Februari 2010 !!! (met tabel)

28-08-2009 13:21 1087 berichten
Alle reacties Link kopieren
Wat doen we meiden, gaan we hier schrijven of op hyves? Het maakt mij niet uit hoor. Maar tis misschien wel leuk om mijn kinders bij naam te noemen ipv bij nummer hahaha.



De klachtenbrief is af. Ik had jullie toch verteld van het liqor lek? Die afschuwelijke hoofdpijn als complicatie van de ruggenprik. Het is pas heel laat herkend en daar gaat mijn klacht over. Als ik er maar 1 iemand mee kan helpen die die gekke hoofdpijn krijgt en een verpleegkundige eerder de link legt.

Verder heb ik zelf mijn info gegooglet ipv uitleg van een specialist. Op mijn dringende verzoek kwam er bij gratie gods toch een anesthesist nederdalen tot de opname-afdeling.

En ik kreeg een doorligplek (ieeekssss ja echt) van de strikte bedrust en ik lag natuurlijk op zo'n broeierige plastic mat.



Over de borstvoeding begin maar niet eens, omdat ik dan echt een ouwe zeur wordt. Maar wat was dat slecht zeg, notabene in een academisch ziekenhuis met borstvoedingscertificaten en al.



Naja, brief gaat op de post dan ben ik het maar "kwijt".

Mopperdemopperdemopper!
Oh Kaboink lees nu jouw bericht. Je vindt het dus niet vervelend als man rondhobbelt in jouw directe omgeving. Als je er zelf geen problemen mee hebt, waarom niet. Al geeft het je wellicht rust als man weg is?
Alle reacties Link kopieren
Mij maakt het niet uit waar we schrijven: hyve is natuurlijk wel lekker besloten babbelen met foto's erbij. Maar ja: tijd voor internet is nu sowieso schaars
Alle reacties Link kopieren
Pff tijd voor internet is inderdaad schaars! Zeker nu het weer weer beter wordt. Heb nog niet alles bijgelezen, hou het wel bij. Meestal tegen de tijd dat ik bij ben gelezen, heb ik geen tijd meer om zelf nog wat te schrijven!



Goed Kessie, dat je een klachtenbrief schrijft. Je hebt inderdaad wel echt pech gehad.. Een doorligplek, ieuw! Ben daar altijd bang voor als ik lang moet liggen. Is het nu wel weer over?



Gelukkig dat alles met de kleine goed gaat Kaboink! Lachen, bv en hij groeit goed! Fijn! Dat geeft vast wel steun en troost op slechte dagen...



Hier gaat het goed, Berend groeit hartstikke goed en sliep vannacht voor het eerst door

Nu is hij wel een beetje zielig, hij heeft vanmorgen zijn eerste vaccinaties gehad en moest daarna mee naar mijn werk... Ik had natuurlijk beter een andere dag kunnen uitkiezen, nu was hij of aan het huilen of bij mij aan het tukken.

Nou ga weer eens de hyve checken!
No but yeah but no but yeah but no but yeah no but yeah but no because I'm not even going on the pill because Nadine reckons they stop you from getting pregnant.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het best mee vallen met die schaarse tijd en ik heb nog wel 4 kinderen. 'savonds vanaf 19.00 liggen ze allevier in bed en overdag slaapt Kate eigenlijk ook best veel.



Vicky, Lekker dat Berend doorslaapt, van hoe laat tot hoe laat slaapt hij dan ? Kate slaapt sinds een paar dagen van 22.00 tot 5.00 vanmorgen zelfs 5.30 en daar ben ik heel blij mee.



Kessie, goed hoor van die brief. Ook je klachten met betrekking tot de borstvoeding zou ik zeker melden.



Vandaag getrakteerd op de school van zoon1, zo grappig om te zien hoe leuk al die jongens (hij heeft alleen jongens in de klas) Kate vinden. Morgen bij zoon2.
Alle reacties Link kopieren
Tja, is het een idee om een topic op onze hyves te openen waar we steeds in doorschrijven, of blijven we het met de krabbels doen? Ik vind doorschrijven op hyves ook wel leuk, het kletst wat makkelijker, maar ik kijk toch steeds ook even of jullie hier iets geschreven hebben. Zo houden we het hier ook lekker in stand, haha.



Kessie, goed dat je klaagt. Ze zouden er wat van kunnen leren, zou jammer zijn als je je mening voor je houdt!



Jammie, een hele klas vol jongens??? Blij dat jouw kind in die klas geen meisje is?



Sinds de tweede vaccinaties is mijn tijd op internet flink beperkt, Zoontje is al dagen snel huilerig. Op bepaalde momenten moet ik hem wel laten huilen, als ik oudste zoon naar bed breng of moet kolven... Maar ik vind het heel vervelend. Kan toch ook niet steeds met hem op de arm rondlopen en ook een draagzak vind ik niet de hele dag prettig.. Hij slaapt nu minder, wil steeds op schoot zitten en ik geef er maar zo veel mogelijk aan toe.

Verder doet hij het wel goed hoor, hij drinkt keurig 2 tot 3 keer per dag aan de borst, waar ik nog steeds heel blij mee ben. En vandaag ben ik naar een borstvoedingsochtend van de lactatiekundige geweest, waar hij voorbeeldig direct goed hapte en lekker dronk.



Liefs!
Alle reacties Link kopieren
Sorry meiden dat ik er niet zo vaak ben, wij hebben vorige week ontdekt dat onze oudste zoon gepest wordt in de klas, hij is de pispaal van de klas. Al langer weten wij dat hij niet goed in zijn vel zit maar wij dachten dat dat door de zwangerschap enzo kwam. Nu is het hoge woord er uit, ik ben er zo ziek van! Denk er de hele dag aan en zou hem het liefste de hele dag bij me houden. Ik kan er niet van slapen. (terwijl Luna al sinds zondag van 21 tot 6.30 slaapt) maar ik kan de slaap niet vatten. Hij is zo lief, het is zo'n kanjer, het zijn zulke kutkinderen die mijn kind grijpen. Ben er echt ziek van!



Kom snel weer even kletsen hoor, sorry!
Alle reacties Link kopieren
Ach mebi, wat erg voor je zoon en voor jullie. Kan me voorstellen dat je daar ziek van bent en wakker van ligt. Doet de school er iets aan ? Sterkte !!
Alle reacties Link kopieren
He Mebi, wat erg! Dat is echt van mijn grootste schrikbeelden... Heeft hij het jullie zelf verteld? En inderdaad, doet school er iets mee / aan? Wat kunnen kinderen toch ontzettend naar zijn!
No but yeah but no but yeah but no but yeah no but yeah but no because I'm not even going on the pill because Nadine reckons they stop you from getting pregnant.
Alle reacties Link kopieren
Hallo dames,



Mijn hyves is verwijderd, waarom wil ik jullie graag vertellen.

Ik heb wel een andere hyves pagina maar kan jullie niet meer vinden.



Kunnen jullie alsjeblieft de link doorgeven, wil zo graag weten hoe het gaat met jullie.



Liefs,

Pluim
Alle reacties Link kopieren
Ja, Pluim, leuk om weer van je te horen!! We misten je al!!!!!

http://februaribaby2010.hyves.nl



Kun je er zo op, denk je? Aanmelden dus,



Liefs!
Alle reacties Link kopieren
Ha Pluimke,



Ik zag dat iemand zich heeft aangemeld als wanna-be op onze hyves, maar jij bent het niet toch? Of begint jouw naam nu ineens met een M, terwijl wij dachten dat het een S was? ;)



Of kan degene die zich bij ons heeft aangemeld even kenbaar maken?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven