karaktertrekjes verschillende nationaliteiten

10-11-2008 12:20 33 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ben ik gewoon eens benieuwd naar...vind het wel interessant



Welke karaktertrekjes schrijven jullie toe aan bepaalde nationaliteiten?



Dit is natuurlijk een zeer algemeen iets, niet iedereen is hetzelfde, maar valt jullie soms op hoe bep mensen vn een bep nationaliteit, een beetje hetzelfde zijn?



Ik vind bv Nederlanders over het algemeen veel socialer en gezelliger, maar ook minder bescheiden dan Belgen (woon zelf bijna mn hele leven in België, maar ben geen geboren Belg)

Dit is natuurlijk zeer algemeen want kan me voorstellen dat er ook heel wat rustige, bescheiden Nederlanders zijn.Maar vind wel dat er bepaalde stereotypen zijn...

Amerikanen vind ik luidruchtig, levendig, heel erg open...

enz enz...
Alle reacties Link kopieren
Als stewardess zie ik de verschillen en typeringen van nationaliteiten ook boven in de lucht waar men in een tube zit opgesloten en de persoonlijke ruimte nihil is.

Op dik 10 km hoogte komen vaak de negatieve karaktertrekjes boven drijven.



Chinezen zijn altijd bang dat ze vergeten of overgeslagen worden en raken bijna in paniek als zoiets zich (bijna) voordoet.

Japanners treuzelen niet, zijn efficient, volgen aanwijzingen op zonder moeilijk te doen of gekke bekken te trekken.

Nederlanders zijn ongeduldig, denken alles te weten omdat ze vaak vliegen (lees: 3x per jaar), zien vertraging als een persoonlijk iets (geen idee waarom dat is want iedereen zit ermee en niemand vind het leuk, maar onvriendelijk dat ze dan worden.......... :s). Als ze het ergens niet mee eens zijn of iets stom vinden, dan zeggen ze dat niet rechtstreeks maar indirect - ze zorgen er natuurlijk wel voor dat jij het net kunt horen en proberen op die manier je werkdag te vernaggelen. Bij confrontatie beweren ze nergens een probleem mee te hebben.... (hoe flauw)

Amerikanen zijn bereisd en snappen dat vertraging altijd kan gebeuren, zijn overdreven vriendelijk zodat het (bijna) nep lijkt - maar liever dat dan totaal genegeerd worden.

Veel Russen (en Oostblokkers in het algemeen) zijn niet erg vrolijk of vriendelijk, waardoor de sfeer naar kan zijn en kunnen een agressieve dronk hebben.

Engelsen zeggen gewoon altijd 'please'. Van zakenman tot hooligan, van kind tot oma. Fijn om 's die 'please' te horen, aangezien bijna alle nationaliteiten geneigd zijn om er als een kleutel één woord uit te stoten: koffie/thee/cola/etc.

Scandinaviërs maakt het niet uit of 't 'smorgens of 'savonds 7 uur is.... wijn en bier kan gewoon altijd :s Ze zijn doorgaans rustig, komen neutraal over en in het bijzonder zijn de Denen vriendelijk.

Israëliers/Joden maken het voor sommigen erg moeilijk - klagen om 't klagen over alles dat bedacht kan worden. En soms hondsbrutaal: van een orthodox kan je de vraag verwachten of je ongesteld bent, want in dat geval mag je hem niets serveren. Vraag me dan overigens af of je 'm wel mag beademen als hij zou strekken.

Indiërs....... Sinds ik dit werk doe ben ik totaal afgeknapt op Indiërs. De lijst is te lang, dus laat ik 'm maar helemaal achterwege
Alle reacties Link kopieren
Zoooooo! Van zo'n vraag of ik ongesteld zou zijn, zou ik pislink worden. Ik zou zeggen: ja, en heb net varkensvlees op.



Ik zou dus een slechte stewardess zijn
Alle reacties Link kopieren
quote:Digitalis schreef op 10 november 2008 @ 14:25:

Zoooooo! Van zo'n vraag of ik ongesteld zou zijn, zou ik pislink worden. Ik zou zeggen: ja, en heb net varkensvlees op.



Ik zou dus een slechte stewardess zijn Ben ik ook hoor Je denkt toch niet dat ik daar serieus antwoord op geef. Gewoon altijd nee zeggen - daar hebben ze niets mee te maken of ik ongesteld ben of niet. Als je zulke extreme regels in je religie naleeft, kan je beter het zekere voor het onzekere nemen en je eigen prakkie meenemen.
Alle reacties Link kopieren
Spanjaarden: onvriendelijk, nors en spreken geen andere talen.



Italianen: stijlvol



Nederlanders: vaak bot/onbeleefd, overschatten zichzelf altijd, kleden zich slecht



Engelsen: erg beleefd en correct (op tijd betalen enz)



Fransen: groot verschil tussen Parijs (vol van zichzelf, altijd "druk" bezig) en daarbuiten (rustiger, meer relativerend, vriendelijk)
quote:Lizzl schreef op 10 november 2008 @ 14:23:

Israëliers/Joden maken het voor sommigen erg moeilijk - klagen om 't klagen over alles dat bedacht kan worden. En soms hondsbrutaal: van een orthodox kan je de vraag verwachten of je ongesteld bent, want in dat geval mag je hem niets serveren. Vraag me dan overigens af of je 'm wel mag beademen als hij zou strekken.Tssk, mag je als je zo ortodox bent überhaupt wel vliegen? En zo ja...stel nou dat er voor jou een ongestelde vrouw op jouw plaats heeft gezeten? In dat geval nemen ze vast wel hun eigen kleedje mee
Ik zou toch echt ja zeggen op die ongesteldheidsvraag. Als ze dan roepen dat ik ze niet mag bedienen: "dat is prima meneer, dan krijgt u de rest van de vlucht helemaal geen bediening. "

Nee, ik zou een heel slechte stewardess zijn...
Alle reacties Link kopieren
quote:tangerine schreef op 11 november 2008 @ 10:01:

Ik zou toch echt ja zeggen op die ongesteldheidsvraag. Als ze dan roepen dat ik ze niet mag bedienen: "dat is prima meneer, dan krijgt u de rest van de vlucht helemaal geen bediening. "

Nee, ik zou een heel slechte stewardess zijn...



dan vraagt hij een andere stewardess om hem te bedienen...

en anders zijn ze allemaal "toevallig" ongesteld. hihi
Alle reacties Link kopieren
Die ene Griek die ik ken is één en al drama en zwaarmoedigheid. Dit kan natuurlijk ook een karaktertrek zijn.



Regelmatig Joden in het hotel gehad en mén wat kunnen die zeiken en klagen, niet normaal meer. Er kwam ooit een buslading die 5 dagen bleef: de hele keuken moest kosher gemaakt worden en dat hield oa in dat alle potten en pannen met aluminiumfolie bekleed moesten worden. Gelukkig werkte ik niet in de keuken. Nee, die wil je niet in je hotel hebben.



Japanner, Chinezen en Arabieren zetten meteen het pornokanaal aan zodra ze op de kamer komen. Dat weet ik omdat de computeruitdraai van de pay-tv meteen binnen twee minuten begon te pruttelen :-) En dan bij uitchecken bij hoog en laag beweren dat ze dat NIET gekeken hebben of vragen of ik er niet een barrekening van wilde maken, of nee, dat natuurlijk ook niet, laundry graag, jaja...



Franse mannen erg charmant doen en ooit heeft een Fransoos bij de MCDrive die vóór mij bestelde mijn bestelling betaald. Soms wel te gladjes. Franse vrouwen zijn spinnorrig.
louise1 wijzigde dit bericht op 12-11-2008 11:39
Reden: spelling
% gewijzigd
Poep, wie heeft jou gescheten?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven