jubi 4 jaar relatie

13-05-2008 12:46 53 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi,



Mijn vriend en ik zijn volgende week 4 jaar bij elkaar. Natuurlijk niet echt een jubileum, maar toch leuk om er wat aandacht aan te schenken. Ik vind het alleen altijd zo moeilijk om voor een man iets te verzinnen. Ik wil wel iets leuks voor hem verzinnen, want hij heeft al veel met me meegemaakt (borderline).



Weet iemand iets origineels? Het hoeft niet duur te zijn, we zijn net terug van vakantie en we hebben een huis gekocht, als het maar origineel is.



Iemand een gouden tip?
Alle reacties Link kopieren
quote:superstar_2 schreef op 13 mei 2008 @ 16:00:

Wurksjoppen heb ik ook nog niet gezien..

Is tegenwoordig errug hip...Er is ook nog niet gezegd dat er op de Overig pijler een cadeau/ uitjes/bedrijfsuitjes enz topic is!!! Staan ook leuke dingen.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren




Is je man een zoetekauw ?





( string ; drie euro bij de xenos )



Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
Als je een ijskast hebt waar magneten op blijven plakken ; koelkastpoëzie ..............altijd leuk / handig ; nu voor een liefdesverklaring , later om boodschappen door te geven als " brood is op , je hebt vette pech "



http://images.google.nl/i...2Bkado%26um%3D1%26hl%3Dnl
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven