las vegas&hawaii

23-06-2013 22:56 33 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hai dames.

Wij willen graag volgend jaar met zijn twee naar Hawaii en las vegas als combi trip.

We hebben deze combi gevonden op exit reizen en nu wouden we kijken of er nog meer reisburo's waren die deze combi hebben.

Weet een van jullie een reisburo die deze combi aanbied?

Heeft er iemand ervaring met exit reizen?

alvast bedankt!

Groetjes
Gewoon zelf tickets en hotel boeken, scheelt je een hoop!
Alle reacties Link kopieren
Wij hebben die reis gedaan 1,5 jaar geleden en inderdaad bij exit reizen geboekt.



Losse tickets naar Hawaii zijn duur.

Ik heb heel veel gezocht en vergeleken maar zo was het het goedkoopste.



Wij hadden 4 dagen Las Vegas, 1 week Oahu en 1 week Maui.

Je moet alleen overal wel zelf vervoer van en naar airports regelen en rekening houden met resort fee dat kan er nog bijkomen( wij hoefden dat om de een of andere manier niet te betalen) terwijl ik dat wel verwacht had.



Als je nog meer vragen hebt laat maar weten.
Alle reacties Link kopieren
hai dolfje dat is ook de reis die wij gezien hadden is 4 nachten las vegas en 7 nachten Hawaii wij willen alleen eigenlijk wat langer in las vegas blijven en ook wat langer Hawaii we willen trouwens maar naar 1 eiland.

Zitten met oppas voor de kindere namelijk.

Is het bevallen? tickets waren idd erg duur al 3000 euro en dan nog met tig overstappen.

Gaan morgen ook nog even naar het reisburo maar deze combinatie zie je blijkbaar niet veel! is oahu mooi?
Alle reacties Link kopieren
Prachtig!

Zeker als je een auto huurt en naar de North Shore gaat en dus weg bent uit Honolulu/Waikiki.

Al heb ik me daar ook prima vermaakt hoor,heerlijke stranden en restaurants!





Je bent er trouwens zo hoor op Maui of een van de andere eilanden,wij vlogen ook terug van Maui en hoefden dus niet eerst weer naar Honolulu.
Alle reacties Link kopieren
Dat tig x overstappen hou je trouwens wel..

Heen gingen we Brussel-Chicago - las Vegas

Toen Vegas -San Francisco- Oahu

Oahu-Maui

Terug:

Maui-San Fransisco- Washington -Brussel.



Dus 8x vliegen maar mij was het het dubbel en dwars waard.
Ik zou gewoon zelf tickets boeken en er hotels bij googlen.

Autohuur is het goedkoopst via usareisen.de (je kunt ze in 't engels contacten)



Voor Vegas is 4 dagen lang zat (tenzij je vandaar uit nog 'n roadtrip door nabijgelegen natuurparken wil maken natuurlijk)

Voor Hawaii lijken mij 7 dagen veel te kort, zou daar minsten 2 weken van maken.
Alle reacties Link kopieren
Bij Usareisen.de hebben wij inderdaad ook de auto's gehuurd.

Je moet opletten op de juiste verzekeringen.
Alle reacties Link kopieren
Ja, wij zijn 3 jaar geleden met Exit reizen naar de VS geweest.

Was een door ons zelf bedachte reis. New York, San Franscisco, Los Angeles, en tot slot Florida. Alles heel goed geregeld met huurauto's, binnenlandse vluchten, hotels enz.

En echt goedkoper dan andere reisorganisaties.

Misschien is het helemaal zelf boeken van de verschillende onderdelen iets goedkoper, maar ik wilde graag de zekerheid dat alles klopte met overstappen e.d.

Als je b.v. Door vertaging een vlucht mist is het risico voor jou als je alles los geboekt hebt. En dit klopte allemaal perfect.

Even prijsindicatie: vlucht,20 overnachtingen, 2 x3 dagen heel luxe huurauto,binnenlandse vlucht New york-SanFransisco,binnenlandse vlucht Los Angeles-Orlando alles voor 1800 euro pp in Juli 2010
Wees jezelf, er zijn al anderen genoeg
Alle reacties Link kopieren
wow dat is wel heel goedkoop marcellav.

Wij willen het platinum pakket trouwens van exit reizen dat is met een 4/5 sterren hotel.

we willen vanuit Lasvegas idd wel een rondtrip gaan doen van een dag dus die gaat er ook vanaf.

Overstappen 1 a 2 x vind ik niet zo erg maar op die site moesten we 4 x overstappen en er zat zelfs een overstap van 2 dagen tussen.

we willen het liefst 9 nachten in Hawaii maar het hangt wel van de reistijd af ik weet me god niet hoelang het vliegen is enzo?

Weet jij dat dolfje?

prijs van dat pakket was 2300 incl tickets en hotels enz.
Alle reacties Link kopieren
Vloerkleed

Wij hadden 2 en 3 sterren hotels, maar deze zijn in de VS luxer dan 3 sterren hier. Als we weer zoiets met z'n tweetjes doen nemen we ook waarschijnlijk de luxere uitvoering. Maar 3 jaar geleden ging onze dochter nog mee dus iets minder budget.

Waar je rekening mee moet houden is dat in de hotels geen ontbijt

inbegrepen is.Of als ze het tegen betaling wel hebben stelt dit niet veel voor. Je kunt wel buiten het hotel overal ontbijtbuffet nemen voor een paar dollar, maar je moet er wel voor op stap.
Wees jezelf, er zijn al anderen genoeg
Alle reacties Link kopieren
Even denk hoor maar het vliegen was globaal zo:

Brussel-Chicago uur of 7

Chicago-Las Vegas uurtje of 5

Las Vegas-San Francisco 1,5 uur

San Francisco-Oahu 5,5 uur

En dan terug die 3 vluchten waren 5+7+7 of zo.

Even ongeveer hoor,het kan allemaal iets langer of korter zijn.

Op de heenweg hebben we wel vrij lang (4 uur geloof ik) op Chicago airport moeten wachten door vertraging.Op de terug weg was het max 2 uur maar dat was eigenlijk allemaal niet zo erg,even rondlopen en opfrissen en etc.



Het was wel zwaar want 2 nachtvluchten en wachten tussendoor en dus zo lang onderweg naar huis en met het tijdsverschil ook nog eens. Maar goed je moet er wat voor over hebben;-)



Ontbijten inderdaad buiten de deur, in Las Vegas in ons Hotel(Tropicana hotel was prima trouwens!) zat een Starbucks dus we haalden daar een kop thee en gingen op pad.

Je kan in Vegas in verschillende hotels een soort kaart kopen dat je er kan eten bij het buffet.Wij hebben dat de eerste dag gedaan en gegeten in Luxor en Excalibur voor ontbijt/lunch en diner. Niet echt heel super maar wel veel en goedkoop;-) Meen dat het 25$ pp was.



Wij waren voor onze reis(hotels+ alle vluchten) 1899 ¤pp kwijt.

Ik weet niet meer wat we verder uitgegeven hebben,heb er eigenlijk niet zo opgelet.



Wij hadden trouwens het gold pakket,hotel in LV was dus heel goed. Het hotel in Waikiki het Aqua palms was ok(beetje kleine kamer aan de achterkant dat was jammer maar mensen wel heel aardig) en het hotel in Maui was wel weer goed.
Alle reacties Link kopieren
hai dolfje ik heb net toevallig een offerte gekregen .

kost 2180 pp

hotel in las vegas is het belaggio en het hotel op Hawaii is het hilton maar dat was het hilton op big Island en ik wil op oahu zitten dus dat heb ik terug gemaild.

Vluchten was wel goed te doen tussenlanding op houston en daarna naar las vegas moeten dan tussen door 1.40 wachten

en van las vegas naar Hawaii hebben we een tussenstop op los angeles en dan moeten we 1,30 wachten.

Vond zowel de prijs als de vliegtijden erg meevallen maar zitten er nu aan te denken om ook nog een paar dagen new york er aan te plakken(ben ik al geweest man nog niet)dus daar hebben we ook een offerte voor gevraagd.



Weet jij hoe het betalen zit?een aanbetaling van 10% zag ik? en de rest?
Alle reacties Link kopieren
Klinkt goed een stop in Ny ben benieuwd naar de offerte.



Volgens mij 6 weken voor vertrek de totale reissom betalen..
Alle reacties Link kopieren
hai dolfje nou we hebben geboekt hoor!

prijs voor Hawaii las vegas werd iets duurder omdat we ipv op big Island we op oahu wouden zitten.

De prijs was nu 2400 euro voor 4 nachten bellaggio 7 nachten moana surfrider op oahu en dan de tickets pp.

Voor 400 euro pp meer konden we ook nog naar new york dan zaten we in het hotel broadway@timesquare.



We hebben gekozen om new york er bij te nemen.

donderdag kregen we een mailtje met de factuur binnen en schrokken ons rot.

Op de site van exit reizen staat dat je tenminste 150 pp moet aanbetalen dus ik had rekening gehouden met max 500 aanbetalen.

Staat er in de factuur dat we eventjes 2000 aan moeten betalen binnen 5 dagen.

Wij exit op gebeld dat dat niet is wat op hun site staat zeggen ze dat je dat ook niet persee hoeft aan te betalen maar dat het dan wel iets duurder kan worden vanwege de benzine prijzen.



Ik twijfel nu zo of ik gewoon die 300 aan moet betalen of gewoon de 2000 moet aanbetalen.

We zitten midden in een verbouwing die begin oktober totaal betaald is.

Als we nu 2000 over maken naar exit reizen zijn we pas eind november klaar met de verbouwing omdat we nu niet 2000 extra op onze rekening hebben.



Maar ik ben wel bang dat dat "iets"duurder straks een paar honderd duurder zou kunnen zijn.
Alle reacties Link kopieren
Hm dat is lastig ja..

Geen idee wat ik zou doen.





Gaan jullie Ny op heenweg of terugweg?
Alle reacties Link kopieren
hai we gaan naar new york op de terugweg eerst las vegas dan Hawaii en dan new york! Hebben toch maar besloten om de tickets te betalen zou het goed zuur vinden als er nog een paar honderd bij zou komen namelijk!
Alle reacties Link kopieren
Gaaf hoor! Nu is de terugweg voor jullie ook niet zo'n ruk ineen keer als wij hadden.

Denk dat wij dat de volgende keer ook doen.



Hoe is de reis nu opgebouwd? Dus hoeveel dagen ben je overal?
Alle reacties Link kopieren
we komen om 19:00 aan in las vegas op 20 april en gaan 24 april weer verder richting Hawaii,1 mei gaan we naar new york en gaan daar 4 mei weer weg komen 5 mei weer thuis.

Heb er heel erg zin in heb idd wel gezien dat het vliegschema erg lang was vooral de eerste vlucht dat wordt een paar goede boeken mee!
Alle reacties Link kopieren
Wat een super gave trip zeg! 2800 pp?
Nou ja.. dat dus..
Alle reacties Link kopieren
ja klopt!Vond het uiteindelijk erg meevallen!!
Alle reacties Link kopieren
Heel gaaf hoor!
Alle reacties Link kopieren
Wow, ik droom even weg! Gave reis! Vraagje; van LV naar Oahu, is dat een rechtstreekse vlucht of overstappen op Big Island?
Alle reacties Link kopieren
En mijn ervaring met Exit is heel goed, wij hebben de oostkant en Miami een aantal jaar geleden gedaan via hun en alles was supergoed geregeld!
Alle reacties Link kopieren
hai ugglover! we hebben een overstap op los angeles!en vliegen dan rechtstreeks op Honolulu!

Ik hoop dat het ons ook zo goed bevalt ben best wel bang om reizen te boeken via internet maar het scheelt wel enorm!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven