Opmerkelijke kraamcadeaus

20-12-2010 21:18 365 berichten
Alle reacties Link kopieren
Wij kregen als kraamcadeau voor onze in 2010 geboren zoon een pyama met het oude oude logo van de Hema erop. Het logo dat verdween rond 1992! Ik vraag me voornamelijk af waar iemand zoiets vandaan haalt. Het is overigens een dikke winterpyama, die onze zoon zal passen rond juni.



Wie kreeg er nog een hoogst opmerkelijk cadeau?



Natuurlijk zijn we blij met alle aandacht voor onze zoon. Dus reacties dat we niet zo ondankbaar moeten zijn zal ik naast me neer leggen.
Niets heel raars gekregen, wel dingen die te gebruiken waren vanaf 6 maand, en dat vond ik toen nog zo ver weg. Maar voor ik het wist kon ik het weer tevoorschijn halen!

We hebben wel een blauwe muisjes blauw gebreid vestje gekregen, die was zo groot dat hij er nu met zijn bijna 1 net inpast. Het was echt zo'n cape achtig vestje, iedereen die het ding zag lachte zich kapot. We hebben hem toch pas 1x aangedaan, en foto;s gemaakt voor de persoon die hem gemaakt had. Zag er best grappig uit eigenlijk.
Alle reacties Link kopieren
quote:Tomatensoep schreef op 21 december 2010 @ 15:27:

[...]



Haha oh echt? Wat kunnen smaken toch verschillen, als ik zoiets zou krijgen zou dat dus in dit topic terecht komen



Net als van die buikbanden met 'houdbaar tot en met dd/mm/jj' en '50& mama 50% papa 100% ikke' De naam vd baby en geboortedatum in het labeltje vind ik wel weer kunnen. Niet de made by papa en mama.
Alle reacties Link kopieren
Van mijn schoonmoeder kreeg ik een nogal antroposofisch-achtig lichtblauw pakje in maatje 56 voor mijn zoontje.



Ze vertelde erbij dat ze er pas bij het afrekenen achterkwam wat het had gekost en het toen niet meer terug durfde te leggen. Het had dus (in de opruiming) 61 euro gekost!



Hij heeft het maar 1 keer aangehad, omdat het pakje klein viel en mijn zoontje nogal lang was.
It's not you, it's me. No wait. It's you. It's totally you...
Alle reacties Link kopieren
quote:Christiane04 schreef op 21 december 2010 @ 18:18:

Ik heb (als notoire Havaianna's-verslaafde) mijn neefje bij zijn geboorte zijn eerste paar Havaianna's gegeven. Hij vond ze (een jaar later) geweldig. Mijn zusje vond het wel een opmerkelijk cadeau geloof ik. Maar wel leuk.Ik dacht eerst dat het sigaren waren
Alle reacties Link kopieren
quote:Tomatensoep schreef op 21 december 2010 @ 15:58:

Nou, ik ben het met Solveig eens. Je komt niet zo heel aardig over.. ik snap niet zo goed waarom zoveel mensen niet gewoon denken 'ze hebben hun best gedaan om iets leuks uit te zoeken' en het dan glimlachend weg kunnen leggen in plaats van er nu nog steeds geirriteerd over te zijn.Ik snap het wel hoor, dat zoiets niet erg lekker binnenkomt op het moment dat het slecht gaat met je zoon en je hoopt dat hij het überhaupt haalt. Zwager had ook kunnen denken "68, die maat haalt mijn neefje misschien nooit, maar ik vind prematuurkleren te duur, weet je wat, ik geef heel iets anders. Iets voor papa en mama om zich lekkerder te voelen." Ofzo.
Alle reacties Link kopieren
@Meissie1982: je zoon hoeft toch niet met de enge clown om te gaan? Ik zou het ding ver weg op zolder zetten als hij er bang voor is.



@wishmeluck: bah, wat lomp van die mensen :S
quote:Christiane04 schreef op 21 december 2010 @ 18:18:

Ik heb (als notoire Havaianna's-verslaafde) mijn neefje bij zijn geboorte zijn eerste paar Havaianna's gegeven. Hij vond ze (een jaar later) geweldig. Mijn zusje vond het wel een opmerkelijk cadeau geloof ik. Maar wel leuk.



Het zijn gewoon plastic teenslippers hoor....



Wel erg schattig om te geven...
Alle reacties Link kopieren
Bij oudste zoon kreeg ik een Chinese lakstempel met z'n naam in het Chinees. Had hij natuurlijk niks aan, maar kwam echt uit China dus wel heel bijzonder.



Waar ik bij zoon 2 erg om moest lachen, was een superschattig Mickey Mouse shirtje van H&M. Zoon was prima op tijd geboren, wel erg mager omdat hij nogal lang was. Maar het shirtje was maat 44.... Ik heb hem in het shirt gewurmd, foto gemaakt en toen ging het shirtje naar de beer van z'n broer.
Alle reacties Link kopieren
@Melanthe

Klopt hoor meneer Clown is veilig opgeborgen, we dachten eerst nog van ach af en toe even proberen, maar nee hoor meteen een keel opzetten al hij in beeld kwam...toen de andere kids van vriendinnen ook niet erg blij werden van de clown toch maar opgeborgen.

(Je hebt mijn posts wel op de juiste manier opgevat!)



@Wishmeluck

Rude...vooral omdat je nog met je beschuit met muisjes net achter de kiezen op visite bent!



@winky1978

Was vast niet erg dat het maar 1 keer gedragen is...hahaha

Wel met in je achterhoofd dat voor zo'n pakje nog zoveel gevraagd durft te worden.
Alle reacties Link kopieren
In België doen ze dit soort dingen echt beter. Daar kun je een lijst neerleggen bij een winkel, zodat iedereen kan uitzoeken wat je nog nodig hebt. Misschien niet zo persoonlijk, maar wel erg handig. Het is niet erg om de economie in stand te houden, maar dingen weggooien is natuurlijk altijd zonde van het geld !
Alle reacties Link kopieren
arme mini Flint helemaal dubbel in shirtje, LOL



heb ik met kleine gehad in zo'n zacht fluffy pakje in 1 stuk met voetjes eraan van nijntje was echt een super leuk pak maar omdat onze kleine een tijd heel kleine kleertjes droeg dacht ik ach is nog veels te groot, slobbert vast aan alle kanten.

Zo zonde misschien 3x aangehad, daar baalde ik echt van, stond hem echt leuk, mijn nichtje van wie ik het heb gehad vroeg toen ook en staat het leuk, met schaamrood op de kaken gezegd heel leuk maar heb het iets te laat aangetrokken is er al bijna uit, zij inmiddels moeder van 2 kon er wel om lachen.



Moet zeggen dat ik het vaker heb gehad dat ik dacht dat het pakje aan 1 stuk te groot was en dan net weer te krap in het kruis.
Alle reacties Link kopieren
Onze oudste heeft zijn eerste paat All Stars van mijn broer gekregen ( maat 21, paste met 1,5 jaar). Vond ik heel leuk en stoer.



Het raarste cadeau kwam van mijn schoonmoeder...Een mand met zeeuwse streekproducten. Honing, jam, kaas en een fles vruchtenwijn, o ja, er zat ook nog een kwartetspel in.



Jongste is afgelopen zomer geboren en was bij zijn geboorte redlijk groot, maar groeit niet heel hard. Ik heb heel veel polo's en tshirts gekregen in maat 62, die past hij nu. Ik doe ze nu gewoon aan met een effen longsleeve eronder, staat erg stoer en zo worden ze toch nog gedragen.
snowy2 wijzigde dit bericht op 21-12-2010 19:54
Reden: aanvulling
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
[quote]meissie1982 schreef op 21 december 2010 @ 19:49:

arme mini Flint helemaal dubbel in shirtje, LOL



Hij zag er uit als Britney Spears, het was een soort navelshirtje.
Alle reacties Link kopieren
@Flint

Hahaha is nog knap lastig om een shirt aan te doen bij zo'n kleintje als het echt te klein is, trekken duwen nog eens trekken, hahaha arme mini Flint.



@Snowy2

onder het mom van een aansterk pakketje? Vaag presentje dat wel! Die All Stars zijn wel cool net als de slippers leuk!
Alle reacties Link kopieren
Wij worden momenteel doodgegooid met maatjes 62 en 68, zoveel dat ik denk hmmm kan ze dat ooit allemaal aan?? Dan is het maar goed dat de ene maat 62 de andere niet is. Hebben echt gevraagd om kleinere kleertjes, ze past net maatje 50, maar dan komen mensen toch met 62 want 56 is zo klein. Inderdaad ja, daarom juist... Kan er wel om lachen, ik hobbel wel met de ook gekregen kadobon naar de hema!



Oh ja, een rood kerstjurkje (le-lijk) van schoonvader, dat ze waarschijnlijk komende zomer zal passen.



Verder een houten keukentje, voor vanaf drie jaar. Dat kan eerst nog een paar jaar naar zolder, en ben bang dat ik dan vergeet dat het er staat. Duurt nog zo lang!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb geen rare cadeaus gehad. Wel merkte ik dat bij een 2e de kraamvisite en aandacht veel minder is. Vond ik zo erg. Niet zo zeer om de cadeautjes hoor. Maar ik had een zoon en het leek net of er geen interesse voor was. Misschien ook omdat hij eerst in het ZH had gelegen?



Kreeg ik bij de eerste allemaal leuke dingen, bij de 2e heeft niemand dat herhaald. Badcape met naam, rugzakje met naam, zilveren bestekje etc.



Alle reacties Link kopieren
Ik hoorde van iedereen dat ik niet teveel kleertjes moest kopen, die zou ik wel krijgen.. Nou, niet dus! Kon ik aan het eind van de kraamweek al shoppen..
Soley, een houten keukentje is echt al veel eerder dan met drie jaar leuk, dus die kan wel wat eerder weer naar beneden.



Enige cadeautje waar ik niet erg veel mee kon was een fles wijn terwijl ik nog zo'n twaalf keer per dag voedde, en dat wist de gever. Oh, en bij de oudste een Nijntje pop die al als je er nog maar naar kijkt herrie gaat maken, zo'n liedje dat de rest van de dag in je hoofd blijft zitten Die mensen hebben onlangs zelf een kind gekregen, dus nu even bedenken waar we hun mee zullen verblijden
Alle reacties Link kopieren
quote:Miffy schreef op 21 december 2010 @ 21:43:

Soley, een houten keukentje is echt al veel eerder dan met drie jaar leuk, dus die kan wel wat eerder weer naar beneden.



Enige cadeautje waar ik niet erg veel mee kon was een fles wijn terwijl ik nog zo'n twaalf keer per dag voedde, en dat wist de gever. Oh, en bij de oudste een Nijntje pop die al als je er nog maar naar kijkt herrie gaat maken, zo'n liedje dat de rest van de dag in je hoofd blijft zitten Die mensen hebben onlangs zelf een kind gekregen, dus nu even bedenken waar we hun mee zullen verblijden Volgens mij hebben ze die Nijntje Pop ook in andere variaties. Bumba en Woezel & Pip.
Alle reacties Link kopieren
Miffy, alles van V-tech zal het em wel doen haha..

Wij hebben zoveel van dat speelgoed gekregen, dat ik een batterijenbox kan aanvragen
Ik heb voor mijn dochter Uggs gekregen en Havaianas. Van mijn schoonzus, die vliegt. Hartstikke leuk. Maar... De Uggs kon ze afgelopen zomer aan (gelukkig heeft ze altijd koude voetjes, daardoor kon het wel). Maar de Havaianas maat 18 kan ze nu aan, met anderhalf jaar. In de winter...



Dat wordt 'm dus helaas niet, vrees ik!
Alle reacties Link kopieren
hier ook een 1e paar all stars! maat 18 ofzo. super cool, met vlammen op de zool. en waren in zwangerschap al toegezegd!



Uggs en Havaiana's zijn dan wat lastiger om te geven, want voeten zijn moeilijk te voorspellen qua groei! maar een stel gympies kan altijd wel.



zag laatst in de winkel ook mini timberlandjes. maat 16. zoooooooo cool!
Alle reacties Link kopieren
Meest opmerkelijke kraamkado: gebruikte schoenen, maat 24.

Ze waren hun eigen zoon all snel te klein, dus zij vonden de schoenen best geschikt voor nog een ronde.

Euhhh, ja....
Mijn dochter haar eerste paar zachte schoenen waren ook All Stars. Zo stoer!
Alle reacties Link kopieren
quote:Soley schreef op 21 december 2010 @ 21:24:

Verder een houten keukentje, voor vanaf drie jaar. Dat kan eerst nog een paar jaar naar zolder, en ben bang dat ik dan vergeet dat het er staat. Duurt nog zo lang!Kruimelientje hier is 15 maanden en die vindt het houten keukentje van haar broer geweldig: deurtje open en dicht, net alsof thee inschenken voor ons, dingen in de oven stoppen (niet noodzakelijkerwijs iets wat op voedsel moet lijken, ook poppen e.d.)

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven