Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Postcrossing deel 10

13-05-2014 21:12 3008 berichten
Alle reacties Link kopieren
Praat hier mee over postcrossing!



Hoe werkt het?

  1. registreer je op de website en vul je profiel in
  2. vraag op de website een adres aan van iemand ergens over de hele wereld
  3. stuur een ansichtkaart naar dat adres
  4. als de kaart ontvangen is krijg je een 'hurray!' in je mail en dan wordt jouw adres aan een willekeurige ander gegeven
  5. wacht tot je een kaart ontvangt
  6. registreer de ontvangen ansichtkaart in het systeem


Dus regelmatig al dan niet tropisch verrassingen op je deurmat ;-), leuke contacten met onbekenden over de hele wereld, mooie verhalen en mooie plaatjes!



Het vorige topic staat hier!
Alle reacties Link kopieren
Het is dus niet eens een hurray, maar een pbtje van iemand, die mij een paar weken terug een kaartje gestuurd heeft ;-]



Dit is het tweede berichtje al over voetbal van diegene...



Ik kreeg een hele blije hurray uit Oekraine, ik had een favoriet gestuurd
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Ik ga vandaag mijn eerste kaarten versturen met postzegels van postzegels met korting. (Ik krijg een beetje het gevoel dat ik aandelen heb daar, noem het wel vaak. Maar dat is niet zo hoor!)

Mijn eerste kaartje gaat naar Duitsland, een lief kijkend plutohondje gaat die kant op. En ik kon er niets aan doen, maar ik moest wat over het voetbal zeggen op de achterkant.

Mijn tweede kaartje gaat naar Taiwan, helaas naar een profiel dat zo door google translate is gehaald, ik begrijp er niet zo veel van. Daar gaat een kaartje van 'Holland' heen, met prachtige schaatsende mensen. Naar Amerika gaat een keep calm kaartje. Ze had er een in haar favorieten lijst staan die ik als wishlist mocht beschouwen.

Ik mag een kaartje naar Zuid-Afrika sturen, leuk! een nieuw land voor mij. Ze wil graag een vintage kaartje, en die heb ik gelukkig wel! En er gaat nog een kaartje naar Nederland, het midden van het land. En mijn laatste kaartje van vandaag gaat naar: Rusland, en ze wil graag kerstkaartjes. Nou, die heb ik gelukkig nog wel liggen. Leuk om dat eens te sturen. En dan heb ik ook een goed excuus om er een enveloppe om te doen!
It ain't me
Alle reacties Link kopieren
Ooh.. ik ben ook zo blij met kerstkaartwensen, want ik houd er elk jaar stapels over X-D (en ik vond bij het opruimen van 2 kasten nog veel meer.. :facepalm: )



Ik mag alweer 3, hoop nog een hurray te krijgen. Heb weer zulke leuke kaarten in het museum gekocht! En veel van mijn stad vorige week. Leuk leuk leuk :-]



Had je een leuke variatie aan postzegels Cocomo?
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Ik kreeg een heel lief giraffekaartje van iemand die zelf ook giraffes spaart in Oekraïne. :)



Verder gaat er naar China (all cards are welcome.. geen favorieten) een kaartje van een kunstwerk, gemaakt door een Chinees en het stelt mijn stad voor.

Naar Tsjechië een kaartje van mijn stad en naar Polen een rijtje koeien langs het water. Ik ga snel posten :-]
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Ik dacht dat het met de ongeduldigheid wel beter zou gaan na een tijdje, maar niets is minder waar X-D

Ik wil eigenlijk steeds wachten tot er een groot deel van de 10 kaarten is aangekomen, maar elke keer trek ik alweer snel een adres. Ik heb een paar kaarten onderweg die er erg lang over doen, irritant is dat. Had in juni maar 7 kaartjes kunnen versturen, terwijl continu alles onderweg was. Gisteren wel een aardig kaartje uit Oekraïne gekregen, ben benieuwd of er vandaag nog iets gaat gebeuren.
Tjezus, wat vals
Alle reacties Link kopieren
Ik kreeg een hurray van de kat in Nieuw Zeeland. Kennelijk kunnen katten niet enthousiast schrijven (of ik vind 'pur pur' niet enthousiast klinken 8-P ) maar 'hij' heeft 'm wel favoriet gemaakt. Dat scheelt dan ;-)



Irritant is dat he.. ik vind sturen op zich ook gewoon zo leuk! Maar ik heb wat vrienden, die wel een kaartje kunnen gebruiken, dus daar ga ik vandaag maar mee aan de slag :-]
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
En ik mag een kaartje naar de Filipijnen sturen!!

Er gaat een kaartje van ons Museum heen..
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Een expired kaartje naar China is vannacht geregistreerd.. ik dacht al.. net een kaartje gestuurd en gelijk een hurray? Ook heeft USA geregistreerd, helemaal blij want mijn kaartje was de eerste en haar schoonmoeder komt ook nog uit Nederland :-]
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
En het kaartje naar België is ook binnen. Haar meest favoriete kaartje tot nu toe, maar oké, ze heeft er nog maar 5 ontvangen ;-)
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Ik ga vandaag een kaart sturen naar Japan! Ze vindt animatie leuk, dus ik heb een hele schattige Belle&Boo kaart gekozen.



Gisteren heb ik een leuke hurray gekregen van iemand uit Tsjechië.
Alle reacties Link kopieren
Dreamer schreef op 03 juli 2014 @ 09:23:

Een expired kaartje naar China is vannacht geregistreerd.. ik dacht al.. net een kaartje gestuurd en gelijk een hurray? Ook heeft USA geregistreerd, helemaal blij want mijn kaartje was de eerste en haar schoonmoeder komt ook nog uit Nederland :-]
Wat leuk dat je expired kaart toch nog geregistreerd is! :-)
Alle reacties Link kopieren
Vraagje: is het raar om een kaart die je in gallery ziet (en dus niet naar jou verstuurd is) en je heel mooi vindt, te markeren als favoriet? Ik Postcross nog niet zo lang, maar ik vroeg me dat af.
Alle reacties Link kopieren
hai Lala, Nee, dat is helemaal niet raar. Veel mensen doen dat, om aan te geven dat ze dat kaartje leuk vinden. Er zijn ook mensen, die alleen maar kaartjes, die naar anderen gestuurd zijn, favoriet zetten en in hun profiel benoemen dat ze die graag willen ontvangen.



Ik kijk vaak bij favorieten, om te zien wat de ontvanger zoal leuk vindt. Het is natuurlijk ook altijd leuk als meerdere mensen jouw kaartje favoriet maken :-]
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor je reactie Dreamer! Ik heb meteen een paar mooie kaarten uit de gallery gemarkeerd als favoriet. :)
Alle reacties Link kopieren
Ik kreeg een kaartje uit Malaysie; aapjes, want ze kon geen giraffes vinden. :) Mag alweer 4 kaarten versturen.. ik wil.. maar doe even niet ;-]



Leuk Lala. Dat vond ik in het begin één van de leukste bezigheden.. kaartjes kijken :)
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
@dreamer: Het is maar tijdvulling, omdat ik momenteel geen kaartjes mag versturen.. :) Ik moet dus afwachten wanneer er weer een aankomt. Wat ik ook heel leuk vind, is kaarten uitzoeken bij een webshop of winkel. Ik heb er nu een stuk of 50 in bestelling van 2 verschillende webshops.



Dat jij dat kunt! Ik zou er zeker al 1 hebben verstuurd, zodra het mogelijk was.
Alle reacties Link kopieren
Oke ik ben ook om ;-)



Ik had tot nu toe alleen ontvangen kaartjes aangegeven als favoriet, maar heb er nu ook voor gekozen om kaartjes van anderen favoriet te maken (en die van mezelf niet meer, om ze niet nog een keer te krijgen). Verslavend zeg, om al die kaartjes te bekijken :facepalm:



Kreeg gisteren voor het eerst een kaart die ik al had, toch jammer. Ik heb 90 kaarten ontvangen dus dan vind ik het wel jammer dat ze niet even de moeite neemt om te checken. Maar de tekst was ook standaard, dus ik denk dat ze er gewoon zomaar een gestuurd heeft. Ik merk nog steeds zelf dat ik het kaartjes kopen sturen leuker vind dat het ontvangen.
Tjezus, wat vals
Alle reacties Link kopieren
Ik ben ook weer begonnen. Door omstandigheden tijdje niet gedaan. Nu verhuisd en de boel weer opgepakt. Ik mag 11 kaarten onderweg hebben.

Had mooi 4 nieuwe landen :D.

India, Zuid-Afrika, Singapore en Oostenrijk.
All people have the right to stupidity. But some abuse the privilege.
Alle reacties Link kopieren
Zo ik ben weer terug van vakantie. En al mijn kaartjes zijn aangekomen!! Jeej! En had ook een leuke thuiskomst. Namelijk 2 kaartjes binnen. Wel heel toevallig een uit Griekenland en daar was ik ook op vakantie en een uit Duitsland. Ik ben weer blij! Snel weer adressen aanvragen dus!
Blog: writtenbyelaine.wordpress.com
Alle reacties Link kopieren
Blije hurray uit Japan. Ik ga lekker :-]
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Leuk, MadameQuetesh!



Ik mag ook weer 1 kaart sturen, die gaat naar een 13-jarige jongen in Nieuw Zeeland :)



Wat schrijven jullie altijd op de kaarten die je stuurt??

Ik zelf: als ik die dag iets leuks ga doen dan schrijf ik op wat ik ga doen. Soms schrijf ik top3'en van favorieten, favoriete films, series, liedjes. Soms iets over waarom ik deze kaart naar die persoon stuur, Als er een verzoek op het profiel staat, dan doe ik dat (bijvoorbeeld: beschrijf wat je zou doen als je een miljoen zou winnen).



Ik ben heel benieuwd wat jullie zoal schrijven naar een vreemde.
Alle reacties Link kopieren
Meestal wat over de kaart, als het een opvallend gebouw is ofzo. Soms stuur ik kunst, dan schrijf ik daar wat over. Anders het weer, wie ik ben, hoe oud, hoeveel kinderen en hond, dat soort werk.
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Bij mij is het ook verschillend wat ik op de kaart schrijf. Soms inderdaad iets over de kaart, soms over mijzelf, soms over iets wat in het profiel stond. En afgelopen weken kon ik het niet laten om over het wereldkampioenschap voetbal te schrijven.



Ik heb trouwens al mijn kaarten uitgeleend aan een cliënt van mijn moeder. Hij spaart postzegels en mag van mij al mijn postzegels hebben. Hij is dus druk bezig alle postzegels los te stomen. Bij het verzamelen van mijn kaarten zag ik trouwens een paar kaarten waar de tekst volledig af was. Helaas heb ik ze onbewust in de zon gehangen en kan ik nu niet meer lezen wat er op heeft gestaan, jammer!
It ain't me
Alle reacties Link kopieren
Dat is inderdaad jammer, cocomo! Ik scan eigenlijk alle binnengekomen kaarten aan beide kanten. Zo houd ik dus de tekst. Ben ooit begonnen ze op m'n blog te zetten, vandaar. Nu doe ik dat soms nog met een uitzonderlijk leuke of speciale kaart. Of gewoon omdat ik niets te plaatsen weet ;-)



Wat leuk dat je iemand nog blij kunt maken met de postzegels!
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Leuk om te lezen wat jullie schrijven. Ja, het WK is natuurlijk ook een leuk onderwerp.



Wat jammer Cocomo..



Ik heb zojuist een kaartje (uit Tsjechië) ontvangen met zwart-wit foto's van Praag, heel mooi!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven