Bijzondere combi sterrenbeelden?

25-09-2008 15:33 52 berichten
Alle reacties Link kopieren
Weet niet of dit wel de goede pijler is, maar plaats hem toch maar even hier:



Het blijkt dat mijn man en ik een nogal bijzondere combi hebben wat sterrenbeelden betreft.. Ik ben boogschutter met ascendant kreeft en mijn man is kreeft met ascendant boogschutter. Nu ben ik niet zo thuis in de astrologie dat ik deze combi kan uitleggen, wat dit voor gevolgen zou kunnen hebben, en wat de kenmerken van deze combi kunnen zijn enzo. Ben er wel heel benieuwd naar!!



Is er wellicht iemand onder jullie die hier wat meer over kan zeggen. Die wat meer verstand heeft van de sterren dan ik?



Dankjewel!!
Alle reacties Link kopieren
De hele grap is dat toen de "dierenriem" zijn naam kreeg de sterrenstand anders was dan die nu is. Dwz dat wanneer je nu in het het tijdvak schorpioen geboren bent je eigenlijk een weegschaal bent, tja, wat blijft er dan nog over van de "wetenschap"
'De' wetenschap is een beschrijving en interpretatie van de werkelijkheid volgens bepaalde regels en afspraken. Maar het is niet de werkelijkheid zelf. Als er een appel op je kop valt, komt dat door de zwaartekracht en niet door de wet van de zwaartekracht. Je moet de werkelijkheid niet door elkaar halen met de beschrijving ervan.



Er zijn altijd verschillende beschrijvingen en interpretaties mogelijk. Kunst is er eentje, religie is er ook een. Niet wetenschappelijk, wel onmisbaar. Wie kiest voor die ene, wetenschappelijke manier om de wereld te interpreteren, met uitsluiting van de andere, die heeft last van tunnelvisie.



Astrologie is ook een beschrijving van de werkelijkheid. Een beschrijving die niet volgens de wetenschappelijke regels en afspraken is, maar volgens geheel andere. Je kunt zeggen dat astrologie niet wetenschappelijk onderbouwd is, daar staat tegenover dat wetenschap niet astrologisch onderbouwd is. Er is niks mis met astrologie. Zolang je de werkelijkheid niet door elkaar haalt met de beschrijving ervan. En zolang je als astroloog geen wetenschappelijke pretenties hebt.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven