Uitgerekend 1 t/m 15 juli 2020

25-10-2019 11:07 322 berichten
Alle reacties Link kopieren
NaamLeeftijdKindjeUitgerekendEchoGeslacht
Trisch322e1 julimeisje
Sunshine1992271e5 julijongen
Purrie87321e7 julimeisje
Giganormous343e9 julijongen
roze-roos281e15 julimeisje

IWI :redrose:
Innerpeace :rose:
trisch wijzigde dit bericht op 15-04-2020 21:01
97.10% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Hallo, ik zou ook nog graag meepraten!
Ik ben 11 juli uitgerekend en 32 jaar oud. Het wordt ons eerste kindje!

Afgelopen dinsdag de termijnecho gehad en toen is mijn UD twee dagen naar voren gehaald en dat was in mijn geval ook best apart (dan zou de bevruchting op dag 10 na laatste menstruatie geweest zijn).

Vandaag bloed laten prikken voor de nipt.
Alle reacties Link kopieren
Purrie voor de helft klinkt wel als een heel goede aanbieding! Snap dat je dan gaat twijfelen.

Madeliefje welkom! Gefeliciteerd met je zwangerschap! Hoe gaat het tot nu toe?
Alle reacties Link kopieren
Welkom Madeliefje en gefeliciteerd!

Purrie: ik zou m gewoon kopen/bestellen! Super mooi meegenomen zo’n korting! Natuurlijk zou het zuur zijn als het nu toch nog mis gaat, maar de kans is veel groter dat je m gewoon zelf kunt gebruiken.

Hier de kerst goed doorgekomen. Qua eten hadden we op beide dagen veel hapjes, waarvan ik helaas veel niet mocht. Maar geen honger geleden hoor!

Ik ben nog niets aangekomen en heb ook nog geen positiekleding nodig. Maar ook bij de eerste 2 heb ik volgens mij in ieder geval de eerste 20 weken m’n gewone broeken nog gepast.

Ik kwam laatst (op m’n telefoon) foto’s tegen van m’n buik met een week of 15. Toen zag je, als ik op m’n rug lag, heel duidelijk een bolling van m’n baarmoeder. Ik verheug me er heel erg op om dat weer te zien en natuurlijk om de baby te voelen. Wat een fantastisch gevoel is dat!

Ik heb nog niets gekocht, maar ik heb natuurlijk ook niet zoveel meer nodig (meeste staat al op zolder). Wel zelfgebreide slofjes van m’n oma gekregen, zo schattig!
Kleding kopen als je het geslacht nog niet weet vind ik sowieso lastig. En het is nog niet zeker of we het willen weten. Ik liever wel (want oh zo praktisch), maar m’n vriend vindt het ook wel erg leuk om het niet te weten. Beide hebben we al meegemaakt. Bij de eerste wisten we het niet, bij de tweede wel.
Alle reacties Link kopieren
Welkom madeliefje!

@giga: jij krijgt dus niet veel sneller een buikje nu ondanks het de derde is?
Lijkt me ook onwijs gaaf om wat te gaan voelen, helaas ligt mijn placenta aan de voorkant dus dat duurt bij nog een hele tijd.

Kinderwagen is besteld :facepalm: :biggrin: . Met aanbetaling afgesproken dat we hem na de 20 weken echo komen halen dus dat is super fijn! Maar man wat kriebelt zo’n winkel om helemaal los te gaan :rofl:
Alle reacties Link kopieren
roze-roos schreef:
27-12-2019 20:50

Madeliefje welkom! Gefeliciteerd met je zwangerschap! Hoe gaat het tot nu toe?
Dankjewel!

Het gaat wat op en af, heb veel last van vermoeidheid en misselijkheid. Ik hoop dat dit vanaf deze week gaat afnemen zoals ik op veel plekken lees, en ik meer van de zwangerschap kan gaan genieten, nu heb ik er nauwelijks de energie voor...

Ook ik heb nog geen kleren hoeven kopen, er is nog niets van een buikje te bespeuren en ben ook niet aangekomen. Kijk er wel naar uit dat je iets gaat zien! 😁😁
Alle reacties Link kopieren
Giganormous klinkt gaaf zo'n goed zichbare bolling. Denk niet dat het bij mij heel zichtbaar gaat zijn, mijn buik is nu over het algemeen al boller.

Ik liep erg veel hard voor mijn zwangerschap (+40 km per week) en heb vanaf de tweede maand al niet meer kunnen hardlopen door de misselijkheid en vermoeidheid. Heb erg moeten schakelen naar een ander eetpatroon. Ik had altijd een grote eetlust door al het hardlopen. Het feit dat jullie niets zijn aangekomen is voor mij wel een realisatie momentje dat ik er een beetje op moet gaan letten...
Van het weekend ook weer hardgelopen, hoop dat ik me snel beter voel :)

Purrie leuk dat je de kinderwagen hebt besteld. Die heb je alvast geregeld!

Madeliefje vervelend dat je ook zoveel last heb van vermoeidheid en misselijkheid. Duim mee dat het vanaf volgende week beter gaat!

Ik heb morgen mijn tweede echo, zin in :D
Alle reacties Link kopieren
@roze roos: niet gaan proberen af te vallen nu hoor! Iedereen is anders, we krijgen het er vast weer af na de zwangerschap 😅.
Leuk zo de echo! Hoe laat mag je?

@madeliefje: hopelijk nemen de kwaaltjes nu langzaam af. Hier merk ik dat de misselijkheid nu sinds 2 dagen wat minder lijkt te worden, nu die vermoeidheid nog :facepalm:

Ik heb trouwens best al last van bekkenpijn....vooral met slapen en lang lopen/staan
Alle reacties Link kopieren
Purrie vervelend dat je al zo last heb van bekkenpijn. Ik heb zelf nog helemaal niks gevoeld.
Toevallig heb ik afgelopen jaar bij een bekkenbodem fysiotherapeut gelopen. Deze kan je echt waanzinnig goed helpen met bekken problemen. Ik doe de ontspanningsoefeningen die ik van haar heb gekregen nog steeds en voel me er echt goed bij. Als je er nu al last van hebt is het wellicht ook handig om eens met een bekkenbodem fysiotherapeut te praten.

De echo gister was echt super leuk. Baby lag een beetje rustig te chillen en te hobbelen in de buik. Leek net of baby in een hangmat lag.
Leuk om alles nu zo goed te zien. Neusje, handjes en voetjes. En ook zo fijn om te zien dat de maag werkt en de blaas.

Zit weer lekker op een roze wolk :love:
Alle reacties Link kopieren
Super mooi om te zien he?! Is echt ineens een mensje geworden! Op welke datum hebben ze je nu gezet? Grappig dat je dat zegt over die hangmat, zo lag die van ons ook te chillen :biggrin:

Goede tip van de bekkenbodem fysio, want als ik er idd al zo vroeg last van heb hou ik me hart vast voor de komende maanden :facepalm:
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen, de beste wensen allemaal!

Graag zou ik ook in een topic met mede-in-juli-uitgerekende vrouwen mee lezen/schrijven. Ik zie alleen in de topic titel staan 1 t/m 15 juli, ik ben de 19e uitgerekend van mijn eerste :) Kan ik wel hier mee schrijven evt of is er een topic met 'uitgerekend in de tweede helft van juli' die ik over het hoofd heb gezien?
Geronimoo schreef:
01-01-2020 10:14
Goedemorgen, de beste wensen allemaal!

Graag zou ik ook in een topic met mede-in-juli-uitgerekende vrouwen mee lezen/schrijven. Ik zie alleen in de topic titel staan 1 t/m 15 juli, ik ben de 19e uitgerekend van mijn eerste :) Kan ik wel hier mee schrijven evt of is er een topic met 'uitgerekend in de tweede helft van juli' die ik over het hoofd heb gezien?
Die is er! Heet alleen UD juli 2020. Omdat dit topic toen al bestond is iedereen in dat topic in de tweede helft van de maand uitgerekend.
Alle reacties Link kopieren
Gelukkig 2020 allemaal! Dat we allemaal maar een goede zwangerschap tegemoet gaan en natuurlijk een prachtige baby in onze armen mogen sluiten over ruim een half jaar!
Alle reacties Link kopieren
Gelukkig nieuwjaar iedereen!

Ik heb de tabel even bijgewerkt en de dames die niets meer hebben laten horen, na hun eerste post, eruit gehaald.
Welkom madeliefje! Ik zet je zo ook in de tabel.

Moeten er nog nieuwe data genoteerd worden? Ik heb zelf volgende week dinsdag de geslachtsbepaling, ik ben zo benieuwd!

Mijn nipt uitslag was goed, hele geruststelling. Mijn schoonzus heeft met 21 weken een zwangerschap moeten afbreken omdat het kindje niet levensvatbaar was en heb haar pijn en verdriet van dichtbij meegemaakt. Dat maakt deze test toch extra spannend merk ik.

Hier ook nog niets gekocht, maar dat komt ook omdat ik eerst graag wil weten wat het wordt. Mijn dochtertje is 15 maanden en als het opnieuw een meisje is hoef ik veel minder aan te schaffen, omdat ik veel al/nog heb.
Alle reacties Link kopieren
Geronimoo schreef:
01-01-2020 10:14
Goedemorgen, de beste wensen allemaal!

Graag zou ik ook in een topic met mede-in-juli-uitgerekende vrouwen mee lezen/schrijven. Ik zie alleen in de topic titel staan 1 t/m 15 juli, ik ben de 19e uitgerekend van mijn eerste :) Kan ik wel hier mee schrijven evt of is er een topic met 'uitgerekend in de tweede helft van juli' die ik over het hoofd heb gezien?
Gefeliciteerd met je zwangerschap. Van mij mag je meeschrijven, omdat we toch een klein groepje zijn, maar je kan je ook bij het UD juli 2020 topic aansluiten, wat je zelf wilt. Als je hier mee wilt schrijven heb ik je gegevens voor in de tabel nodig :)
Alle reacties Link kopieren
Gelukkig nieuw jaar allemaal. Dat het een jaar van hele mooie baby's mag worden!

Geronimoo gefeliciteerd met je zwangerschap!

Leuk Trisch dat je al bijna de geslachtbepaling heb. Spannend!

Ik ga morgen bloed prikken voor de NIPT test. En mijn volgende echo zal pas de 20 weken echo zijn. 20 januari ga ik weer naar de verloskundige, maar dan zullen we alleen naar het hartje luisteren.
Alle reacties Link kopieren
Gelukkig nieuwjaar dames! Op naar mooie, gezonde baby’s!

Fijn van de goede nipt uitslag Trisch! En wat leuk volgende week de geslachtsbepalings echo!
Verdrietig van je schoonzus, vond het ook spannend mede door zulke verhalen.

Ik heb 15 januari een pretecho om te kijken wat het wordt!
Alle reacties Link kopieren
Dat is fijn om naar uit te kijken Purrie!

Willen jullie weten wat het wordt roze-roos?

Ik zet net op de bank en ik denk dat ik de kleine voel! Zwijmel zwijmel
Alle reacties Link kopieren
Trisch wat zegt je gevoel, jongen of een meisje? Zou super leuk zijn als je de kleine nu voelt! Heb zelf eigenlijk geen idee vanaf wanneer je de kleine zou kunnen voelen... eerste keer voor mij :idee:

Wij willen weten wat het wordt, maar ik wacht rustig af tot de 20 weken echo.

Lief dat je de tabel weer hebt bijgewerkt. Het is super overzichtelijk zo, maakt het makkelijk om met iedereen mee te leven :heart:


Inmiddels weet zo'n beetje iedereen dat ik zwanger ben. Ook al veel cadeautjes gehad, ga nu denk zelf ook maar iets van kleertjes kopen. Anders hebben andere het plezier van het shoppen, en ik heb niks :bonk:

Vriend begint ook steeds enthousiaster te worden. van de week kreeg ik een super schattige rammelaar :love:
Alle reacties Link kopieren
@Trish wat fijn dat de NIPT goed was! Wat verdrietig van je schoonzus. Kan me voorstellen dat het dan extra spannend is. Wat super leuk dat je volgende week de geslachtsbepaling hebt!
Wat super leuk dat je de kleine al voelt!! Daar kijk ik echt naar uit.

@Roze Roos wat leuk al zo veel cadeautjes!

Hier vandaag de uitslag gekregen van de NIPT en gelukkig was alles goed zo blij mee!
Alle reacties Link kopieren
Roze roos grappig dat we zo gelijk opgaan. Ik ben eveneens in afwachting van de NIPT en 22 januari ga ik weer naar de verloskundige... ook alleen voor controle. ook wij wachten voor t geslacht op de 20 weken echo.. al heb ik een beetje spijt van die beslissing, ik ben zooooo nieuwsgierig!


Bij het bloedprikken voor de nipt viel ik bijna flauw... ben sowieso nogal flauwtjes de laatste weken en toen ik al dat bloed zag 🤔 maar ik heb mezelf streng toegesproken en me geconcentreerd. Anders zou die mevrouw van het prikken ook wel gedacht hebben: dat wordt nog wat met de bevalling.....
Alle reacties Link kopieren
Sunshine fijn dat de NIPT goed was :cheer2:

Madeliefje haha, ik moet ook echt niet naar de naalden kijken, word ik erg misselijk van.
Ja is lang wachten tot 20 weken... maar zelf heb ik liever geen extra echo's als het medisch niet noodzakelijk is. Dus even geduldig afwachten :)

20 weken is alweer beter dan 40 weken wachten :mrgreen:
Alle reacties Link kopieren
Ook wij gaan geen extra echo doen en wachten tot de 20weken. Die staat gepland voor 17 februari. Wel spannend want door zelf een aanlegfoutje moet de echo in het ziekenhuis.

Verder vandaag controle gehad. Alles goed en voor het eerst het hartje gehoord :heart:
Alle reacties Link kopieren
@sunshine: fijn dat de nipt en de controle goed was! Mooi om te horen he?

@trisch: vandaag de echo toch? Spannend!

Ik vind de tijd tussen de termijnecho en de volgende echt lang weer haha. Blij dat we volgende week de pretecho hebben!

Ik lig al vanaf vrijdag ziek op de bank, hoest de longen uit Mn lijf. Daardoor ook best wat bandenpijn...toch een beetje ongerust maar volgens de VK voelt de kleine er niet zoveel van.
Alle reacties Link kopieren
Sunshine fijn dat het vandaag goed was!
Maak je je zorgen om de 20 weken echo? Of meer spannend dat het in een ziekenhuis moet?

Purrie beterschap! Hoop dat je je snel weer beter voelt. Doe rustig aan!

Ja Trisch hoe was de echo bij jou?

Bij mij niet veel nieuws. Voel me langzaam wel steeds beter! Al in paar dagen niet overgegeven en de vermoeidheid wordt ook beter :high5:
roze-roos wijzigde dit bericht op 08-01-2020 06:53
33.20% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Sunshine super dat je nipt goed was! En heerlijk hè dat hartje horen!

Purrie heel veel beterschap. Ik heb inderdaad ook gelezen dat ziek zijn van de moeder de foetus niet schaadt.

Wij hebben vandaag weer een echo gehad. Alles ziet er nog steeds goed uit gelukkig en wij krijgen een tweede meisje :flirting:

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven