Mode & Beauty alle pijlers

Wimperpermanent

31-01-2013 22:27 29 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik zit erover te denken een wimperpermanent te nemen. Wat zijn jullie ervaringen hiermee? Is het resultaat mooi en hoe lang blijft het zitten?
Alle reacties Link kopieren
Ja ben nu ook wel benieuwd naar die extensions. Kan iemand daar wat meer over vertellen?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb wimper extensions en ik moet zeggen, ik kan niet meer zonder! Het is echt een verlenging van je wimpers. Je hebt een mooie volle oogopslag en mascara is eigenlijk niet nodig.



Je maakt een afspraak en samen kijk je naar de lengte van de wimper en de krul! Dan worden ze geplaatst. Je ligt op een tafel en je onderste wimpers worden afgeplakt. Er komt een lijntje met lijm op je bovenste wimper. En wimpertje voor wimpertje worden ze erop geplaatst met een pincet! Het resultaat is prachtig! Om de 3 weken is het beste om terug te gaan en ze te laten bijvullen. Ze vallen namelijk net als eneigen wimper uit! De eerste keer zetten duurt ongeveer anderhalf uur. De keren daarna misschien een uurtje..



Nog vragen?
Alle reacties Link kopieren
Klinkt zeker goed. Vooral als je dan geen mascara meer nodig hebt, lekker makkelijk. Is het dan alleen voor je bovenste wimpers of ook onder het oog? En wat als je eigen wimpers recht zijn en de extennsions gekruld, zou dat er raar uit zien? Ik bedoel dat ze er dan onderdoor steken?

Hoeveel was je kwijt?
Alle reacties Link kopieren
Alleen op je bovenste worden ze geplakt. Nee dan word denk ik de krul van jou wimper erop aangepast! Het is zeker mogelijk. Ik was voor de eerste set ¤60 kwijt. Het bijvullen is ¤20 in de maand.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven