***APRIL 2007***

12-09-2007 21:11 19840 berichten
Alle reacties Link kopieren
naamleef-

tijdnaam kindjegeb.

datumgewicht nulengte nuandere kidszwangerWitchke30Xander13/03/0714,4kg86cmneeneeSpitsmuisje31Hugo

Steijn16/03/07

16/03/0711 kg

11kg83cm

81cmMees

28/11/08neeDropneusje31Fleur24/03/079500gr72cmnee

27/03/09Lilien30Kaj26/03/0713200gr86cmneeneePoezewoefke27Kieran28/03/0711 kg80cmneeneeEsan38Vincent30/03/0710500gr.76cm../00neeYumak..Kim02/04/079495gr.73cmneeneeLievelust29Daan03/04/0710200gr.72cmMeisje

27/09/08neeSwissie34Finn04/04/071140gr.80cmneeneePunkiepop..Kleine Pop12/04/078750gr76cmGr. Pop

11/12/04neeXaloy35Robbie15/04/0711300gr80cmneeneeMichasha33Morris15/04/0710500gr.76cmLars

22/12/05

Nina

15/09/2008neeIcke30Ruben15/04/078500gr72cmLiselot

04/01/2009neeFramboos8127Tommy16/4/0711,7kg90cmLivia

24/5/08neeFachat30Ole21/4/0710030gr.75,5cmKaj

15/12/02neeLeen23..Luna21/4/078820gr.72cmnee

15/10/09Draakjenoah33Noah22/4/078950gr.74cmThomas

16/02/09neeLayla39Zahra26/04/0712,4 kg83cmYasemin

23/11/08Buitenmeisje27Koen27/04/0710590gr.75,5cmGijs

8/11/08neeLara197830Puk09/05/0711kg86cmneenee





DE GROTE DROPNEUS BEVALDATUM-POULE



Witchke13 maartBuitenmeisje16 maartSpitsmuis16 maartDraakjeNoah17 maartLara18 maartEsan21 maartChance24 maartLilien26 maartFachat27 maartMichasha31 maartFramboos1 aprilSwissie4 april
Alle reacties Link kopieren
Icke: die slofjes zijn leuk! Jetje, 2,5 uur gehuild... aan een stuk door? Vervelend dat baby's precies lijken te voelen hoe jij je voelt en dus onmogelijk kunnen worden op het moment dat je je al beroerd voelt...

Die peer kun je het makkelijkste zelf laten eten door de bovenkant te schillen en de onderkant niet (maar het blijft een kliederzooi...).



Swissie: een besmettelijk oogvirusje? Wat naar? Kunnen jullie het dus ook krijgen?



Xaloy: joehoe! Een rollende Robbie! Het komt allemaal vanzelf. Het heeft een tijd geduurd voordat Max veel ging rollen, eerst lag hij ook alleen op zijn zij en rug en draaide hij heel soms om. Dat kruipen laat hier ook ook nog wel even op zich wachten.



oh, een wakker jongetje. Tot straks!
Alle reacties Link kopieren
Fachat, Icke, wat een leuke slofjes. Ik moet ook eens op zoek naar een paar. Ontaarde moeder die ik ben... maar Koen heeft nog helemaal geen sloffen. hij doet het met zijn sokken en als hij die uittrekt heeft hij pech...



Finn: Een knuffel voor jou. Ziek zijn is niet leuk. Swissie, ik zou niet teveel de oogjes proberen schoon te maken. Vaak irriteer je het er nog meer door. Onder de douche 'uitspoelen' gaat heel ok. Dan is het gewoon allemaal wat zachter.



Icke meisje... wat een keuzes. Ik geloof dat ik net zon mama als Micha wordt. Mijn jongetje gaat de eerste tijd nie bij mij vandaan. Hij moet al naar de creche maar snachts is mama er gewoon voor hem. Ik kan me dus heel goed voorstellen dat je het moeilijk vindt. Ik vond het bijvoorbeeld ook heel moeilijk om Koen te laten huilen snachts als hij een dag naar de creche was geweest. Hij was daar toch een beetje van in de war. Het voelde als mijn eigen schuld, ik wilde immers weer gaan werken. Ik kan me dus heel goed indenken dat je gelooft dat het een soort van traumatisch wordt. Natuurlijk liggen er meer kindjes in het ziekenhuis en als het moet, zoals bij kleine pop en robbelepopje, dan moet het. Maar als je er zelf niet volledig achterstaat is het heel lastig. Heel veel succes en sterkte. Knuffel voor jullie 3



Hier gaat het trouwens beter. Voelde me voor het eerst sinds tijden weer fris en fruitig. Vanmorgen gezellig met Koen om half 7 opgestaan. Koen om 9 uur naar zijn bedje en ik heb een rondje hardgelopen. Daarna lekker onder de douche en nu met een kopje thee forummen. Wat wil een mens nog meer.



Koen gaat ook lekkerder op de creche. Hij heeft gisteren zowaar 2x 120 cc gedronken zonder echt te mopperen. En hij slaapt daar trouwens ook goed. Het is leuk te merken dat hij nu thuis ook als een blok slaapt. Hij is nu gewend aan in de herrie slapen.

Ook heeft Koen gisteren van de Sint op de creche een leuk boek gekregen. Helemaal schattig.

Zelf ben ik op mp bezig met het kopen van lego Primo. Dat schijnen kindjes helemaal geweldig te vinden.



Lekkere dag allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Ja Lara, wij kunnen het idd ook krijgen. Vroeg me ook al af of ik het hem niet heb gegeven. Mijn ogen waren een paar weken geleden ook zo geirriteerd. Alleen zei mijn ha toen dat het alleen een ooglid ontsteking was.

Mijn baas zei toen al dat je met oogonstekingen heel erg op moet passen, omdat die altijd besmettelijk zijn. Tja zie hier...



Bij Finn duurde zat er heel weinig tijd tussen rollen en tijgeren. Als hij iets ziet wil hij het hebben. We hebben een mac mini bij de TV, waardoor we regelmatig op de grond zitten met een toetsenbord, een muis en /of een afstandsbediening, allemaal dingen die hij razend interessant vindt.



Fachat, is Ole ook nog verkouden, of dat niet?



Punkie, hoe gaat het met kleine pop? Wordt ze al een beetje beter?



Wat een ziekenboeg elke keer, het is duidelijk dat het weer omslaat én dat de afweerstoffen van de baby's verminderen.
Alle reacties Link kopieren
Haha Swissie, ik had ook eigenlijk ook een beetje gehoopt dat Morris wat minder snel zou zijn! Het leek me wel relaxed als hij zich pas zou zijn gaan voortbewegen na de verhuizing, maar dat zit er niet in.



Beterschap voor alle zieke baby's, zielig hoor. Op een doorkomend tandje na mankeert Morris niks.



Ik ga de elementen trotseren, later!
Alle reacties Link kopieren
Hee, had de laatste pagina nog niet gezien, nu sluit m'n berichtje niet meer op dat van Swissie aan.



Buitenmeisje, fijn dat je je weer wat beter voelt! Houden zo.



Robbie kan rollen??? Hoera! (Helemaal niet meegelezen de laatste dagen, dat is duidelijk)
Alle reacties Link kopieren
Dropneus, ik ga heel hard duimen dat je die baan krijgt, het klinkt echt ideaal!



Ben nu echt weg. Fijne dag allemaal / beterschap / succes met verhuizen / etc !!
Alle reacties Link kopieren
Haha Micha, dat heb ik ook regelmatig. Heb ik een reactie geschreven, blijkt dat ik een heleboel posts heb gemist.



Buitenmeisje, je hebt gelijk met het schoonmaken van de oogjes. Ik moet nu drie maal daags druppelen en probeer ook alleen dan de oogjes goed schoon te maken. Gelukkig vielen zijn oogjes zowiezo mee vanmorgen, dus kan hij ook wel een tijdje zonder schoonmaak.

Gisteren zag hij anders niks, en een Finn die niks ziet is niet aan te raden.



Icke, jeetje 2,5 uur! Sorry beetje late reactie, dringt nu pas door zeg maar.

Hoe hou je het vol zeg! Slaap jij overdag een beetje bij?

Heel stom idee, maar helpt het geven van een paracetamol 's nachts? Daardoor wordt hij toch iets rustiger? Natuurlijk niet goed om zoiets altijd te doen, maar als hij hysterisch is kan hij ook niet meer slapen.
Alle reacties Link kopieren
Finn wordt maar snel beter jongen !!



Buitenmeisje fijn dat het nu beter gaat met Koen



Xander is nu weer in normale doen hoor. Heeft geen koorts meer. Maar toch hou ik hem vandaag liever een dagje van de creche.
Alle reacties Link kopieren
Oh ja, Xaloy: ik probeer wel eens grotere flessen, maar dan laat hij doodleuk de rest staan. Als hij thuis is krijgt hij eerder een fruithap dan op het kdv, ze hebben daar hun eigen schema.

Nouja, het zal vast bijtrekken. Gisterenavond is hij ook niet wakker geworden.



Oh, ik zie dat de mobile ook binnenkort de box uit moet voordat Max hem naar beneden trekt.
Haaaai!



Beterschap voor alle zieke kindjes!



Robbie kan rollen! Goed zo!



Icke, Ruben is ook wel een vlotte met zijn ontwikkeling zeg! Wat goed! Hoe hou je het inderdaad vol met zo weinig slaap? Ik word al moe als ik er aan denk!



Buitenmeisje, fijn dat Koen zo gewend is op de creche! Ik denk trouwens dat ik hetzelfde ben als Mich en jij: Steijn en Hugo zitten aan me vastgeplakt en ik moet er niet aan denken om ze te missen!



Drop, ik hoop voor je dat je die baan krijgt! Zou wel ideaal zijn, zeg!



Had me verslapen vanochtend! Hugo lag bij me, want hij was een tikje overstuur vanwege het feit dat hij zijn rechterhandje niet kan gebruiken. Hugo lag lekker tegen me aan te snurken, toen ik wakker schoot van een zingende Steijn. Was het verdorie al 09:00! Als een haas ben ik mijn bed uitgegaan en ben het fruitje klaar gaan maken. Daarna gingen de jongetjes in bad en nu liggen ze even een tukkie te doen.



HIer wordt trouwens volop getijgerd, maar dat is het dan ook. Steijntje doet verwoede pogingen om te kruipen, maar hij is er nog niet sterk genoeg voor. Heel de tijd zie ik hem zijn kontje omhoog gooien (zo lief!), maar hij krijgt zijn beentjes niet onder zich. Gister zat hij trouwens voor het eerst helemaal los! Een paar minuten lang! Hugo kukelt nog alle kanten op als ik hem neerzet, maar hij kan zijn beentjes bij-na onder zich vouwen.
Alle reacties Link kopieren
Hoera voor Steijn en Hugo, ook al van die tijgers. Pas maar op muis, het huis wordt te klein. Jij moet ook nog eens twee van die tijgers in de gaten houden.

Hihi dat kontje omhoog gooien ken ik, is idd heeeel schattig.



Witchke, je hebt groot gelijk hoor, om Xander nog even thuis te houden. Eerst even helemaal beter zijn, voordat hij weer een aanval van nieuwe bacterien krijgt.

Fijn dat hij weer koortsvrij is. Finn heeft 39.4, hopenlijk gaat dat ook snel naar beneden.



Volgens mij heeft Finn trouwens het meeste last van zijn tandjes. Hij jammert wat af, met zijn knuisjes in zijn mond. Als ik van die gel op zijn tandjes doe, houdt het jammeren op.
Alle reacties Link kopieren
Wat een hoge koorts Swissie! Hoeveel tandjes heeft hij nu?



Spitsmuis: toch lekker om wat langer te slapen? Hoe lang duurt het voordat Hugo's vingertje over is?



Ik wordt gek van mijn telefoon. Hij denkt dat er een headset in zit en dat is niet zo en nu hoor ik niks als iemand belt. Irritant.
Alle reacties Link kopieren
Swissie, Ole is idd ook verkouden, maar dat is hij, in meer of mindere mate, eigenlijk al sinds zijn geboorte. Moest vandaag dus het oogdruppelen 1 keer aan mijn gastouder uitbesteden, voelde me erg bezwaards om dat aan haar te vragen!



voor rollende Robbie!



voor lopende (!) Finn!



Leuke slofjes Icke, heb je ze nou ook op die site besteld? Ik heb de kikkerslofjes besteld!



Buitenmeisje, lego primo, is dat die lego met maar 1 "bobbel" erop om te bouwen? Baby-lego zeg maar? Die heeft Ole nl ook en hij vindt het idd erg leuk! Om op te sabbelen, maar ook torens omver gooien is heel leuk. Of dan doe ik ergens een blokje in die hij er dan weer uit moet halen...erg leuk!
Alle reacties Link kopieren
Het is de moeite waard....

Het is de moeite waard....

Het is de moeite waard....







(mijn nieuwe Mantra)



Alle reacties Link kopieren
Poe hee, het lijkt me meer dan de moeite waard ja! Hup Xaloy!!



Lara, als late reactie op een vraag van laatst: Morris slaapt nu al twee weken zonder bakerzak. Ben gewoon cold turkey met hem gegaan, en eigenlijk ging het meteen goed. Hij ligt wel in een gewoon slaapzakje nu. En Max?



Lievelust, er is dus een bod gedaan? Maar dat is toch fantastisch! Gaat het door?
Alle reacties Link kopieren
Hey wat grappig, op die brug heb ik 20 jaar geleden gelopen :-)
Alle reacties Link kopieren
Verdorie, de koorts gaat alleen maar omhoog. Vanmorgen 39.1, daarna 39.4, nu 39.9. Gaaf hem als hij zo wakker is een paracetamol. Ben er niet blij mee. En manlief is ook nog eens zijn telefoon vergeten. Die spreek ik dus vanavond om 21.15 pas weer.

Ook wil Finn geen brei meer eten. Gisteren wou hij geen groente maar wel fruit, nu wou hij ook geen fruit meer. En 150 ml melk, terwijl hij normaal vrolijk 220 wegtikt.



Hebben jullie baby's last gehad van koorts vanwege tandjes? Ook zo hoog?

Fachat, heeft / had Ole ook koorts?



Lara, dit zijn zijn eerste tandjes, maar hij krijgt er direct twee aan de onderkant.
Alle reacties Link kopieren
He getver Swissie! Misschien toch nog even de ka bellen en vragen wat hij vindt? Met paracetamol onderdruk je de koorts, dus ik zou eerst bellen en dan pas geven.

Beterschap voor Finn!
Alle reacties Link kopieren
Ik zou zeker de ka bellen Swissie, zeker als hij ook al zo weinig drinkt en eet. Beter het zekere voor het onzekere!
Oei Swissie, wat een hoge koorts! Zou je niet toch nog even de ka bellen? Al is het maar voor jou om gerustgesteld te worden! Beterschap voor Finnetje!



Heb net bij de AH twee pietenpetjes gekocht. De mannetjes liggen nu een uiltje te knappen, maar zodra ze wakker zijn zet ik ze op en maak een foto!
Wie van jullie werkt er trouwens ook met de HEMA fotoboeken? Ik wilde net de albumpjes van de jongens bij werken (we zijn al bezig met de derde!), maar ik moet nu de software updaten. De boekjes gaan toch niet verloren?
Alle reacties Link kopieren
*krijgt flashbacks*



Wel even bellen hoor Swissie, dat is erg hoog voor een baby!
Alle reacties Link kopieren
Swissie: ka al gebeld? Echt doen hoor!



Spitsmuisje: ik heb geen ervaring, maar het lijkt me niet. Kijk eens waar ze opgeslagen zijn? Waarschijnlijk wel ergens op je harde schijf en dan komt het gewoon goed. Die pietenpetten zijn grappig!



Ik heb net een blokkendoos van fisher price gekocht bij het kruitvat. Hopen dat Max het leuk vindt.
Alle reacties Link kopieren
Oh ja, lekker handig weer; ik had zaterdag een was gedraaid en daar dacht ik vandaag pas weer aan... Nu stink alles (getver!). Ik heb het nog een keer gewassen, maar de geur gaat niet weg. Nu zit het voor de 2e keer erin, ditkeer op 60C. Iemand een tip? (god, wanneer kan ik weer eens nadenken??)
Alle reacties Link kopieren
Arme Finn. Ik zou ook ff de ka bellen. Paras onderdrukken de koorts en daarom is er geen goed zicht op het koortsverloop.



Muisje: Het 3e album al? Gaat lekker. Ik heb de eerste af (wel 60 pagina's). Maar die moet nog besteld worden (bij Hema). Updaten kan gewoon en je boeken blijven gewoon ok. Met de nieuwste update kun je wat gemakkelijker fotos schuiven (er komen hulplijntje). T gaat nog steeds niet helemaal top, maar het wordt wel iets gemakkelijker. Succes.



Xaloy: Wat een prachtig voortuitzicht.

Nog heel ff doorbijten.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven