Gezondheid alle pijlers

Huidkanker

20-12-2015 10:27 443 berichten
Mijn man had een vrij grote moedervlek op zijn rug. Die had hij al vanaf zijn geboorte. Tijdens onze laatste vakantie in september zag ik dat die moedervlek ging veranderen. Er kwam een soort van gelige korst op. Mijn man had het zelf ook al gezien en is na de vakantie gelijk naar de huisarts gegaan. Die moedervlek is toen weg gesneden en op de kweek gezet. Het bleek kwaadaardig te zijn. Toen hebben ze de huid er omheen weg gesneden en zijn ook flink de diepte in gegaan. Tijdens de operatie zagen ze uitzaaiingen maar de huid op de uiteinden was schoon. Afgelopen maandag heeft mijn man een PET scan gehad. Donderdag heeft hij daar de uitslag van gehad en het bleek dat het uitgezaaid is naar de lymfe klieren in zijn oksel. Ze gaan nu met een team van artsen bespreken wat ze gaan doen.

A : operatief verwijderen van de lymfeklieren

B: medicatie in de vorm van tabletten of infuus.

C: een combinatie van A en B



Wij horen dus donderdag wat ze gaan doen. Wat ik wil met dit topic? Deels van me afschrijven maar ik wil ook heel graag mensen waarschuwen om niet door te blijven lopen met een moedervlek die veranderd en ik wil graag mensen er attent op maken om moedervlekken goed in de gaten te houden.
Heel veel sterkte
O wat vreselijk, dagen nog maar. Hoe snel kan het gaan



Heel veel kracht en sterkte toegewenst.
Alle reacties Link kopieren
Blondie wat een ellende. Sterkte meis
Het vivaforum heeft wel een hoop regels waar de werkelijkheid slecht in past. *Feow
Jee blondie, wat superheftig, een nachtmerrie from hell wat je nu meemaakt met je man. En zo snel ook! Van een moedervlek naar terminale kanker in zo korte tijd. Ik vind het knap dat je je zo sterk houdt, en hopelijk heeft je man geen pijn.

Wat moet dit moeilijk zijn.



Veel sterkte.
Wat vreselijk verdrietig



Heel veel kracht en sterkte toegewenst
Alle reacties Link kopieren
Blondie, heb even zitten dubben wel of niet posten. Hoop dat jullie de nacht een beetje zijn doorgekomen. Is er nog iets veranderd? Denk veel aan jullie
Alle reacties Link kopieren
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Wat een nachtmerrie. Veel sterkte voor jou en jullie zoon
Alle reacties Link kopieren
Ik vermoed dat jij en je zoon de hele dag in het ziekenhuis bij je man zijn.



We denken aan jullie!



Alle reacties Link kopieren
Heel erg veel sterkte, Blondie, man en zoon!!
Alle reacties Link kopieren
Onbegrijpelijk.

Heel veel sterkte toegewenst !
Gisteren stond ik aan de rand van de afgrond. Vandaag ben ik een stapje verder.
Alle reacties Link kopieren
Gewoon omdat ik aan je denk:
Alle reacties Link kopieren
Wat een afschuwelijk verhaal. Wat zul je in een nachtmerrie zitten zeg. Woorden schieten tekort. Heel heel veel sterkte lieve Blondie voor je hele gezin
Wat heftig zeg blondie. Veel sterkte deze dagen
Alle reacties Link kopieren
Life is short. Eat dessert first.
Och blondie
Alle reacties Link kopieren
Blondie ik lees dit topic nu pas...

Wat een afschuwelijke nachtmerrie voor jou, je man en jullie zoon

Ik leef met jullie mee en wens jullie heel veel sterkte. Dikke knuffel...
Alle reacties Link kopieren
Heel veel sterkte.
Alle reacties Link kopieren
Sterkte.

Ook hier word aan jullie gedacht.

Alle reacties Link kopieren
Heel veel kracht samen!
Alle reacties Link kopieren
Ook hier wordt er aan jullie gedacht.
Hatsjikideee...
Alle reacties Link kopieren
Wow. Dit zou niet moeten mogen. Veel sterks daar!
Iets wat vier dagen bloedt en niet doodgaat is niet te vertrouwen.
Alle reacties Link kopieren
Misschien klopt het niet allemaal, maar het is wel waar
Wat een verdrietige berichten. Heel veel sterkte Blondie. En misschien kun je iets van je huisarts krijgen om te slapen? Je zult je energie nog heel hard nodig hebben. Fijn dat je steun in je omgeving hebt.

En blijf hier schrijven als dat je helpt..

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven