Zwanger worden!

22-05-2017 08:14 468 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo!
Wie zit er net als ik nog meer in de spannende fase van (voor een 1e keer) zwanger worden?
Zin om er hier over mee te kletsen?

Bring it on :)
Alle reacties Link kopieren
Verwacht mijn NOD 2/3/4 juli. Ik weet het niet precies. 18 juni was m'n ovulatie test positief. De 19e negatief.
We lopen gelijk op Lelielotus.
Alle reacties Link kopieren
Mijn Nod is morgen, vannochtend een early test gedaan en die was helaas negatief. Heb verder niet het gevoel alsof ik ongesteld ga worden, normaal heb ik vooraf al veel buikpijn/hoofdpijn en nu nog niet. Maar ga er wel vanuit dat ik morgen gewoon ongesteld wordt.
Alle reacties Link kopieren
Spannend uiltje ,. test kan inderdaad nog te vroeg zijn maar ik zou er ook vanuit gaan voor jezelf dat je morgen ongesteld wordt. Wanneer zou je nog een keer willen testen mocht de menstruatie weg blijven?
Alle reacties Link kopieren
Als mijn menstruatie weg zou blijven zou ik denk ik woensdag nog een keer testen @lelielotus
Alle reacties Link kopieren
Hee iedereen!

Lelielotus nee nog steeds helemaal niks! Niet ongesteld en het ziet er ook nog niet uit alsof het eraan zit te komen! Pff erg spannend allemaal. Morgen ga ik met ochtendurine testen!!!
Alle reacties Link kopieren
JackyM hoe gaat het bij jou? Daar al veranderingen?
anoniem_349240 wijzigde dit bericht op 25-06-2017 19:26
Reden: Schrijffout
5.88% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Oh dames wat spannend allemaal...! 🤗 Spannende ronde dit hoor! 🤞🏼
Alle reacties Link kopieren
Ja heel erg haha kan nergens anders meer aan denken! Zit ook de heletijd op deze form en 2 andere te kijken voor berichten pff. Hopelijk wordt het wachten morgen beloond en kan ik door naar de volgende stap :whoops: en anders weet ik het even niet meer
Alle reacties Link kopieren
Ohh spannend uiltje en ineke! Zo gek, ken niemand hier maar gun het iedereen zo erg!!

Hier nog steeds niets, ga misschien morgen nog testen, maar wil dat ook niet elke dag doen. Begin wel te twijfelen aan die ovulatietesten, misschien waren ze vals positief en had ik helemaal geen ei en heb ik gewoon weer een lange cyclus. Zit nu op dag 41, 18 dagen na de positieve ovulatietest. Zou ik er te veel mee bezig zijn en dat ik daarom niet ongesteld wordt? Pff

Ik had met mezelf afgesproken dat als ik nu weer twee lange cyclussen heb (+40 dagen), ik weer naar de huisarts ga. Ben dan in 8/9 maanden maar 3 keer ongesteld geworden, lijkt me niet helemaal de bedoeling!
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd, Farrely!! wat een hoop nods op dit moment in het topic, duim voor iedereen! :yes:

Hopelijk vinden jullie het leuk als ik hier ook mee schrijf? Schrijf in een aantal topics mee, maar sommigen zijn al stil gevallen. Ik ben 23 en mijn man 28 jaar oud en we zitten in de eerste ronde voor ons eerste kindje. Ik zit nu op 4-5 dpo en voel bijzonder weinig haha. Probeer mezelf ook niet gek te maken, want de echte klachtjes komen meestal pas na innesteling, dus ik wacht geduldig af! Mijn NOD is 5-6 juli.

Inekkke, ben wel heel benieuwd of je al getest hebt!
:hyper:
Alle reacties Link kopieren
Farelly, gefeliciteerd!

Ik ben vanmorgen ongesteld geworden, 31 dagen na het verwijderen van m'n spiraal. Hoop nu snel een regelmatige cyclus te ontdekken.

Merk wel dat ik in het begin echt dacht: nou we zien wel een beetje wat er van komt. Ik zie mezelf nog niet helemaal berekenen en testen. Maar als ik dan dit forum lees en iedereen er zo bewust mee bezig zie dan prikkelt dat wel. Dus bij de boodschappen zometeen ga ik gelijk maar wat testjes in slaan!
Alle reacties Link kopieren
Hoi Allemaal!

Tot m'n grote verbazing zag ik een heel heel licht 2e streepje toen ik vanochtend een test deed (met t idee, wrs toch negatief). ik geloof het (nog) niet dat ik zwanger ben omdat hij zo mega licht was. Maar wat is jullie ervaring met de action test (early)? Is die betrouwbaar? Ook dag voor NOD? En nog meer mensen die een heel licht streepje hadden en zwanger bleken?

Ik ga heel erg hopen.. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Alle reacties Link kopieren
Helaas de testen waren allemaal negatief. Snap er niks meer van, nog steeds niet ongesteld, het lijkt er momenteel ook nog niet aan te komen en heb nu geen idee meer wat ik moet gaan doen. Heb gelezen op het internet dat het wel is voorkomt dat sommige vrouwen de ongesteldheid een keer overslaan. Maarja geen idee... :nooo: :sigh:
Alle reacties Link kopieren
Welkom OliveViva! Haha je gaat dan op van alles letten hè!

Oh dat is netjes MissHuijting! Ik ben er ook meer mee bezig omdat ik hier mee schrijf, maar ik vind het ook wel weer leuk om er met mensen over te kunnen praten..

:O annlucky ik denk dat we je voorzichtig mogelijk feliciteren.. Volgens mij kan een zwangerschapstest niet vals positief zijn (wel vals negatief), ik ga heeeeel erg met je meehopen!!

Gek hè Ineke, ik heb nu ook geen idee wat ik moet doen @(. Er zit niets anders op dan afwachten..
Alle reacties Link kopieren
Ja jackym is gewoon heel wazig allemaal!!! Ja en nu is het dus tot geen idee wanneer afwachten pff.

1e cyclus na stoppen met de pil was 8 weken
(8 februari ongesteld t/m 15 feb / 5 april ongesteld t/m 11 april)

2e cyclus was 6 weken (5 april ongesteld t/m 11 april / 17 mei ongesteld t/m 23 mei)

en de 3e cyclus was er na 3 weken mijn eisprong en mijn totale cyclus zou dan eigelijk 5 weken moeten zijn. (17 mei ongesteld t/m 23 mei / 22 juni.....?)
Maarja hier loop ik nu dus momenteel eventjes vast.

Elke keer dat ik mijn eisprong had, werd ik netjes 2 weken later ongesteld (of al beetje roze binnen de twee weken)

Ik was ook super blij ermee want ik meende echt dat mijn cyclus langzaam weer normaal zou gaan worden (zoals vroeger 10 jaar geleden). En vaker een eisprong betekend vaker een kans op een zwangerschap!

Maarja vollopig word het samen wachten Jackym laat je weten als er iets bij jou veranderd?
Alle reacties Link kopieren
Annlucky hier ook alvast een kleine felicitatie met waarschijnlijk een zwangerschap! Laat je nog even weten of de 2e streep duidelijker wordt? :rolling:
Alle reacties Link kopieren
Laat het jullie weten! Wil morgenochtend gaan testen met clearblue maar lees vaak dat die meestal pas later positief test. Heeft iemand daar ervaring mee?

Morgen is overigens mijn NOD.. Zie dat er veel anderen deze week NOD hebben dus is lees lekker mee 😊😊
Alle reacties Link kopieren
Wij lopen ongeveer gelijk met onze rare cyclussen Ineke! Mijn cyclus begon ook 17 mei en volgens de ovulatietesten zou mijn NOD afgelopen vrijdag (23e) zijn.. Dit is pas mijn tweede cyclus na de pil, na het stoppen werd ik pas na 4 maanden ongesteld.

Begin steeds meer te lezen over PCOS en ben bang dat dat misschien ook aan de hand is. Heb dan wel geen overgewicht maar ook zonder kan je dat hebben. Bijna alle ovulatietesten hadden wel een licht streepje, bij PCOS kan je ook 'standaard' een hoge waarde LH hormonen hebben, dit schijnt vooral voor te komen bij slanke vrouwen met PCOS (volgens het internet, maar het internet zegt wel meer).

Achterlijk dat je nu zo op je menstruatie zit te wachten eigenlijk haha, wie had dat gedacht :P

Ik heb geen idee qua testen annlucky! Ben wel heel benieuwd morgen :)
Alle reacties Link kopieren
Wow jackym dat is wel heel toevallig dat we precies hetzelfde lopen! Naja wel fijn dat we in hetzelfde schuitje zitten momenteel! Dit voelt zo minder eenzaam. Mijn vriend zit er ook wel mee hoor, maar toch wel anders dan hoe ik ermee zit. Enja laat die menstruatie maar komen! Ben er klaar voor! Als ik aankomende donderdag nog niet ongesteld ben, ga ik nog een testje doen en als deze weer negatief is bel ik direct de dokter op voor een afspraak of iniedegeval voor raad, mocht dit dan vaker voorkomen dan weet hij dit tenmiste ook en kan ik eventueel sneller/gerichter hulp krijgen. Pff heel vervelend.
Zo, ik ben weer helemaal klaar met de rode vloed! En hij was super relaxed deze keer, zo anders als normaal! Helemaal geen pijn! :P heerlijk!

En weer op naar de ovulatie! :D
Alle reacties Link kopieren
@ Ineke, heb je momenteel veel stress? Daardoor kan namelijk je menstruatie heel lang op zich laten wachten.. Spreek helaas uit ervaring.

Ik heb vanochtend een clearblue test gedaan en er stond weer een heel licht streepje (wilde t liefst Niet zwanger - zwanger, maar dat krijg je ervan als je je vriend t laat halen hihi), dus ik zit te twijfelen of ik dan straks nog even naar de kruitvat race haha..
Ohw spannend annlucky!
Maar streepje is streepje hoor! Dus ik zeg alvast voorzichtig gefeliciteerd! :D
Alle reacties Link kopieren
Ik heb vanmorgen een vroege test gedaan, helaas was die negatief. Heb de afgelopen week wel steeds een beetje buikpijn, soms hoofdpijn en af en toe misselijk, om deze reden had ik wel goede hoop. Ik hoop dat de test van vandaag te vroeg was, ik ga denk ik overmorgen nog eens testen.. Afwachten en loslaten is niet mijn sterkste kant ;-)

@uiltje: spannend, hopen je menstruatie weg blijft en dat je woensdag alsnog positief test
@Inekkkkke: jammer dat de testen negatief waren..
@JackyM: hoe lang zijn jullie al bezig? Anders kan je je misschien eens door laten verwijzen naar de gynaecoloog?
@OliveViva: welkom :-)
@MissHuijting: fijn dat je menstruatie weer op gang is na de spiraal! Ik had precies de zelfde gedacht als jou, we zien wel hoe het komt. Was überhaupt niet op de hoogte van testen e.d. maar werd er wel erg nieuwsgierig van. En geloof ook dat ik niet zo goed in loslaten ben. Lijkt me gewoon zo fijn als het op korte termijn lukt…
@annlucky: wauw wat fijn dat je een streepje had! :-D
@Nathalie114: altijd fijn als je menstruatie weer over is
@Farelly Hoe gaat het met je?
Balen eslie! Hopelijk alsnog een positieve test over een paar dagen! :D
Alle reacties Link kopieren
@ Eslie: ik had 3 dagen geleden ook een negatieve test, terwijl ik gister en vandaag (2x) lichte streepjes hebt.. Dus hopelijk is het idd gewoon te vroeg..

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven