E-mail via telefoon binnen halen...

26-02-2013 17:25 10 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo



Ik heb sinds ik mijn telefoon heb (samsung galaxy) mijn email via het email icoon ingesteld. Als er mail is komt het gelijk binnen. Ideaal. Sinds gisteren gebeurt dit niet meer. Ik heb de accounts verwijderd en toen ging t weer goed. Maar vandaag toch weer problemen

Nu druk ik net op email controleren en toen kwamen er wat emails binnen. Openen lukt alleen niet. Heel vaag. Ik zie een wit scherm. Bij oudere berichten staat de tekst wel.



Ik heb niets veranderd. Iemand een idee?



Hopelijk ben ik duidelijk
Alle reacties Link kopieren
Het is trouwens de hotmail app en bij de lege mails staan openen via html. Werkt ook niet. Verbinding mislukt dan.
Had het met mijn Tele2 account ook vaak, hoorde de man van Tele2 vaak, zei hij.

Gmail werkt wel goed.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb vodafone
Alle reacties Link kopieren
Ik heb mijn hotmailadres doorgelinkt naar een gmailadres. Gmailadres moest ik sowieso hebben voor android telefoon en nu krijg ik dus ook gewoon de mailtjes binnen (alleen lastig met beantwoorden vanaf telefoon, want dan komt je gmailadres als afzender te staan). Maar ik beantwoord gewoon via de computer, zo dringend is het niet, ik ben alleen nieuwsgierig.
Alle reacties Link kopieren
Dat heb ik ook wel eens met Hotmail. Ook Vodafone.
Alle reacties Link kopieren
hotmail had gisteren meer problemen
Alle reacties Link kopieren
Ik wil dit topic niet bevuilen, maar heb ook een vraag over de S2. Weet iemand of er ergens een instelling of app is die ervoor zorgt dat je niet tig keer 1 en dezelfde foto/afbeelding in je galerij opslaat. Bijvoorbeeld als je via Whatsapp een foto verstuurd naar meerdere mensen slaat ie deze per keer opnieuw op waardoor je dus tig dubbele hebt.
Alle reacties Link kopieren
quote:Francesco schreef op 26 februari 2013 @ 18:19:

hotmail had gisteren meer problemenheb ik inderdaad ook gehoord, dus misschien ligt het helemaal niet aan je telefoon of je instellingen.
Alle reacties Link kopieren
Lol..vanavond deed hij het weer! Hahaha .



Laten we t op een incident houden



Bedankt voor de reacties :-)

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven