Mode & Beauty alle pijlers

HELP! Kapsel mislukt!!

16-07-2008 09:15 28 berichten
Alle reacties Link kopieren
Gisteren naar de kapper geweest. Een andere dan ik normaal naartoe ga. Achteraf had ik dat niet moeten doen.. Ik had lang haar en wilde een 'lange bob'. Nu heb ik een soort helm op mijn hoofd en heeft ze veel te korte lagen geknipt. Van boven is het echt maar een paar cm kort.. Van voren heb ik een soort gordijntjes..

Collega merkte op dat ik er ouder uitzie nu en dat het 'heus wel goed komt'...

Wat zal ik doen: naar mijn eigen kapper en het proberen wat van te maken of laten groeien, omdat er nu toch niks mee kan?

HEEEEEEEEEEEEEELP!!
Alle reacties Link kopieren
Ja ik moest ook erg lachen aidem!!!! Precies dat.
Alle reacties Link kopieren
quote:Magneet schreef op 12 december 2016 @ 16:03:

[...]





Ik denk dat het haar van Marlies 8 jaar later wel weer is aangegroeid, hoor...Nou dat hoop ik wel ja, hihi!
Alle reacties Link kopieren
quote:aidem schreef op 12 december 2016 @ 16:12:

Haha, moet wel hard lachen om de "je ergste nachtmerrie" posts van sommige leden hier. Wat een drama zeg! Het is maar haar en groeit vanzelf weer aan. Onder je ergste nachtmerrie versta ik iets anders... Ik kan het al wat meer relativeren al is het wel kut. Maar aiden misschien ben jij een jongen/man. Voor mannen is het toch anders.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven