Reactie van vriend

23-06-2010 22:54 127 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik heb dit bericht toch maar verwijderd wegens de privacy van de mensen die erin genoemd werden.
Hij heeft gelijk.... Ik zou dat taalgebruik van hem niet pikken, maar feit bliijft, hij heeft gelijk....
Alle reacties Link kopieren
quote:nouschi schreef op 23 juni 2010 @ 23:04:

Eens met iedereen.Lekker makkelijk.
Alle reacties Link kopieren
quote:AliceV schreef op 23 juni 2010 @ 23:02:

Maar zelfs al heeft hij duizend keer gelijk... zo schrijf je toch geen mail aan je vriendin???

Dat ligt er maar aan wat er aan vooraf is gegaan, en hoe ze normaal gesproken communiceren.

Ik ken zelf ook mensen die om de 2 zinnen f*cking zeggen. Die zijn wel onder de 25, dat wel.
Vroeger toen de zee nog schoon was en seks vies....
Alle reacties Link kopieren
quote:Poeszie schreef op 23 juni 2010 @ 23:04:

Zijn boosheid heeft vast nog een diepere laag. Kennelijk heb je iets geraakt, dat hij zo reageert (niet om hem goed te praten)Dat was ook mijn gedachte...
Alle reacties Link kopieren
Zijn taalgebruik getuigt er van dat TO hem vaker op deze wijze behandelt.
Alle reacties Link kopieren
Om dit even duidelijk te maken: het was een voorstel van mijn vader en zijn vriendin en ik denk niet dat zij het erg vinden als mijn schoonouders dan niet kunnen. Ik vond het alleen zelf jammer omdat ze die buren toch heel vaak zien en dit niet is wat makkelijk geregeld kan worden.

Ik vind het niet erg dat hij het daar niet mee eens is, maar wel dat hij op zo'n toon tegen me praat, daar ben ik heel erg van geschrokken. Hiervoor was er ook niet veel aan de hand, we hebben er amper 3 minuten over kunnen spreken want toen moest hij weg, dus ik heb zeker niet zitten drammen.

Er zal misschien inderdaad iets diepers onder zitten, maar toch, ik begin wel zwaar te twijfelen aan onze relatie als hij om zoiets zo begint te schelden :S
Alle reacties Link kopieren
Sluit me aan bij de rest: de vorm deugt niet, maar inhoudelijk geef ik hem gelijk.



Wat vind je van de reacties tot nu toe Dominiekske? (edit:mosterd, zag niet dat je al reageerde)
Alle reacties Link kopieren
En ik vind het juist mooi van hem dat hij zo voor zijn ouders (waarover TO zeer respectloos communiceert) opkomt.
Alle reacties Link kopieren
De buren zijn voor zijn ouders waarschijnlijk veel belangrijker, en dat lijkt me logisch.

En ik vind het wat aanmatigend om ervan uit te gaan dat zo'n afspraak met de buren makkelijk verzet kan worden. Dat ze naast elkaar wonen maakt nog niet dat ze altijd tijd voor elkaar hebben.
Vroeger toen de zee nog schoon was en seks vies....
Alle reacties Link kopieren
Dus eigenlijk vind jij dat jou schoonouders hun plannen maar moeten wijzigen omdat jou vader en zijn vriendin willen komen? Als het voor jou vader zo belangrijk is dan kunnen zij toch ook plannen wijzigen? Of denk ik nu te zwart/wit?



Verder vind ik de toon van je vriend niet zo leuk maar ik krijg een beetje het gevoel dat jou reactie de spreekwoordelijke druppel was voor hem. Niet netjes, wel menselijk.
Erger u niet, verwonder u slechts!
Alle reacties Link kopieren
...
Ik vind het ook raar dat jouw vader en zijn vriendin op zo'n korte termijn willen afspreken en dat jij dan vindt dat de ouders van je vriend daar een andere afspraak maar voor af zouden moeten zeggen. Zou ik ook erg boos om kunnen worden (zonder zulk kinderachtig taalgebruik te kiezen overigens).



En als jij hier jouw conclusies uittrekt voor wat betreft jullie relatie, dan kan ik me nog beter voorstellen dat de ouders van je vriend die afspraak niet belangrijk genoeg vinden om hun agenda er voor om te gooien.
Alle reacties Link kopieren
Jouw vader heeft weinig tijd en dat vind je logisch. Dat je schoonouders weinig tijd hebben vind je heel raar?
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Zoals ik het lees begrijp ik dat TO vindt dat de buren afspraak verzet moet worden. De ouders van TO toch niet?
Alle reacties Link kopieren
quote:zonnestraaltje71 schreef op 23 juni 2010 @ 22:57:

Je doet idd wel moeilijk over een gemaakte afspraak. Daar heb je niks over te zeggen. Maar je vriends taalgebruik vind ik erg minnetjes. (dat je het hier zo zwart op wit neerzet vind ik trouwens ook niet oke)Geheel en al mee eens.
Wees altijd jezelf. Tenzij je een eenhoorn kan zijn. Wees dan een eenhoorn.
Alle reacties Link kopieren
quote:Dominiekske schreef op 23 juni 2010 @ 23:11:

Om dit even duidelijk te maken: het was een voorstel van mijn vader en zijn vriendin en ik denk niet dat zij het erg vinden als mijn schoonouders dan niet kunnen. Ik vond het alleen zelf jammer omdat ze die buren toch heel vaak zien en dit niet is wat makkelijk geregeld kan worden.





Dat vindt jij. Ik zou ook geen gemaakte afspraak verzetten.

En trouwens jullie zijn pas 1,5 jaar samen!
Alle reacties Link kopieren
Ik vraag me eigenlijk af of de ouders van je vriend ook zo graag jouw vader en zijn vriendin willen ontmoeten.

Misschien zitten ze daar helemaal niet op te wachten. Zouden jullie zelf ook meegaan? Wat anders lijkt het me maar een rare situatie.
Vroeger toen de zee nog schoon was en seks vies....
Alle reacties Link kopieren
quote:yoyo2 schreef op 23 juni 2010 @ 23:19:

[...]





Dat vindt jij. Ik zou ook geen gemaakte afspraak verzetten.

En trouwens jullie zijn pas 1,5 jaar samen!Huh? Dat is toch niet heel kort?
Alle reacties Link kopieren
Bah.. Wat een vreselijke mail.. Nee.. als mijn vriend op zo'n toon naar mij zou mailen, zou ik hem wat anders vertellen, echt waar!
Alle reacties Link kopieren
Ik vraag me alleen af....waarom moet dat zo officieel?

Ouders zien elkaar toch wel op een verjaardag van jou of je vriend?
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
Kan me ook voorstellen dat het niet zo nodig hoeft van je schoonouders ( en van je vriend).

Waarom kunnen ze elkaar niet gewoon op een verjaardag van een van jullie ontmoeten?

Nu wordt het zo officieel en een heisa...pfff
Alle reacties Link kopieren
quote:Pear schreef op 23 juni 2010 @ 23:22:

Huh? Dat is toch niet heel kort?



Nee, maar ik vind het wat overdreven om dan afspraken te gaan afzeggen zodat schoonouders elkaar kunnen ontmoeten.

Maar ik vind dat schoonouders en schoonouders sowieso niet zo heel veel met elkaar van doen hebben.

Er komt vast nog wel een gelegenheid waarbij ze elkaar kunnen ontmoeten, zoals bijvoorbeeld op een verjaardag, samenwonen, bevalling, bruiloft etc...
Alle reacties Link kopieren
Mustarde
Alle reacties Link kopieren
Hmm, ik wil het toch wel even ook voor TO opnemen. Ik kan mij ook voorstellen dat TO even teleurgesteld is dat het niet kan en misschien gezocht heeft naar een oplossing. Ik heb laatst ook een afspraak doorgeschoven omdat een vriendin van mij uit Canada onverwacht in Nederland was. Ik heb het netjes aan de andere vriendin gemeld en gezegd dat als zij het vervelend vond, ik onze afspraak zou laten staan. Beide vriendinnen op een avond is geen optie omdat de Canadese geen Nederlands spreekt en de andere vriendin geen Engels. Ze begreep het volkomen, was een onverwachte mogelijkheid en ze kwam gewoon een weekje later.



Maar dat ging in harmonie, en ik liet haar de ruimte. Mogelijk heeft TO wel gepushed, dat weten we niet.



Ik zou echter wel volkomen uit mijn plaat gegaan zijn met een dergelijke reactie. Zo'n toon hoeft hij niet aan te slaan.
Alle reacties Link kopieren
Dat gaat om je eigen vriendin!

Niet om een afspraak die de schoondochter regelt voor mensen die je niet kent.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven