Napraattopic 7

26-10-2014 20:22 3119 berichten
Alle reacties Link kopieren
Beste forummers,



Omdat we jullie de mogelijkheid willen geven om na te praten over dingen die op het forum gebeuren hebben we dit topic geopend. Helaas blijkt na een aantal weken proefdraaien dat dit toch niet gaat op de gehoopte manier en daarom zullen er vanaf nu strengere regels gelden in dit topic.



Wat is Napraten?

In het napraattopic kun je samen met de andere forummers napraten over gebeurtenissen op het forum.



Wat mag:

- Bans bespreken Bantopic

- Beleid bespreken

- Trolhinten* (mits dit op normale wijze gebeurt, en dit niet resulteert in een trollenjacht of het verpesten van het betreffende topic)

- Stoom afblazen/ offtopic kletsen* (mits dit op normale wijze gebeurt, en niet zorgt voor onrust op het forum)



*Deze privileges kunnen op ieder moment worden ingetrokken.



Wat mag niet:

Alles dat in overtreding is met de huisregels.



- Het bashen van het moderatorteam en andere gebruikers.

- Hinten en hengelen naar eerdere nicks.

- Het openbaar maken van persoonlijke gegevens, zoals naam, adres, woonplaats of andere privacygevoelige informatie, Ook het dreigen met het openbaar maken van deze informatie is niet toegestaan.

- Het uitvechten van privé-vetes.



Dit soort gedrag accepteren we niet en kan direct, zonder waarschuwing vooraf, resulteren in een (permanente) ban. Of er sprake is van een overtreding die leidt tot een permanente ban is ter beoordeling van de Community Manager en hier wordt niet verder over gediscussieerd.



Kritiek op ons forumbeleid mag absoluut, mits dit binnen de fatsoengrenzen gebeurt die wij redelijk achten. Mocht het toch buiten deze fatsoengrenzen komen, behouden de Junioren, Moderators en de Community Manager het recht om de betreffende reacties zonder reden van opgaaf te verwijderen, de napraat (tijdelijk) te sluiten en direct een ban van een week toe te kennen aan de betreffende forummer(s).



De moderators gaan niet in discussie op dit topic en als er dingen zijn die jullie onder de aandacht willen brengen, of als je een reactie wilt over een ban, beleid of moderatie, staf dan je posting of stuur een mailtje naar forum@viva.nl.



Net als bij Het Bantopic behoudt het moderatorteam het recht om bij misdragingen het topic offline te halen en het bestaan van dit topic te beëindigen.



Met vriendelijke groet,

Community Manager Viva

"I'm busy holding myself together with tape and glue", dr. Miranda Bailey.
quote:amaqanda schreef op 04 november 2014 @ 23:39:

Vond het wel heel beledigend dat ze me aansprak met amanda... tsssssssssssssssssssssssssssssHoe dúft ze!
Alle reacties Link kopieren
Ben er nog een beetje ondersteboven van!



Ik ga een snurkend kind in zijn eigen bed gooien en zelf op het warme plekje liggen



Weltrusten
Ik ga ook.



Truste!
Alle reacties Link kopieren
quote:Istar_ schreef op 04 november 2014 @ 23:10:

Rudegirl heeft geen respect voor mij

Daar gaat mijn nachtrust
“I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel.” Maya Angelou.
Alle reacties Link kopieren
Trusten allemaal!
Wat een pareltje die Rudegirl.



Trusten gatekeeper!
En istar ( echt, ik heb ook zó géén respect voor je! Jeetje, zo'n vrouw als Rudegirl, dáár heb ik pas respect voor) *insert smiley naar keuze*
Oh en trusten Amanda! *insert een andere smiley naar keuze*
Hallo
Doei
Ik doe een Fluimpje. Ik mis fluim.
Alle reacties Link kopieren
Ik ook.

En goeiemorgen Stoor.
Alle reacties Link kopieren
Is fluim weg? Weer gesnapt door de buurbrouw?
Je bent zelf een theepot
Goedemorgen
Heel veel "bekende" zijn weg door het nieuwe forum
Lijkt wel of ik steeds dezelfde mensen overal zie. Klein forumpje met de usuals suspects :(
Het is weer net als in 1999 :-)
Het niet kunnen quoten begint mij lichtelijk te irriteren. Ik zie dat ze allerlei lay out dingetjes oplossen, maar weinig bugs. Hele bijzondere prioritering.



Maar ach, ik kan nog steeds forummen en vind het verder een mooi helder forum. Dus adem nog maar een keer diep in en uit en zennnnnnnn
We´re gonna party like its 1999
quote:zoishet schreef op 05 november 2014 @ 09:59:

Het niet kunnen quoten begint mij lichtelijk te irriteren. Ik zie dat ze allerlei lay out dingetjes oplossen, maar weinig bugs. Hele bijzondere prioritering.





Zit jij nu te klagen?!?



(ze je dat; een quote én een smiley)
Wist dat je dat zou gaan zeggen Stora Je zat er op te wachten hè
quote:zoishet schreef op 05 november 2014 @ 10:04:

Wist dat je dat zou gaan zeggen Stora Je zat er op te wachten hèDaarom was ik zo vaak online; kan nu éindelijk weer terug naar m'n rl.
quote:zoishet schreef op 05 november 2014 @ 09:59:

Het niet kunnen quoten begint mij lichtelijk te irriteren. Ik zie dat ze allerlei lay out dingetjes oplossen, maar weinig bugs. Hele bijzondere prioritering.



Maar ach, ik kan nog steeds forummen en vind het verder een mooi helder forum. Dus adem nog maar een keer diep in en uit en zennnnnnnnBah wat een gezeur
Alle reacties Link kopieren
Is Fluim weg? Ik hoop dat ze terugkomt. Goedemorgen allemaal.
Life is short. Eat dessert first.
quote:Annapalona schreef op 05 november 2014 @ 10:06:

[...]





Bah wat een gezeur 😁 idd!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven