Dagje Amsterdam met kind

26-07-2013 07:07 51 berichten
Alle reacties Link kopieren
Deze vakantie ga ik een dagje uit met onze zoon. Hij mocht kiezen en hij wil graag met de trein naar Amsterdam. Op mijn vraag wat hij daar dan wil gaan doen komt hij niet verder dan een ritje in de tram en metro en eten in een restaurant.

Hoe ik van hier naar Amsterdam kom is niet zo moeilijk maar hoe werkt het openbaar vervoer in Amsterdam? En wat is leuk om met hem daar te gaan doen? Nemo lijkt me gaaf, maar kom ik daar met de tram en metro?



Bedankt voor het meedenken alvast!
Alle reacties Link kopieren
quote:impala schreef op 27 juli 2013 @ 02:01:

De onderzeeboot lag er afgelopen weekend nog. Ben je niet in de war met de oude kraan? Die is deze week afgebroken. Of hebben ze die duikboot toen ook weggehaald?Huh? Die onderzeeboot is in maart weggehaald volgens berichten op internet. http://www.ndsm.nl/2013/0 ... ekend-voor-ndsm-duikboot/

Is 'ie weer terug dan?
Wanneer heb je voor het laatst iets voor het eerst gedaan?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven