-2016 21:12 3183 berichten
Alle reacties Link kopieren
Na lang proberen en uiteindelijk een ICSI behandeling ben ik nu eindelijk zwanger van onze eerste (13wk). Helaas heb ik gisteren 'slecht' nieuws gekregen: uit de combinatietest bleek dat er een verhoogde kans is dat ons kindje trisomie 13, 18 of 21 heeft. Ik weet dat de kans verreweg het grootst is dat er uiteindelijk helemaal niets aan de hand is, maar de uitslagen die wij kregen waren toch wel flink verhoogd (Down 1:32, Edwards 1:85, Patau 1:92). Schrikken dus... We kunnen nu alleen maar afwachten op de volgende test (NIPT) en hopen dat het loos alarm was, maar helaas duurt dat best lang (nog 3-4 weken). Ik zoek dames die hier ook mee te maken hebben gehad. Ik ben benieuwd hoe jullie er mee om zijn gegaan, wat jullie uitslagen waren, of er ook daadwerkelijk iets mis was en hoe jullie verder zijn gegaan.
******
Na lange tijd in onzekerheid bleek ons zoontje meerdere genetische afwijkingen te hebben. We hebben het moeilijke besluit moeten nemen om de zwangerschap af te breken. Een paar dagen later werd ik opgenomen in het VUmc om te bevallen. Na ongeveer 30 uur werd ons prachtige kleine zoontje levenloos geboren, alles er op en er aan. Twintig centimeter groot. Stichting Still heeft prachtige foto's voor ons gemaakt. Na alle ellende konden we in september eindelijk weer verder met de volgende poging om onze kinderwens te realiseren. De eerste cryo werd terug geplaatst en dat ging goed. De teruggeplaatste cryo is groeide uit tot een zwangerschap, het zat op de goede plek, het hartje klopte en het groeide netjes op schema. Maar helaas werd bij ruim 10 weken op de echo is ineens een flinke afwijking gezien (hygroma colli). Het vruchtje liep ook wat achter op de groei en het hartje klopte nu veel sneller dan zou moeten (ook een aanwijzing voor een chrom. afwijking). We moesten twee weken afwachten tot we een vlokkentest konden doen. Na een week bleek de hoeveelheid vocht alleen nog maar verder te zijn toegenomen, geen goed teken. Bij de echo voorafgaand aan de vlokkentest bleek het hartje van het kindje niet meer te kloppen. Het was over. Het kindje was tot ongeveer 12 weken doorgegroeid. De miskraam werd in het ziekenhuis opgewekt met medicatie, daarna moest ik helaas alsnog een curettage ondergaan om placentaresten te verwijderen. Bijna 2 maanden na de miskraam kregen we eindelijk een uitslag: Turner syndroom... Daarna is chromosomenonderzoek ingezet bij flipman en mijzelf, maar daar kwamen geen bijzonderheden uit.

We zijn sinds februari weer in de running, en mogen weer een cryo laten terugplaatsen. Helaas werkte mijn lichaam niet mee, en ging de tp niet door. Een maand en vele extra echo-onderzoeken later hebben we gelukkig wel een tp gehad. Bij het ontdooien is 1 embryo gesneuveld, maar een tweede embryo kon wel goed ontdooid worden. Helaas ben ik daarvan niet zwanger geworden. In mei gaan we weer verder.

(https://wensmama.wordpress.com)
flipje2 wijzigde dit bericht op 20-05-2017 12:06
8.30% gewijzigd
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Alle reacties Link kopieren
quote:cookie84 schreef op 21 februari 2017 @ 19:08:

Oh Flip, wat een tegenvaller! Ik hoop dat het eenmalig is en je volgende maand wel de tp hebt!



Corina, wat je omschrijft kun je als kwaaltjes omschrijven maar je hoofd kan het je laten denken als je het zo graag wilt.. Ik hoop van harte dat het het eerste is





Ik hoop het ook...ga denk ik maandag (als het nog nodig is) 1e test doen...



Of zal dat te vroeg zijn?..heb maandag 13e ovritelle injectie gehad en woendag 15 de iui
Alle reacties Link kopieren
quote:corina36 schreef op 21 februari 2017 @ 19:25:

[...]





Ik hoop het ook...ga denk ik maandag (als het nog nodig is) 1e test doen...



Of zal dat te vroeg zijn?..heb maandag 13e ovritelle injectie gehad en woendag 15 de iui



Maandag zit je op dag 12 na de iui.., het zou kunnen maar persoonlijk zou ik nog even wachten. Maar dat is veel makkelijker gezegd dan gedaan

De spanning is niet voorbij met een (positieve) test he.. Maar je moet doen wat voor jou goed voelt! Na een positieve test evt bloed laten prikken op je hcg waarden.?
Alle reacties Link kopieren
Iedereen bedankt voor alle knuffels, die kan ik wel even goed gebruiken nu..





@Corina ik heb bij mijn vorige zwangerschap op dag 12 getest maar dat was echt een héél licht rottig tuurstreepje. Dus als ik zou adviseren om 2 dagen langer te wachten.
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Alle reacties Link kopieren
Flipje: denk de hele middag aan je. Dit topic heeft bijna 3000 posts en nog steeds geen happy end. Nogmaals een en een omdat het allemaal ku* is!!



Sterkte Corina!
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Alle reacties Link kopieren
Lieve Flip dit had ik zo niet verwacht.. Dikke knuffel.
Alle reacties Link kopieren
Echt rot Flip :( nog een dikke
Alle reacties Link kopieren
O nee....wat een klote nieuws meis....Alsof het allemaal niet rot genoeg is.



Een dikke knuf!
Alle reacties Link kopieren
Och flip toch wat rot weer.
Alle reacties Link kopieren
Ohh wat een kater vanmorgen. Had gehoopt dat ik het na een nacht slapen een beetje zou kunnen relativeren maar poeh....
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Alle reacties Link kopieren
Ach meid, ik voel je verdriet. Wat is het toch een heftig gebeuren. Ik gun het je zo anders. Ik hoop dat je de dag een beetje doorkomt. Denk aan jou. Sterkte!
Ooh wat balen flipje. Jullie geduld wordt enorm op de proef gesteld
Alle reacties Link kopieren
Oh lieve Flip, wat vreselijk. Wat een verdriet en onzekerheid. Ik hoop zo dat dit eenmalig is geweest. Zo zuur dat je nu weer zo lang moet wachten. Liefs!!!
Dit moet je echt weer even verwerken. Kwam ook wel een beetje als donderslag bij heldere hemel



Jullie incasseringsvermogen wordt wel op de proef gesteld zeg
Alle reacties Link kopieren
quote:flipje2 schreef op 22 februari 2017 @ 06:42:

Ohh wat een kater vanmorgen. Had gehoopt dat ik het na een nacht slapen een beetje zou kunnen relativeren maar poeh....
Alle reacties Link kopieren
Flip: Ik vind het vrij logisch allemaal. Je had je ingesteld op een TP - mits ontdooien goed was gegaan. En dan nu dit weer, iets waar je geen rekening mee hield. En ondertussen heb je minimaal een maand vertraging in een traject wat toch al veel en veel te lang duurt en jij en Flipman meer dan genoeg verdriet en teleurstellingen hebben moeten verwerken. Wees ontzettend lief voor je zelf, want het is gewoon hartstikke rot allemaal...
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Alle reacties Link kopieren
Flip, wat een ellende weer! Wees lief voor jezelf, logisch dat je je nu super k*t voelt.

Ik hoop dat je lichaam het met de volgende menstruatie zelf oplost en dat volgende maand jullie maand wordt! Ik gun het jullie zo!
Alle reacties Link kopieren
lieve Flip. Wat een kakzooi is het toch.
Alle reacties Link kopieren
Is ook echt heel rot, een maand duurt dan weer een eeuwigheid
Alle reacties Link kopieren
Ach, meid toch ... Alsof jullie nog niet genoeg tegenslag gehad hebben ...



Corina: Ik duim dat het positief is!
Ik ben het levende bewijs dat je niet moet drinken om onnozel te doen.
Alle reacties Link kopieren
Ah Flip toch, alsof het allemaal niet lang genoeg duurt! Vind het zo rot voor je.

Hopelijk pakt je lijf het deze maand zelf goed op en kan je slijmvlies gewoon weer opbouwen in je volgende cyclus. En dan weer door!

Je moet niet alles geloven wat je denkt
Alle reacties Link kopieren
Sterkte! Misschien heeft je lichaam iets langer de tijd nodig om te herstellen van alle ingrepen? Hopelijk volgende maand gewoon weer een mooie dikke slijmvlies en een mooie follikel! Ik duim!
Getver Flipje, weer een tegenvaller. Sterkte meid, ik hoop dat het volgende maand beter gaat.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het toch wel moeilijk dat we onze tweede geen naam hebben gegeven.. Maar het voelt ook niet helemaal goed om dat nu nog te gaan doen. Moeilijk! Verder vind ik elke naam te groot en te zwaar voor zo'n inniminie mensje. *zucht*



Binnen deze muren noem ik d'r trouwens weleens grappend/liefkozend 'Tina' (Tina Turner dus... ). Maar dat grapje is te donker en cynisch voor de buitenwereld en dat kan dus gewoon niet. Het was eerst trouwens 'frutseltje', maar dat lijkt ineens niet zo goed meer te passen omdat we nu wel weten dat het een meisje was. Dat hele kleine hoopje mens is daarmee toch wat meer persoon geworden ofzo.
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Alle reacties Link kopieren
Ik heb de 2e ook geen naam gegeven flip. Had ook nog niets bedacht. Ik vind Tina eigenlijk wel passen beter dan frutsel inderdaad.



Hoe gaat het lichamelijk nu met je? Wanneer moet je weer naar het ziekenhuis?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven