Napraattopic deel 110
dinsdag 2 april 2019 om 16:41
Beste forummers,
Op verzoek een link naar de OP (openingspost) vanwege een te lange OP. Lees hier de OP van het Napraattopic:overig/napraattopic-op/list_messages/249598. Als blijkt dat er teveel onduidelijkheid bestaat en de OP niet gelezen wordt, dan zal de OP weer terug gezet worden.
Even ter herinnering: Hinten en hengelen naar eerdere nicks is niet toegestaan.
Let op: Ook de huisregels zijn in het Napraattopic gewoon van toepassing.
Veel napraatplezier!
Met vriendelijke groet,
Community Manager Viva en Viva Mod. team
"I'm busy holding myself together with tape and glue", dr. Miranda Bailey.
Op verzoek een link naar de OP (openingspost) vanwege een te lange OP. Lees hier de OP van het Napraattopic:overig/napraattopic-op/list_messages/249598. Als blijkt dat er teveel onduidelijkheid bestaat en de OP niet gelezen wordt, dan zal de OP weer terug gezet worden.
Even ter herinnering: Hinten en hengelen naar eerdere nicks is niet toegestaan.
Let op: Ook de huisregels zijn in het Napraattopic gewoon van toepassing.
Veel napraatplezier!
Met vriendelijke groet,
Community Manager Viva en Viva Mod. team
"I'm busy holding myself together with tape and glue", dr. Miranda Bailey.
maandag 22 april 2019 om 22:55
Ja, klopt! Ik hoor bij de groep waarbij het wel wat verlichting gaf, maar medicijnen zeker niet de deur uit konden. Ik gebruik het in de heftigste periode voor wat verlichting. Ik heb kennelijk niet echt last van berk, want het gaat nog redelijk op de medicijnen. Merk wel dat het dragen van contactlenzen weer minder aangenaam begint te worden.Pipistrello schreef: ↑22-04-2019 22:41Nog niet alles gelezen dus misschien ben ik wel mosterd maar Coolpack heeft ervaring met dat tapen.
Toch CP? Ik weet dat je dat 2jr geleden had toen we in U gemeet hadden.
Maar ik zou het gewoon proberen met die tape;is zo gezet en niet duur (misschien zelfs vergoed).
maandag 22 april 2019 om 22:56
Ik dus ook! Ben echt verbaasd dat het zoveel effect heeft. En ook heel blij anders was het echt een naar jaar geweest.doornroosje9 schreef: ↑22-04-2019 22:52Het hoeft niet per se van berken te zijn. Hoe dichter de bijenkorven bij je huis staan, hoe beter. Mijn man heeft een berkenpollen en graspollenallergie. Toen ik ging googlen kwam ik meerdere keren 'lokale honing helpt bij allergieën' tegen en toch maar eens geprobeerd. Ik ben echt heel erg sceptisch over zulke dingen, maar bij hem werkt het dus echt. Hij nam heel vaak antihistamine, kon het gras bijna niet meer maaien en een berkenbos bij ons huis hielp ook al niet. Al meer dan twee jaar volledig klachtenvrij. Ik hoop dat het zo blijft.
Just because you have the emotional range of a teaspoon doesn’t mean we all have.
maandag 22 april 2019 om 23:00
Zoals al gezegd: komkommer en ik heb nu verse aloe vera (de eetbare soort!) in de koelkast staan. Slijmerige gel-prut (ik heb het even in de blender gedaan) maar wel heel fris en koel aan je ogen zeker recht uit de koelkast. Dan afspoelen met water, ik doe het soms wel 3x op een dag, bij het wakker worden, eind van de middag en begin van de nacht.
I.i.g. een zacht velletje, en geen rode ogen tot nog toe!
Tsja, een hooikoortstopic zóu leuk en nuttig zijn. Maarrrr.... magnie
anoniem_648f5a0e87365 wijzigde dit bericht op 22-04-2019 23:49
Reden: fout eruit
Reden: fout eruit
4.58% gewijzigd
maandag 22 april 2019 om 23:07
Bij mij begon het rond mijn 35e en ben nu halverwege de 50. Ken wel mensen die er opeens vanaf waren dus ik blijf hopen.DuchessMeganMarkle schreef: ↑22-04-2019 20:46Geen ramen open en je haren wassen als je naar bed gaat I.v.m. Stuifmeel op je kussen. Ik word er niet gelukkig van, ik vind het ergelijk. Kun je er ooit van afkomen?
Elke avond mijn haar wassen is geen doen, wat ik wel doe is elke avond een schone kussensloop en mijn haar 'uitschudden' zeg maar, ik heb lang krullend haar, blijft het heerlijk in zitten
Wel veeg ik mijn haar a.h.w. ook af met 2 vochtige washandjes en doe mijn haar in een losse vlecht. Alle beetjes helpen, beter dan nix enzo!
maandag 22 april 2019 om 23:14
Die heb ik ook, en neusspray, en oogdruppels.
Maar van de pillen wordt je suf, dus innemen als je gaat slapen en ik heb dan het vreemde gevoel dat ik de max. werking ervaar als ik in een pollen-arme of zelfs pollenvrije slaapkamer..
Toch neem ik ze wel, dan maar wat extra koffie. Ik rij geen auto, wandel alleen maar en verder heb ik eigenlijk geen bijwerkingen. Alles wat een beetje helpt neem ik in. Maar toch mooi dat ik nog geeneen keer naar de Ventolin heb hoeven grijpen, dat is echt heel bijzonder na zoveel mooie zomerse dagen!
dinsdag 23 april 2019 om 07:02
dinsdag 23 april 2019 om 08:16
Er is al een topic:
gezondheid/de-gouden-tip-tegen-slapeloz ... ges/440592
Dus daar praten we over na.
Appreciate the little things in life. They're all you'll ever achieve.
Week 32 van de Extremely Demotivational Calendar
Week 32 van de Extremely Demotivational Calendar
dinsdag 23 april 2019 om 10:06
Nou dan snap ik het al helemaal niet. Post daar dan gewoon?!Solomio schreef: ↑23-04-2019 08:16Er is al een topic:
gezondheid/de-gouden-tip-tegen-slapeloz ... ges/440592
Dus daar praten we over na.
Ouwe tang, verveel je je soms? Zoek eens een andere hobby dan mensen op dit forum af te zeiken, graftak!
dinsdag 23 april 2019 om 11:33
Waar?the_Wicked_Witch schreef: ↑23-04-2019 10:44Nou, de ervaringsdeskundige is begonnen hoor, ik heb het eerste nietszeggende antwoord al gelezen.
Behold, the field in which I grow my fucks. Lay thine eyes upon it.. thou shalt see that it is barren!
dinsdag 23 april 2019 om 11:40
Ah, lag niet aan mij.the_Wicked_Witch schreef: ↑23-04-2019 10:44Nou, de ervaringsdeskundige is begonnen hoor, ik heb het eerste nietszeggende antwoord al gelezen.
dinsdag 23 april 2019 om 11:40
Graag aandacht willen dus.Betty_Slocombe schreef: ↑23-04-2019 11:327500 Euro netto verdienen en dan zeggen dat je niet klaagt, maar echt ruim is het ook niet he.
dinsdag 23 april 2019 om 11:45
Niet !Betty_Slocombe schreef: ↑23-04-2019 11:327500 Euro netto verdienen en dan zeggen dat je niet klaagt, maar echt ruim is het ook niet he.
Welk topic ?