Boos om tattoo?

15-06-2010 14:52 105 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,



Ik ben een regelmatige postster hier op het forum, maar nu even een andere nick aangemaakt ivm herkenning.



Het volgende; Ik heb pas een tattoeage laten zetten met het initiaal van mijn kind erin. Superblij ben ik ermee!

Ik heb ook (al jaren) de voorletter van de naam van mijn man op mijn buik staan.

Hij was zeer vereerd en vind het nog steeds heel mooi. Maar nu, de huidige tattoeage viel helemaal niet in de smaak. (zacht uitgedrukt) Afschuwelijk, vreselijk, ziet er niet uit enz.. dat was nog het aardige gedeelte....

Hij doet heel gekwetst, doet alsof ik iets heel vreselijks heb gedaan wat niet mocht. Ik voelde me een kind van 12 die betrapt werd op het jatten van snoep. Ben razend geworden, is ie nou helemaal gek geworden, maar na de woede kwam het verdriet. Ik ben er zo ongelooflijk verdrietig van. Zijn gezicht verried een mengeling van walging en gekwetstheid (is dat een woord?) Volgens hem is het mijn eigen schuld dat hij zo reageert, ik wist dat hij het niet mooi vond en ik heb het toch gedaan. en ik vroeg zijn mening, en die gaf hij. Dat mag, ik verwacht niet dat hij het mooi vind, maar vind de reactie zwaar overtrokken en ongepast. Hij mag het niet mooi vinden, maar als ik er blij mee ben is dat toch oke? (en we hebben het niet over een complete rugbedekkende plaat he...)

Wat wil ik met deze post? Weet ik niet zo goed, wilde iig even mijn verhaal kwijt. De spanning is te snijden hier in huis en dat maakt me onrustig.
Arme Bathu. *knuffel*

Wist hij dat je een tattoo ging laten zetten?

Heb je hem nog maar net? Was het misschien de schrik, dat íe zo heftig reageerde?
Alle reacties Link kopieren
Hey Bathu,



Wat erg voor je, jij bent juist zo blij met je nieuwe tattoo en nu krijg je zoiets... Ik vind het een beetje een heftige reactie van je man... Heb je de tattoo misschien op een meer zichtbare plek gezet (lees gezicht, nek oid)? Kan het zijn dat hij meer problemen heeft met de plaats dan met de tattoo zelf?



In ieder geval is er nu niets meer aan te veranderen (mocht je dat willen), maar misschien helpt het als je precies weet wat er achter het commentaar van je man zit?
Alle reacties Link kopieren
He bah, wat vervelend!



Had je hem de tattoo wel laten zien op papier?
Alle reacties Link kopieren
Is het jullie kind of 'jouw' kind, kan het zijn als het laatste het geval is dat de betekenis van de tattoo hem jaloers maakt?
Alle reacties Link kopieren
Hij wist het wel, maar negeerde het, omdat hij het niet wilde dat ik het zou doen. Ja ik heb hem 2 dagen nu.
Alle reacties Link kopieren
misschien voet hij zich aan de kant geschoven doordat je je kinds initialen hebt laten tatoeëren? Beetje zielige reactie idd. Misschien went hij er nog aan?



Jij vind het wel mooi en het is jou lijf.
Alle reacties Link kopieren
Wat campari zegt, vroeg ik me ook als eerst af. Is je man ook de vader van je kind?
Alle reacties Link kopieren
.
Alle reacties Link kopieren
quote:campari schreef op 15 juni 2010 @ 14:58:

Is het jullie kind of 'jouw' kind, kan het zijn als het laatste het geval is dat de betekenis van de tattoo hem jaloers maakt?Het is inderdaad "mijn" kind, maar zijn (van man) letter heb ik al jaren. Heb zelf ook aan jaloezie gedacht, maar kan het me bijna niet voorstellen... We zijn al bij elkaar sinds kind 3 is, en die is inmiddels 12..
quote:Bathu schreef op 15 juni 2010 @ 14:58:

Hij wist het wel, maar negeerde het, omdat hij het niet wilde dat ik het zou doen. Ja ik heb hem 2 dagen nu.



En nu is íe boos.

Heb je hem wel ingelicht dat je dan en dan je tattoo ging laten zetten?



Ik vind het wel raar. De tattoo van hem vond íe prima, maar die van je kind is niet in orde.
Alle reacties Link kopieren
Dus hij is wèl blij met de tattoo met zijn letter, maar níet blij met de tattoo met de letter van je kind? Dat komt op mij nogal ijdel over.



Ben je zelf wel tevreden met de nieuwe tattoo? Dat is toch het belangrijkste? Onwijs bot dat hij zo reageert, het geeft jou een rotgevoel, terwijl je in eerste instantie waarschijnlijk hartstikke blij was met je nieuwe tattoo.
It's not you, it's me. No wait. It's you. It's totally you...
Alle reacties Link kopieren
Morgen afspraak maken om zijn letter weg te laten lazeren als hij het zo afzichtelijk vindt.........



Het een mag wel en het andere is walgelijk. Hier moet iets anders achter zitten bij hem ben ik bang.



*idd een tattoo is het begin van meer X-D*
Heb ik dat?!
Alle reacties Link kopieren
Ik dacht meer in de trant naar ex toe, niet zozeer naar kind.
Alle reacties Link kopieren
Tattoo zit op binnenkant voet, en is heel klein. (2cm) Makkelijk te verbergen mocht dat nodig zijn. Ik vind het heel erg mooi, ben er superblij mee. andere tattoo zit onder kleding, dus niet zichtbaar. (lees:buik)
Alle reacties Link kopieren
Dat komt op mij ook wel heel jaloers over!

Wat lullig!

Ik wil zelf ook een tattoo ter ere van mijn kind en toen ik dat met vriend besprak, die anti tattoo is, vond hij het wel een mooi idee.

Hij hoeft dus ook niet met commentaar aan te komen als het ding er eenmaal op zit.

Maar het belangrijkste is toch dat jij er blij mee bent.

Of heb je nu spijt dat je het hebt laten doen?
Alle reacties Link kopieren
Oh, de laatste regels kloppen al niet meer.
quote:ik wist dat hij het niet mooi vond en ik heb het toch gedaan. en ik vroeg zijn mening, en die gaf hijWat zeur je dan? Je wist van te voren al dat hij 't spuuglelijk ging vinden, dan hoef je natuurlijk niet te verwachten dat ie opeens bijdraait als je het tóch laat doen. Een tatoo is geen kledingstuk wat je weer kunt weggooien als je er op uitgekeken bent, hij moet er waarschijnlijk regelmatig tegenaan kijken als ie met je in bed ligt.
Alle reacties Link kopieren
Ja, de man van TO ligt iedere dag aan haar voeten!
.
Alle reacties Link kopieren
Nou in één bepaald standje moet ie er waarschijnlijk tegenaan kijken. Maar een tattoo van 2 cm op iemand voet zou ik in bed niet echt mee bezig zijn haha.
Alle reacties Link kopieren
Nee helemaal geen spijt, na een nacht bar slecht te hebben geslapen heb ik bedacht dat ik de HELE zomer slippertjes aan doe en met mijn ene been over het andere ga zitten, zodat je het goed ziet.

Kinderachtig en flauw misschien, maar vind zijn reactie dat ook. en ik weiger mijn blijdschap te laten verpesten door die reactie. Zeg ik heel stoer, maar ondertussen voel ik me er wel heel lullig over.

Hij is ook bang dat zijn familie het ziet, en die zijn anti-tattoo en anti alles wat in hun ogen niet "normaal" is. Dus toen ie met mij aankwam viel dat ook niet zo goed hihi.
Alle reacties Link kopieren
Gewoon laten zitten meid.

Jij bent er blij mee.

En het is jouw lijf!

Bovendien, je vertelt over de plek en de afmeting.

Waar gaat dit over.

Kom op, kop op, niks van aantrekken.

Man draait wel bij.
Age is mind over matter, if you don\'t mind is doesn\'t matter
Alle reacties Link kopieren
Hij wist het zowiso dus je hebt niets stiekems gedaan.

Je hoeft je helemaal niet schuldig te voelen.

Hij vindt het niet mooi, ja boeien!!

Het is toch zeker jou lijf ook al is het geen grote plaat.
Alle reacties Link kopieren
Zijn reactie lijkt nogal jaloers ja en overdreven. Aan de andere kant, je wist van tevoren dat hij not-amused zou zijn en hebt het toch gedaan. Niks mis mee, maar ja...dan moet je wel maar accepteren dat hij boos is.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven