Mode & Beauty alle pijlers

Tracking broek

09-02-2017 12:19 8 berichten
Alle reacties Link kopieren
Mijn man gaat met een groep vrienden op reis naar IJsland. Ze gaan daar van alles doen qua uitjes en dus werd er aangeraden warme en waterafstotende kleding mee te nemen. Wandelschoenen, een windstopper en fleece vest hebben we al allemaal maar een waterafstotende broek niet. Nu zijn we aan het kijken naar een tracking broek maar wat ons opvalt is dat ze zo dun zijn. Hoort dat zo, omdat het warm genoeg is omdat de wind er niet door kan of bestaan er ook wintervarianten? Ik heb online gekeken maar kom er toch niet helemaal uit. Het is op het moment dat mijn man gaat 4 graden in IJsland dus het moet comfortabele zijn. Wie heeft er meer ervaring met dit soort outdoorspullen?
Alle reacties Link kopieren
Bellen met de klantenservice van bijvoorbeeld deze winkel:

http://www.bever.nl/?s2m_ ... ver%20Outdoor%20%5Bbmm%5D
Alle reacties Link kopieren
Misschien helpt deze informatie. http://www.hiking-site.nl ... sus-softshell-broek.4785/



Ik zou zelf kiezen voor een softshell broek. Eventueel gecombineerd met een thermobroek.
Ja dat valt me voor schaatskleding ook op. Dan is het toch ook onder 0 buiten.



Ik heb nu laatst eentje gekocht met windstop inderdaad en een soort dunne fleece binnenkant.



Je moet er een thermobroek (legging) onder doen. Maar dun blijven ze, heb je ook nodig voor de flexibiliteit natuurlijk. Je moet er goed in kunnen bewegen.
Alle reacties Link kopieren
O dank jullie wel. Ik ga kijken naar zo'n short shellbroek.
Alle reacties Link kopieren
quote:groenebroek schreef op 09 februari 2017 @ 12:21:

Bellen met de klantenservice van bijvoorbeeld deze winkel:

http://www.bever.nl/?s2m_ ... ver%20Outdoor%20%5Bbmm%5DJa dat kan ook, maar mijn ervaring is dat je op het viva forum vaak nuttige tips krijgt. Dus ik dacht ik waag het erop. Bellen kan inderdaad altijd nog.
Ik denk dat je meer (Google)resultaten hebt op de zoekterm trekkingbroek of wandelbroek.



Wat een leuke vakantie voor je man!
Alle reacties Link kopieren
Ja ben ook een klein beetje jaloers. Maar ik ben vorig jaar met mijn zus naar Rome geweest dus ik mag niet klagen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven