* 184 ~ Bar Too Much ~ 184 *

26-02-2010 11:04 703 berichten
Alle reacties Link kopieren
Wat een klifhangers weer



En dan volgt nu aflevering 184 van Bar Too Much!

In deze aflevering zullen we zien hoe Joopp zichzelf bitterbal-wise overtreft, of Yette echt naar Michigan vertrekt en hoe het geduld van Winx nog langer op de proef wordt gesteld.

Zal ze in deze aflevering eindelijk gordijnen krijgen die niet te lang of te kort zijn? En wat zijn hiervan de gevolgen voor de naaister?
Alle reacties Link kopieren
Heb ik over Jooppie heen gekeken? Ai, da's niet mooi!

Haaaaaaai Jooppie!!!!!



Ja, Hela, begin m wel een beetje te knijpen, ben een beetje erg laat met aanvragen uitkering geleuf ik....
Blues, meteen morgen bellen of beter nog... er naar toe!
Ohhh Yette, dat lijkt me een fijn bericht toch? Geen rare dingen in Zoon's hoofd!!
Alle reacties Link kopieren
Ja, Hela, wil ik wel, maar moet morgen werken en vrijdag overdag ook. Wordt dus maandag....

1 ding scheelt: Al die tijd is mijn loon nooit volledig uitbetaald geweest omdat moederbedrijf de administratie niet op orde had of omdat er echt een paar zeer blondddddde dozen werken. M.a.w. ik heb nog aardig wat centjes te goed, kan het nog even uitzingen om zo maar te zeggen. Neemt niet weg dat de gang naar CWI wel gemaakt moet worden, maar verdorie, die papieren rompslomp en weer die verdomde verplichte sollicursus die 2 avonden in beslag neemt! Grrrrrrr!
Nâh sollicursus.... Moet dat echt? Nee joh! Het valt toch uit te leggen dat je seizoenswerk hebt gehad? En aangezien het seizoen voorbij is en je kunt laten zien hoe hard je je best doet....

Toch? Zoiets?
Alle reacties Link kopieren
Sol gefeli!



Hier voorzichtig goed nieuws, kuur lijkt aan te slaan, tumor lijkt te zijn geslonken! Wij zijn even helemaal blij nu.



En ik ga naar bed, truste meiden!
Alle reacties Link kopieren
Sjammer genoeg gaat dat vliegertje niet op Hela.

Moest vorig jaar september me inschrijven bij CWI en kreeg ik doodleuk tehoren dat ik een verplichte sollicursus moest doen. En toen had deze dame toch ook seizoenswerk. Neh, dat maakt niks uit, werd mij verteld. Een ieder die een uitkering aanvraagd wordt verplicht te verschijnen op dat soort avonden. Niet verschenen? Geen uitkering! Zonder pardon!
Alle reacties Link kopieren
quote:Caylinn schreef op 10 maart 2010 @ 23:58:

Sol gefeli!



Hier voorzichtig goed nieuws, kuur lijkt aan te slaan, tumor lijkt te zijn geslonken! Wij zijn even helemaal blij nu.



En ik ga naar bed, truste meiden!





Fijn Caylinn! * juicht voorzichtig mee*

Truste lieverd!
Wow Caylinn, dat is hoopgevend!!
Alle reacties Link kopieren
Deze dame gaat ook als een speer. Zit al veuls te lang te dralen. Moet nog ff de afwas wegplempen en dan naar bed toe!



Truste al te zaam!
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen meisje. Wat een feest was dat gisteren toch nog. Ga vandaag gelijk Joopps Ikea-bon verbrassen. Vriendin komt vandaag eindelijk mijn nieuwe huis bekijken en nog even een taartje eten voor mijn verjaardag. Belde ze van de week, dat ze ook even naar Ikea wil, omdat ze iets moet terugbrengen. Of ik het erg vond om even mee te gaan. Dacht dat ze me beter kende. Hoeft ze daarna ook mijn huis niet meer te bekijken, want mijn huis IS Ikea.



Oftewel: lator.
Everything is impossible, even if you believe in it.
Week 31 van de Extremely Demotivational Calendar
Moggûh!



Veel plezier in je favoriete shop, Mir
Alle reacties Link kopieren
Hoi

Wat fijn om te horen Linn
Alle reacties Link kopieren
Tjonge jonge, waar zijn we aan begonnen



Ik word hier zó verschrikkelijk rusteloos van. Heb inmiddels al een enorme checklist klaar en wacht op een startschot.



Ondertussen bekijk ik ook mijn huis door andere ogen. Er zijn natuurlijk zat dingen die ik alvast kan doen en waar ik ook blij mee ben als we toch blijven. De badkamer witten, de voordeurdrempel vervangen, het rommelhok uitmesten.....zometeen maar naar het stort met dingen die ik over anderhalf jaar niet meer tegen wil komen. En de kat kan ook vast ingeënt.
Kan mij voorstellen dat je er heeeeeeel onrustig door bent, Yetteke. Het is nogal wat, zeg.
Alle reacties Link kopieren
Ja he?



Denk je met een lekkere rustige IT-asperger te trouwen, krijg je dit




Ik zou ook wel eens ergens anders naartoe willen...... Maar ja, geen IT en ook geen asperger ...... geloof ik
Alle reacties Link kopieren
Dag lieve allemaal....

Wat fijn Keetje, om zulk goed nieuws te horen.

Yetje, heb je nog ketaakt gehad met je husband over ........vul zelf maar in.......

En dan nog eeb leuke baan voor Hela en bloes, dat zou toch fantastisch zijn???

Nu eerst maar eens de vijf in de klok vieren, rood en lekker.....
Alle reacties Link kopieren
Naaf!



Zo, zit lekker aan een biertje na het "harde " werken. Pfffff, was geen klap te doen op het werk. Zoontje opgehaald, eten staat op en een lekkere rustige avond van maken. Moet nog even naar oude huis, iets ophalen en dan doe ik geen moer meer.

Tijdens werktijd nog gesolliciteerd, ben benieuwd.
Alle reacties Link kopieren
Ik neem een wijntje. Heb zin om een hele fles te nemen, maar dat kan natuurlijk niet. En ik ga even buiten roken. Gelukkig is het lekker warm hier buiten Man stuurde een foto van het uitzicht vanaf zijn werkplek. Er drijven ijsschotsen in de Detroit River. Brrr.
Alle reacties Link kopieren
Yet, rook jij weer?



Mir, van harte gefeliciteerd meid!
Je weet toch!
Alle reacties Link kopieren
Je bent een kat in de Chinese astrologie net als mij
Je weet toch!
Naar boppe en te bedde!



Mijn wekker gaat om 4.30 uur ...........
Oh, Welterusten dus
Alle reacties Link kopieren
Ik rook alweer een jaar.

Man sms't net dat ze hem daar in april al willen hebben



Djeez.



Even een borrel nemen.



Wauw.



En zo.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven