Singles

05-08-2007 22:16 29911 berichten
Alle reacties Link kopieren
Aan mij dit keer de eer... :D



Het lijstje voor alle nieuwe Singles

- Leeftijd?

- Hoe lang al single?

- Langste relatie ?

- Kortste relatie?

- Regio?

- Aan het daten?

- Cijfer relatie wens (Janneke schaal: 0 = relatiefobie, 10 = constant op zoek)

- Sterrenbeeld ?

- Kinderen of kinderwens ?

- Hobby's (speciaal voor Q)
...
Alle reacties Link kopieren
Summer.. mijn trilei is er nog niet.. *baal* .. wil spelen hehe
Alle reacties Link kopieren
Jeej! Ik heb een sollicitatiegesprek as donderdag, op een school die mij erg leuk lijkt, ligt namelijk ook in dezelfde categorie scholen als waar ik nu werkzaam ben/was, maar dan in de buurt van Amsterdam.
Hahaha.
Alle reacties Link kopieren
quote:noa schreef:

Jannek, ik dacht Joris Luyendijk? Nooit van gehoord, dus even gegoogeld. Blijkt dat ik gisteren een heel programma van hem heb zitten kijken, ha.



Hehe, ja. Zomergasten. Kwijlen....

Nee geintje, zó erg ben ik niet. Hij is wel een schatje, maar hij doet zomergasten gewoon erg leuk. Is leuk om te kijken. Maar lijkt me erg leuk om hem eens te ontmoeten. (Hehehehe, leuk leuk leuk, het is duidelijk dat ik hem wel *leuk* vind hihi)
Alle reacties Link kopieren
Hihihi Jannek, ben je weer in de hihihi hahaha stemming???
Alle reacties Link kopieren
quote:nemovisje schreef op 13 augustus 2007 @ 20:32:

Hihihi Jannek, ben je weer in de hihihi hahaha stemming??? Ja blijkbaar... Krijg je er van he, na een goede beurt
Alle reacties Link kopieren
Janneke is een "leuke" stemming, haha..



Des, misschien wordt het wel wat met jou en hoogtevreesman \\:-)//



Summer, als je nou eens die chatgenoot verleidt.. heb je zo weer sex



Nemovisje.. maak je kans op die baan? Wil je dus nu weg van de baan die je nu hebt? En waarom wil je dan wel ongeveer dezelfde school weer?

Misschien heb ik iets niet gevolgd hoor..

Je vriendje komt al over 2 dagen terug he, joepie



Vanmorgen vroeg natuurlijk het nachtberichtje van Cman: hoe was je date?

Ik dacht voor de gein: laat ik nou eens niet reageren, ik moet immers naar mijn werk, geen tijd.. Kom ik thuis, berichtje: ik heb geen antwoord gehad op mijn vraag.. was het zo leuk dan.. of juist niet?



Heb tot nu toe niets van Saaimans gehoord, terwijl ik vanmiddag wel een smsje gestuurd heb met: ben je goed thuisgekomen met al die overstappen? Hoe is het met je moeder?

Dat is toch wel een smsje waar je op reageren kan toch? Ik blijf dat reactiegedrag van hem vreemd vinden, daar heb jij dan weer helemaal gelijk in Summer..

Hmmmmm... denk niet dat hij verliefd is op mij, anders had ie allaaaaaaaaaaang gereageerd..

Ben ook niet verliefd, maar vond het wel een "begin van meer" het was gezellig, ik vond zijn zoenen lekker, zijn hand stiekem over mijn billen, die hij "bellen" noemde.. Limburgs?

Dacht dat hij ook enthousiast was, maar ja dat dacht ik wel vaker de afgelopen tijd bij hem, toen hij zomaar naar mijn huis wou rijden enzo...



Geen man overboord.. moet hem maar weer loslaten dan als ik vanavond nog niets hoor. Dan heb ik het dus verkeerd gezien.



G. is er ook nog, waar ik zaterdag een date mee heb... hoewel ik daar opeens niet zoveel zin meer in heb. G. is een beetje formeel, met zijn villa ... (Des heeft je vader nog iets ontdekt?) en Saaimans is juist heel lekker informeel... wat een overgang..
Alle reacties Link kopieren
Ohwww.. Shape.. Pa had geen tijd vandaag , oom is hier geweest ipv hij daar heen. Enne zijn ze druk bezig geweest met de leidingen hier want ons water in de badkamer komt aldoor omhoog.. Als we wat zeep in de wc doen dan bubbelt het zo erg dat t wel een bubbelbad met veeeel schuim lijkt.



Al dat gesex.. meiden wel safe he !! je weet wat er van komt als je t niet doet :P



HVM (hoogtevreesman;) ) heeft gevraagd of ik zondagmiddag bij hem kom , Heb ja gezegd.. Mijn ouders vonden het ook een erg leuke vent die hadden hem nl hier gezien thuis toen hij mij kwam ophalen , wel lang zei mijn moeder JOh mam was mij nog niet opgevallen.. Mams heeft ook heel sneaky zitten kijken door t raam toen we geingen zoenen.. ZEgt ze later Zag je wel hoor kussen met hem



LRPman heeft mij vanavond gebeld , erg leuk en gezellig aan de telefoon. Heb een bepaald beeld van hem geschept en dat komt gewoon niet overeen met heo hij klinkt en doet.. Erg leuk en interessant.. (had verwacht dat t een nerd geval was , maar das dus nie zo)

Volgende week ergens met hem afspreken , deze week heeft ie weinig tijd.. En ik eigenlijk ookniet met t oog op a.s zondagdate hehe
Alle reacties Link kopieren
Shape ik ga zelf morgen wel ff kijken naar t huis van die meneer.. Neem ik collecte bus mee en ga ik geld vragen aan hem ;)
Alle reacties Link kopieren
En Help ..



Nu heb ik de luxe van 2 mannen , HVM is erg leuk en gezellig. Kan lekker met hem filosoferen over het leven.. Was okzo heerlijk gister in t bos , gezellig samen op een bankje hij zittend ik liggend met grassprietje in mijn mond.. Echt vet relaxed... En tis een lekker ding, maar wel lang haha. KOm niet eens tot zijn schouders.. Zwager noemde het al een IPH tje.. (ideale pijphoogte)

En als we gearmd lopen dan slaat ie zijn arm om mijn nek en ik mijn arm om zijn kont *hilarisch* En als we hand in hand lopen dan moet ik 1,5 meter bij hem vandaan lopen anders raken onze handen elkaar niet haha dan lopen we beide krom haha



En LRP klikt ook erg leuk maar goed die heb ik alleen nog maar op fotos gezien. Wel erg nieuwsgierig naar hem ..
Alle reacties Link kopieren
Des doet het rustig aan
Alle reacties Link kopieren
Baal ervan dat ik zo stom was te denken dat hij het ook leuk vond.. Saaimans.. hij is niet eens op msn, als je een vrouw leuk vindt en je hebt leuke date gehad.. dan wil je haar toch op zn minst even weer spreken.. en dan stuur ik ook vanmiddag nog belangstellend smsje... .



Des, hoeft niet hoor, naar G. Ik zeg het af denk ik. Hij is het hele weekend niet online geweest, is nu online maar spreekt me niet aan. Dat is toch gek als je binnenkort een date hebt...



Heb zaterdag nog een exvriendje uit de put geholpen en nu reageert hij niet op msn.

Pesthumeur nu.

Nou heb even goed de balen van de heren!



Morgen uitslag moedervlek, laat ik me daar maar op concentreren. En heb mobiel uitgezet en misschien doe ik msn ook wel uit of verwijder ik een flink aantal mannen. .


Hier weinig nieuws..
Alle reacties Link kopieren
Shape ..



Ergens zie ik bij jou dingen van mij zelf terug.. o.a mezelf afhankelijk maken van een man..Je zit je zo te focussen op t wel of niet online zijn van die mannen..

Misschien een idee om je msn gewoon zelf eens op offline te zetten en je met andere dingen bezig te houden ?

Ik herken het nl bij mijzelf , ik deed (soms nog doe) dat ook altijd.. en het is minder aantrekkelijk voor mannen wanneer een vrouw altijd maar *beschikbaar* is.. laten die mannen zich maar afvragen wanneer die *leuke*vrouw weer online komt. Laat ze maar zweten..



Bij mij werkte het door vaker mijn pc /msn uit te gooien. Te gaan sporten , te gaan wandelen met of zonder hond. simpel tv kijken of een boek lezen. Of gezellig bij ouders beneden te gaan zitten. Vriendinnen op te zoeken e.d.



Ik heb binnenkort ook een date met LRP hij is nu minder online omdat ie vakantie heeft en andere bezigheden heeft dan alleen maar msn/chatten/mailen.

Is ff wennen omdat ik dagelijks mail van hem kreeg , maar nu paar dagen verder , zelf leuk en druk weekend gehad ben ik er gewoon minder mee bezig.. En plots hing ie aan de telefoon omdat ie zeer waarschijnlijk mijn mails/ msn miste.(al zou een vent dat nooit toegeven natuurlijk haha)
Alle reacties Link kopieren
quote:[message=440044,noline]shapeshifter schreef op 13 augustus 2007 @ 23:27[/message

Baal ervan dat ik zo stom was te denken dat hij het ook leuk vond.. Saaimans.. hij is niet eens op msn, als je een vrouw leuk vindt en je hebt leuke date gehad.. dan wil je haar toch op zn minst even weer spreken.. en dan stuur ik ook vanmiddag nog belangstellend smsje... . Misschien is zijn moeder wel niet goed geworden misschien heeft ie wel vrienden waar hij mee afgesproken heeft , misschien moet ie overwerken ..



Des, hoeft niet hoor, naar G. Ik zeg het af denk ik. Hij is het hele weekend niet online geweest, is nu online maar spreekt me niet aan. Dat is toch gek als je binnenkort een date hebt...Ik vind dat niet gek (meer) , weekend mooi weer , in de tuin bezig , vrienden , sport, werk , motor , vila etc etc



Heb zaterdag nog een exvriendje uit de put geholpen en nu reageert hij niet op msn.

Pesthumeur nu.

Nou heb even goed de balen van de heren! Sommig emensen hebben een eigen leven Shape !! De hele wereld van hen draait niet om jou !



Morgen uitslag moedervlek, laat ik me daar maar op concentreren. En heb mobiel uitgezet en misschien doe ik msn ook wel uit of verwijder ik een flink aantal mannen. .

Precies .. je met je eigen bezig houden .. en nie tmet al die mannen ..

En ja ik heb daar ook soms/soms heel vaak moeite mee.. Neem het je ook niet kwalijk maar misschien is het wel iets voor je om t van een andere kant te leren bekijken.. Dat heb ik ook moeten doen , soms is dat onwijs zwaar omdat je zo graag iets wil horen van iemand..
Alle reacties Link kopieren
quote:Jannek76 schreef op 13 augustus 2007 @ 23:04:

Des doet het rustig aan jah doe t rustig aan , zeker weten .. !!



Vertrouw op mij zelf en hou van mij zelf
Alle reacties Link kopieren
Des, ik ga niet op jou in, want ik vind dat je teveel doet alsof ik jou ben en ik vind dat mijn teleurstelling in mensen echt niet voortkomt uit mijn idee dat de wereld om mij draait.



En begrip heb ik te over voor mannen als ze niet reageren, heb ik altijd duizend excuses altijd voor ze voor, en ze zullen ook redenen zat hebben, maar blijft het feit dat als je wel gek op iemand bent ,wel tijd vindt en wilt vinden om eens even een klein dingetje terug te zeggen.. dus trek ik mijn conclusies en daar baal ik van dat ik een andere indruk had, dat ik zo stom ben..



Bedankt, mijn humeur is nu nog slechter! Ik zal het niet meer op dit forum zetten.





Slaap lekker verder iedereen.
Feeling better today Shape?
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!



@Shape: kan me goed voorstellen dat je even de balen hebt van deze drie heren. Niet leuk na zo'n leuk contact! Wat ik wel weet is dat na een date mannen het altijd even willen laten "bezinken", dus hoeft idd niets te betekenen dat Saaimans nog niet had gereageerd. Inmiddels wel weer contact gehad?

En volgende week zie je Cman.....dat is pas spannend !!



@Summer, wat gaaf, date, spannend !! Wat gaan jullie doen?



@Des, 2 mannen, is niet help, maar leuk! Geniet ervan, niet nadenken....;-)



@Nemo, spannend je soll gesprek, en vriendje weer zien, leuk !!

AM = Afrikaman, we hebbn gereisd met elkaar, werkgerelateerd met een klein groepje en ja daar sloeg een vonk over en die is er nog....had niet verwacht dat wij contact zouden houden, want ja, hij woont samen....over jouw vraag, bedankt voor het informeren, maar : zie de group.
Alle reacties Link kopieren
Shape, succes met de uitslag vandaag !
Alle reacties Link kopieren
Shape, succes vandaag. Ik moet zeggen dat ik het wel enigszins met Des eens ben. Je moet je niet zo focussen op dat wel of niet online zijn op msn en dan meteen je conclusies trekken. Die mannen kunnen idd met andere dingen bezig zijn en dat wil dan nog niet zeggen dat ze jou niet leuk (genoeg) vinden.

En bijv. met dat ex-vriendje, die heb je geholpen, dat is heel mooi, maar dan hoef je niet verontwaardigd te zijn als hij er dan niet is. Dat hoeft toch niet?
Cum non tum age
Alle reacties Link kopieren
Zo iets te lang in mijn bed gelegen.



Tis mooi weer.. lekker naar buiten..
Alle reacties Link kopieren
brr over precies 1 maand ben ik jarig en dus 28
Alle reacties Link kopieren
Huh??? Ik had een heel verhaal over V+ gepost toch? (Half uurtje geleden ofzo.) Of ben ik nou gek?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven