Gezondheid alle pijlers

spataders

04-09-2012 09:54 7 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik ontdekte van de week, dat ik op mijn linkerbeen ineens hele grote spataders heb. Op mijn bovenbeen zitten de grote en op mijn scheenbeen een paar kleine. Iemand enig idee wat ik er tegen kan doen? Vind het erg lelijk en wil voorkomen dat er meer van die spataders ontstaan.
Kan misschien nog door de zwangerschap komen?



In elk geval ven naar de huisarts denk ik.
Ik heb het ook en heb een doorverwijzing gekregen zodat er wat aan gedaan kan worden. Bij mij zit het in de familie.
Voorkomen kan trouwens niet. Niet roken, voldoende bewegen en gezond leven kan wel de kans op nieuwe spataders verkleinen.
Alle reacties Link kopieren
Ja dat zou kunnen natuurlijk helene.



Ik rook trouwens niet en leef redelijk gezond.
Alle reacties Link kopieren
misschien helpt het als je langer moet staan (bv in de keuken) m heen en weer te drentelen. En snel te werken natuurlijk.
it's a big club and you ain't in it
Helpen voorkomen kan wel hoor, maar dan moet je dus dagelijks stevige klasse 3 steunkousen gaan dragen. Het biedt geen garanties. Maar helpt zeker wel.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven