Mode & Beauty alle pijlers

string bikini

30-06-2010 11:47 436 berichten
Alle reacties Link kopieren
Afgelopen weekend naar Scheveningen en Bloemendaal geweest.

Waren 2 heerlijke dagen relaxen op het strand.

Het viel me op dat ik de string bikini weer regelmatig voorbij zag komen.

Dragen jullie wel eens een string op het strand?

Zelf draag ik ze op vakantie wel, maar op de nederlandse stranden de laatste 2jaar eigenlijk bijna nooit meer.



Zouden ze dan toch weer terug komen,op een aantal fashion blogs heb ik ze ook al gespot.
Alle reacties Link kopieren
valt me inderdaad ook op hoe de verpreutsing heeft toegeslagen het lijkt inderdaad wel of we terug zijn gegaan naar oma's tijd.



Prima als je je prettig voelt in bedekt maar wat vind ik het jammer dat er een tendens ontstaat dat verworven vrijheden niet meer kunnen en we we weer ons moeten gaan bedekken.



Wat men al zei kijk naar de zee, graaf een kuil of laten we ipv naaktstranden voor hen die zich zo storen aan bloot bedekte stranden gaan creeeren.
Wie de mens in zichzelf begrijpt begrijpt alle mensen.
Alle reacties Link kopieren
Och hemel, moet ik nu ook aan een huppelpakje? Die vind ík dus foeilelijk. Ik sport gewoon in mijn sportbroek met een T-shirt erop. Niet te laag uitgesneden, anders piept mijn bunker-beha er bovenuit. En sporten in een string vind ik ook al niet fijn.



Daar gáát mijn net verworven reputatie!
Alle reacties Link kopieren
quote:doddie schreef op 01 juli 2010 @ 17:18:

valt me inderdaad ook op hoe de verpreutsing heeft toegeslagen het lijkt inderdaad wel of we terug zijn gegaan naar oma's tijd.

Naar oma's tijd, dat weet ik niet, maar ik weet wel dat ik op een gegeven moment opeens de enige topless dame op "ons" stukje strand was. Terwijl je ooit moest zoeken naar vrouwen die wél een bovenstukje droegen. Geen idee wat er gebeurd is, maar ik heb weinig zin om mezelf dat soort preutsheid op te laten leggen terwijl we net gewoon vrij en blij mochten zijn met wie we zijn en hoe we eruit zien.
Alle reacties Link kopieren
Nee, met het risico door sommigen zeer preuts te worden gevonden; ik vind een stringbikini er niet uitzien én ordinair (ongeacht of 'ie gedragen wordt door dik/dun/jong/oud/enz) en heb helemaal geen behoefte om waar dan ook aan te moeten kijken tegen andersmans(vrouws) billen. Zelfde geldt voor borsten overigens.
Alle reacties Link kopieren
het heeft bij mij niets te maken met aan de man komen, ik wordt gewoon graag egaal bruin en vind met warm weer zo min mogelijk aan het prettigst.



Vriend van me zwom laatst weer met een zwembroek (we gaan met een groep al jaren naar naakstranden) wat een verschrikking vond hij dat.

zo vies dat natte stuk stof aan je lijf!



Hoe minder aan hoe beter als je gaat zwemmen en in de zon ligt. (Wat mij betreft ) en dat heeft voor mij niets te maken met mooi en sexy (al kan ik het ook als weinige van mijn leeftijd nog goed hebben en zouden veel jongeren een moord doen voor een dergelijk figuur) maar heeft te maken met praktisch en prettiger.
Wie de mens in zichzelf begrijpt begrijpt alle mensen.
Als je een mooi klein kontje hebt, vind ik op het strand in tropische sferen een string best kunnen.

Maar gek genoeg dragen meestal diegene die het nét niet kunnen hebben die iniminie broekjes. En dat snap ik dan weer niet.

In Brazil draagt zelfs oma een string. Daar is de bootie veel meer gemeengoed dan hier in ons kikkerlandje.

Ook op de antillen dragen de mama's kleine broekjes. En strakke jurkjes, rokjes, topjes.



Ikzelf hou van hotpant broekjes of stringpants. En anders een gewoon bikini broekje al dan niet met vetertjes aan de zijkant.

Ik heb nu net een leuke tankini gekocht. Met strapless top en zwart broekje. Heel stijlvol, gekleed maar toch spannend. Vind ik dan...



Fash (Z) hier, ben jij zo aangekomen dan joh?

How come? Jij was toch altijd zo tiny??



Ik wil nu nog een mooie saphh bikini, heb geweldige gezien. Kan me niet bommen dat iedereen die zgn zou hebben. Ik heb er iig nog niemand mee gezien...

En dan ben ik klaar. Ik heb al een badpak met decolleté tot aan mijn navel incl geheel open rug tot aan de bilspleet. Heel sexy en toch 'gewoon' een badpak...



Paar plaatjes:









Deze kan net zo goed geen broekje aan doen, maar mén wát een ass:



Nee dan deze mevrouw:

Alle reacties Link kopieren
Ik dacht dat we de tijd van stringbikini's wel gehad hadden, maar niet dus (helaas). Ik vind het bij niemand mooi staan, en een blote ass en een topje aan vind ik helemaal gek staan. Zo uit verhouding ofzo.
Deze vind ik anders BRILJANT:





Alle reacties Link kopieren
Ja zeker draag ik soms een string bikini! Ik ben blij met mijn lijf en vind het erg mooi staan. Een tikje ordinair inderdaad, maar dat vind ik zo af en toe helemaal niet verkeerd.
Alle reacties Link kopieren
Mij interesseert het echt geen REET hoe iemand erbij loopt op het strand. Topless, bedekt, met of zonder string, naakte kinderen, ik vind hte gewoon leuk om zoveel verschillende mensen te zien. Ik stoor me nergens aan.
quote:jaimie schreef op 01 juli 2010 @ 23:07:

Mij interesseert het echt geen REET hoe iemand erbij loopt op het strand. Topless, bedekt, met of zonder string, naakte kinderen, ik vind hte gewoon leuk om zoveel verschillende mensen te zien. Ik stoor me nergens aan.Helemaal mee eens! Juist leuk die diversiteit.
Alle reacties Link kopieren
[quote]Bergje65 schreef op 30 juni 2010 @ 13:31:

[...]



Ik denk dat je jezelf dan mooier vind en vervolgens zekerder van jezelf bent. Bovendien vinden de respectievelijke partners het ook lekker![/quote]




Oneens. Ik ben wit en heb nooit maar dan ook nooit klachten gehoord over mijn witte huid of dat de kont lekkerder zou zijn als ie bruin zou zijn. Ik heb aandacht genoeg met mijn lijf, dat klinkt zo arrogant maar bedoel ik niet zo... ik werk er gewoon hard voor, of het lijf nou wit of bruin is.
Alle reacties Link kopieren
quote:jaimie schreef op 01 juli 2010 @ 23:07:

Mij interesseert het echt geen REET hoe iemand erbij loopt op het strand. Topless, bedekt, met of zonder string, naakte kinderen, ik vind hte gewoon leuk om zoveel versch



illende mensen te zien. Ik stoor me nergens aan.kijk zulke mensen hou ik van! En ik sta er net zo in, ook al heb je een dikke kont van mij mag je die in een string proppen als je dat fijn vind, Ik HOEF het niet mooi te vinden maar wie ben ik om te bepalen dat dat niet kan? Integendeel ik vind het juist mooi dat zo iets gewoon kan.,
Wie de mens in zichzelf begrijpt begrijpt alle mensen.
Alle reacties Link kopieren
nogmaals iedereen moet het zelf weten maar ik vind het lachwekkend
Alle reacties Link kopieren
qua esthetiek heeft de Burka wel een een kleine voorsprong op de string, dat dan weer wel
Alle reacties Link kopieren
het is net zo meelijwekkend dat je zo van streek kunt raken door wat andere wel of niet dragen. Daar allerlei conclusies aan te moeten verbinden (zoals dat iemand zo aan de man probeerd te komen of zo)



Duik in je boek als je het niet mooi vind of haal je schouders op en geloof vooral dat jij er wel geweldig uit ziet in wat je hebt aangetrokken.



Alsof iets bedekkende badkleding altijd zo geweldig zit en je er beter uit laat zien. Ook dan zie ik wel eens creaties dat ik denk " Had je beter niet aan kunnen trekken" Maar dat is dan persoonlijk ik zou een dergelijke keus niet hebben gemaakt, dat die mensen lekker vrij moeten zijn om aan te trekken wat ze fijn en mooi vinden vind ik belangrijker
Wie de mens in zichzelf begrijpt begrijpt alle mensen.
Alle reacties Link kopieren
quote:zonnestraaltje71 schreef op 01 juli 2010 @ 23:10:

[...]





Helemaal mee eens! Juist leuk die diversiteit.



Hier ben ik het ook mee eens, Ik zie overigens wel liever iemand in een stringbikini dan een maat 48 in bikini die voor mijn neus met haar kont omhoog een kuil graaft...



Stringbikini kan best mooi zijn. Je krijgt er in iedre gevla mooie bruine billen van. Ik draag er weleens een op vakantie, van voren ziet het er uit als een gewone bikini met strikjes aan de zijkant en van achteren heb je een mooi driehoekje.

Ik heb in iedre geval mooie bruine billen.
Alle reacties Link kopieren
quote:doddie schreef op 02 juli 2010 @ 07:13:

het is net zo meelijwekkend dat je zo van streek kunt raken door wat andere wel of niet dragen. Daar allerlei conclusies aan te moeten verbinden (zoals dat iemand zo aan de man probeerd te komen of zo)



Volgens mij lees je Meds niet goed. Als ik het goed begrijp raakt ze juist verre van van streek van blote billen of wat dies meer zij. Ze vindt het alleen maar lachwekkend. Punt. (correct me if i'm wrong Meds)

En die conclusies die ze zgn zou trekken lees ik ook al niet. Ik lees een vraag. Die kun je beantwoorden met ja of nee. Thats all.



Duik in je boek als je het niet mooi vind of haal je schouders op en geloof vooral dat jij er wel geweldig uit ziet in wat je hebt aangetrokken.



Alsof iets bedekkende badkleding altijd zo geweldig zit en je er beter uit laat zien. Ook dan zie ik wel eens creaties dat ik denk " Had je beter niet aan kunnen trekken" Maar dat is dan persoonlijk ik zou een dergelijke keus niet hebben gemaakt, dat die mensen lekker vrij moeten zijn om aan te trekken wat ze fijn en mooi vinden vind ik belangrijkerJij doet precies hetzelfde als Meds: oordelen over de kledingkeuze van een ander. Niks mis mee, dat doet (bijna) iedereen denk ik. Waarom is het zo erg dat iemand blote billen ordinair vindt dan?
Alle reacties Link kopieren
Met je borsten bloot gaan staan dansen behalve in mijn eigen slaapkamer heb ik dat dus echt nog nooooooooooit ergens gezien!
Alle reacties Link kopieren
quote:meds schreef op 02 juli 2010 @ 00:47:

net als het dragen van een Burka, daar snap ik ook de functie niet vanLekker warm in de winter?
Alle reacties Link kopieren
.
Alle reacties Link kopieren
.
Alle reacties Link kopieren
Wat ik niet begrijp is hoe een bikini als outfit gezien kan worden. Het is toch eigenlijk de funcite van de zwarte balkjes over de ogen zeg maar. Een mooi lichaam blijft ook mooi in string, bikini met ruches of 50s badpak, en een lelijk lichaam zal van geen van die dingen opeens mooi worden.
Alle reacties Link kopieren
quote:Margaretha2 schreef op 02 juli 2010 @ 09:10:

Met je borsten bloot gaan staan dansen behalve in mijn eigen slaapkamer heb ik dat dus echt nog nooooooooooit ergens gezien!



Filmpje dan niet bekeken?

Je zult ze zelf maar zo terug zien. En dan de dagen erna op je werk.
Alle reacties Link kopieren
Nou, heerlijk. Alle vooroordelen zijn weer voorbij gekomen.



Waarom ik een string draag op het strand? Ik wil gewoon mooi (bijna) streeploos bruin worden. Maar zeker niet op te laten zien kijk mij eens sexy of weet ik veel wat zijn.



Ik ben daar zeker niet de enigste in,wat als ik op het strand om me heen kijk.Zie ik dat bijna alle vrouwen die een gewoon bikinibroekje dragen, de hele dag bezig zijn om heel secuur hun broekje in de bilnaad proppen(vaak geholpen door vriend/man lief) omdat ze toch graag een bruine kont willen hebben. Dat vind ik pas sneu!



Laat mij lekker in mijn string op mijn handdoekje liggen,als ik een ijsje koop ofzo doe ik heus wel even een shortje ofzo aan.

Ik erger me nooit aan mensen hoe ze er ook uit zien of om wat ze dragen,zeker niet op het strand. Waar iedereen van zijn bevochten vrijheid moet kunnen genieten

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven