Mode & Beauty alle pijlers

Gratis MAC mascara!

26-09-2014 10:04 83 berichten
Alle reacties Link kopieren
Door een foutje op de Bijenkorf website kun je een gratis MAC mascara bestellen. Bij MAC -> "net binnen"



Ik heb hem gister besteld :-D
Alle reacties Link kopieren
quote:van-vert schreef op 27 september 2014 @ 09:36:

Wat kun jij je opwinden Zinook.

Wij zitten hier lekker rustig te wachten tot ons pakketje komt (voor wie hij niet geannuleerd is) en jij maakt je nog vreselijk druk over een opmerking die iemand ergens maakte?



Trouwens fijn dat je zelf wel zo ontzettend eerlijk bent. Dan lijken anderen al heel snel asociaal natuurlijk.



Fijn weekend!Ja ben benieuwd of ik vandaag iets ontvang! Heb in ieder geval geen mailtje gehad dat het geannuleerd is. Ben benieuwd!
quote:georgiabrown schreef op 27 september 2014 @ 11:55:

Zinook, jij maakt steeds de vergelijking met stelen en dat is het kromme.... "De lijn is heel dun om een bak bier niet af te rekenen". Nee, dát is stelen. Staat die bak bier aangeboden voor 1 euro, en je betaalt ook maar 1 euro, dan ga je gewoon akkoord met het aanbod van de winkel. Dat dat aanbod niet klopt is de 'fout' van de winkel, als consument ben je niet verplicht om ook nog na te denken over of een aanbod wel of niet kan of eerlijk is.

.



Newsflash: Wel dus:

Ik heb een televisie gekocht via internet voor een stuntprijs van ¤ 20,-. Is hier wel

een geldige koopovereenkomst tot stand gekomen?

Het is zeer waarschijnlijk dat het hier gaat om een drukfout. In plaats van ¤ 200,- is hier ¤ 20,-

afgedrukt. Wanneer je als consument zelf had kunnen inschatten dat het afgedrukte bedrag op een

fout berust, is er geen koopovereenkomst tot stand gekomen. In het genoemde voorbeeld heeft de

verkoper namelijk nooit de televisie voor ¤ 20,- willen verkopen. Dit heb je als consument in die

specifieke situatie ook kunnen voorzien, de verkoper hoeft de televisie niet voor het te lage bedrag

aan je te verkopen.

Er zijn ook gevallen waarin de consument wel mocht vertrouwen dat het lage bedrag het juiste

bedrag is. Dan zal de verkoper gedwongen zijn om het product voor die prijs te verkopen aan de

consument. Of hiervan in een specifieke situatie sprake is, moet beoordeeld worden aan de hand

van alle omstandigheden van de situatie.



Maar hiermee beëindig ik de discussie. Ik wens jullie ook nog een fijn weekend!
Alle reacties Link kopieren
quote:sarosie schreef op 26 september 2014 @ 11:35:

[...]





Niet mee eens in dit geval. De Bijenkorf is een enorm bedrijf en verdient miljoenen door mensen veel te laten betalen voor spullen. Bij de bakker om de hoek zou ik een foutje altijd melden bij wijze van spreken maar dit is voor de Bijenkorf echt niet erg. En hij is inderdaad uitverkocht nu.Dat is dan ook vast de reden dat er dit jaar een aantal vestigingen dicht gaan en er veel mensen op straat komen te staan. Die glorietijden zijn ook voor de Bijenkorf voorbij denk ik.
Alle reacties Link kopieren
Ik moest gelijk aan dit topic terugdenken toen ik dit artikel las:



http://www.ad.nl/ad/nl/10 ... vaatwasser-van-7-49.dhtml



Aan degene die die mascara hebben besteld, hebben jullie die ooit nog gekregen??
Alle reacties Link kopieren
+ 1 Voor Zinook.

Het is geen stelen, maar misbruik maken van de situatie. Zinooks laatste voorbeeld verwoordt het uitstekend.

Ik betaal liever de volle mep dan dat ik misbruik maak van anderen. Ik ben in ieder geval trots op mijn integriteit!
Alle reacties Link kopieren
Oh die vaatwasser ja. Heb reacties gelezen die niet van de lucht waren. Men had recht op die vaatwasser voor 7.95 en men ging naar de rechter want op deze manier hadden ze ook een TV voor 11.95 gescoord. Zelf hun hersenen gebruiken zit er blijkbaar niet in.



Vooral de stelligheid en de verontwaardigheid van sommigen die echt menen "recht" te hebben op een vaatwasser van 7.95, verbaast me. Wat een tokkie gedrag.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben benieuwd of de gratis mascara al binnen is! ;)
Alle reacties Link kopieren
Nou, ik ook!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven