Gezondheid alle pijlers

Ingescheurde mondhoek heelt niet

10-01-2013 10:18 52 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik heb nu al ongeveer een week een uitgescheurde mondhoek. Normaal is het 1 à 2 dagen vet houden en het is over, maar dit keer wil het maar niet helen, en elke keer als ik mijn mond goed open doe, staat het weer op scherp. Ik smeer me rot met allerlei vette zooi, ben er inmiddels wel klaar mee

Hebben jullie enig idee waar ik het snel mee zou kunnen oplossen?



Alvast bedankt :-)
Alle reacties Link kopieren
Hij is nu dicht, maar het litteken zit er nog steeds, en dat smeer ik dan ook nog steeds trouw in. Een ideaal middeltje heb ik niet, ik heb het gewoon heel goed vet gehouden..
Alle reacties Link kopieren
Het hele topic heb ik nog niet gelezen, dus misschien is mijn tip al genoemd. Ik heb er ook veel last van, voornamelijk in de winter. Het ziet er niet uit en het doet pijn, vooral als ik iets eet. Ik las op internet over iemand die koortslipcreme gebruikt dat je gewoon bij de drogist kunt halen. Een heel klein tubetje en behoorlijk duur maar na 3 dagen smeren, zijn mijn mondhoeken helemaal genezen! De moeite van het proberen waard.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven