Maxi jurk voor bruiloft?
dinsdag 24 juni 2014 om 21:19
Ik heb volgende week een bruiloft van een nichtje van mijn vriend. Nu ben ik druk bezig met zoeken naar een mooie maxi jurk en mijn oog is op deze jurk gevallen. Aangezien het ruim tien jaar geleden is geweest dat ik voor het laatst op een bruiloft was, ben ik de kledingetiquette voor een bruiloft een beetje kwijt, dus wil ik graag jullie meningen horen.
Vinden jullie dat deze jurk kan of niet?
Vinden jullie dat deze jurk kan of niet?
dinsdag 24 juni 2014 om 21:33
Waar vindt de trouwerij plaats? Ik vind het jurkje een tikkeltje casual, maar op een strandbruiloft bijvoorbeeld zou dit jurkje beter passen dan in een kerk. De stof van een maxi jurk kan trouwens ook nog invloed hebben op het "chic-gehalte". Ik vind wel dat als je je prettiger voelt in een maxi ivm je benen, dat je daar gewoon voor moet gaan.
dinsdag 24 juni 2014 om 21:41
quote:whopper schreef op 24 juni 2014 @ 21:37:
Ik had laatst nog een maxi jurk aan. Op de bruiloft van ons lief forumster TaQia kreeg veel complimenten. Gewoon doen. Is een hartstikke leuke jurk!Wie??
Ik had laatst nog een maxi jurk aan. Op de bruiloft van ons lief forumster TaQia kreeg veel complimenten. Gewoon doen. Is een hartstikke leuke jurk!Wie??
Ouwe tang, verveel je je soms? Zoek eens een andere hobby dan mensen op dit forum af te zeiken, graftak!