Twijfels kinderwens

24-11-2021 19:58 88 berichten
Ik weet niet goed waar ik heen moet met mijn gevoel. Vandaar dat ik het hier plaats, misschien herkennen anderen zich?

Even een korte intro... Ik ben 27 jaar en al bijna 12 jaar samen met mijn vriend. Hij is 1 jaar ouder. We hadden altijd een heel goede relatie. Wel is het zo dat we natuurlijk heel jong waren toen we bij elkaar kwamen. Daardoor is hij de eerste en enige persoon met wie ik seks heb gehad. Toen ik ging studeren ben ik op dat vlak ook altijd 'netjes' gebleven, omdat ik natuurlijk een relatie had. En met hem zag ik een toekomst voor me, we wilden graag kinderen etc etc.

Nu zijn we een aantal jaar verder en wonen we een aantal jaar samen. Mijn vriend wil niets liever dan een kind. Eigenlijk wil hij het al jarenlang, maar nu is het goede moment qua huisvesting, inkomen, etc. We hebben het twee jaar geleden ook geprobeerd, maar ik ben niet zwanger geworden. Het ging vervolgens wat slechter met onze relatie waardoor ik weer aan de pil ben gegaan omdat ik aan het twijfelen sloeg.

Mijn vriend wil nog altijd kinderen, en na heel goed en lang nadenken (en toen onze relatie weer op de rit was) ben ik weer gestopt met de pil afgelopen einde zomer. Toch begonnen de twijfels weer toe te slaan, toen ik stopte. Ik wil namelijk veel meer ontdekken op seks gebied omdat ik die interesse wel heb. Ik wil eens weten hoe het met andere mannen is. Ik heb dat toen eerlijk gezegd tegen mijn vriend (omdat het mij best logisch gevoel lijkt) maar hij zou het absoluut niet accepteren als ik met een andere man naar bed zou gaan. Hij is bang dat ik dan ontdek dat ik het misschien met die ander fijner vindt waardoor onze relatie stukloopt. Dat begrijp ik dus heb ik gerespecteerd. Ik heb een parenclub voorgesteld maar dat wil hij niet, omdat hij hem -kortgezegd- niet omhoog kan houden 'onder druk', dus met andere vrouwen en in zo'n setting. Hetzelfde geldt voor een trio. Eigenlijk alles met andere personen erbij ziet hij niet zitten.

Dan kom ik gelijk op het volgende punt. Mijn vriend heeft moeite om hem stijf te houden. Daar baal ik regelmatig van maar dat kan en wil ik niet laten blijken, omdat hij zich alleen maar rotter voelt. Hij vindt het zelf al vervelend genoeg. Omdat ik een paar maanden geleden ben gestopt met de pil en hij zo dolgraag een kind wil, heeft hij blijkbaar erectiepillen gekocht voor tijdens mijn vruchtbare dagen.

De seks vind ik nu nog rotter geworden. Afgelopen week zat ik -vermoedelijk- in mijn vruchtbare periode. Mijn vriend zei ineens dat hij een pilletje had genomen en ik voelde me plots 'gedwongen' tot seks. Ik heb het gedaan, maar ik huilde tijdens de daad (hij had het niet door, deed het onopvallend). Ik vond het vreselijk: dit wilde ik niet. Op deze manier een kind, hoeft van mij niet. Ik wil nog genieten van een fijn seksleven en geen 'verplichte' seks. En ja, ik had ingestemd met de seks. Hij verplichte mij niet echt natuurlijk. Maar zo voelde ik het.

Na de seks probeerde ik, zonder dat hij het merkte, snel alle zaad uit mij te persen. Niet dat dat nou echt zou werken ofzo, maar ik wilde niet op deze manier zwanger worden. Vervolgens merkte hij aan mij dat er iets aan de hand was. Ik vertelde hem hoe ik mij voelde, en daar schrok hij van. Want hij wil niet dat ik seks met hem heb tegen mijn zin in en dat ik het wel tegen hem had mogen zeggen dat ik niet wilde.
Daarnaast zei hij ook, dat als ik kinderen met hem wil, dat ik ook af en toe iets moet doen waar ik geen zin in heb. Seks dus. Want als je maar 1x per week ofzo seks hebt, of minder, is de kans natuurlijk wel klein dat je zwanger raakt. Hij vindt het doodnormaal dat we het dus soms tegen onze zin in doen en hij denkt dat alle stellen dat doen als ze een actieve kinderwens hebben. Nu hamert vraagt hij vrijwel elke dag (als ik niet ongesteld ben) naar mijn ovulatie. Ik heb ovulatietesten van een paar jaar geleden nog in huis en hij vindt dat ik die moet gebruiken en wil seks wanneer we het meeste kans hebben.

Als ik er niet in mee ga, vindt hij dat ik hem aan het lijntje hou. Wat ik ook wel begrijp aangezien hij al heeel lange tijd kinderen wil en ik schommel tussen wel/niet. Ik weet het gewoon niet meer.
Alle reacties Link kopieren
Wat een vervelende situatie.
Ik zou eigenlijk eerst voor jezelf bedenken of dit de man is bij wie je wil blijven. En pas als de relatie goed voelt, nadenken over of je kinderen wilt. Je bent nog jong, dus hoeft geen overhaaste beslissingen te nemen op dit gebied. :)
Je bent geen sex - broedmachine voor hem of wie dan ook, dus hoezo denkt hij dat soort dingen te zeggen en te doen?

En vind klinken als een engnek die je niet als zijn gelijkwaardige ziet. Bah.


Waarom ben je nog met deze man?
anoniem_404927 wijzigde dit bericht op 24-11-2021 20:26
19.72% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Liefje, je bent niet gelukkig. Ga je dat nog 50 jaar volhouden?
Of kies je nu voor je vrijheid? Misschien krijg je daar spijt van, maar heel eerlijk? Ik denk van niet…
Alle reacties Link kopieren
Jij wil eigenlijk nog geen kind. Zou het een erge ramp zijn als jullie uit elkaar gaan hierdoor?
Alle reacties Link kopieren
Ik zeg maar een ding nee niet voor gaan! Alleen doen als je er echt 100% achterstaat.

Tevens vindt ik zijn opmerking erg storend moet je maar zin maken om kinderen of snel zwanger te worden ovulatie testen man...
Kan je nog een morningafterpil halen?

En seks tegen je zin is nooit normaal. Hoe komt hij erop en waarom ga jij daar in mee?
Echt wtf.
Alle reacties Link kopieren
juist ja. En vraag je je nu af of dit een geschikt moment is om een kind te gaan maken of om het uit te maken? Het laatste toch?
Alle reacties Link kopieren
Meid toch… :hug: Je bent nog maar 27 joh. Dit is jouw leven. Uit je tekst komt zo duidelijk naar voren dat je er meer uit wilt halen. En dat mag! Die jongen zal er vast even kapot van zijn, maar dat ben jij straks ook als je doorgaat met iets wat je diep in je hart niet wil.
Alle reacties Link kopieren
Eerst weer aan de pil en bedenken of je met hem verde r wil.

Wil je vriend een kind omdat je dan aan hem vastzit misschien?
Alle reacties Link kopieren
Gaat dit topic nu om problemen op het gebied van seks, je relatie, of of je al of niet kinderen wilt?

Ik lees in je verhaal heel veel. Maar als je het zaad uit je wil persen en moet huilen tijdens de seks is dit echt niet het moment om aan kinderen te beginnen.

Dus wat ik je voor nu vooral zou aanraden: vertel hem dat je het nog niet weet en een condoom wilt gebruiken. Pas als jij zeker bent over je relatie, seks en kinderwens zijn jullie zo ver om een kind op de wereld te zetten. En zo te horen kan het ook dat dat moment niet gaat komen….

Luister naar je gevoel en negeer het niet! Als er nu een baby komt is er echt een groot probleem. Doe hem, jezelf en de baby dat niet aan.
sunshine35 wijzigde dit bericht op 24-11-2021 20:34
0.29% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
In geval van kinderen, bij twijfel NIET doen. Niet voor jezelf en niet voor het kind. Dat gaat uiteindelijk voor iedereen alleen maar verdriet en ellende opleveren.
SunShine35 schreef:
24-11-2021 20:32
Gaat dit topic nu om problemen op het gebied van seks, je relatie, of of je al of niet kinderen wilt?

Ik lees in je verhaal heel veel. Maar als je het zaad uit je wil persen en moet huilen tijdens de seks is dit echt niet het moment om aan kinderen te beginnen.

Dus wat ik je voor nu vooral zou aanraden: vertel hem dat je het nog niet weet en een condoom wilt gebruiken. Pas als jij zeker bent over je relatie, seks en kinderwens zijn jullie zo ver om een kind op de wereld te zetten. En zover horen kan het ook dat dat moment niet gaat komen….

Luister naar je gevoel en negeer het niet! Als er nu een baby komt is er echt een groot probleem. Doe hem, jezelf en de baby dat niet aan.

En nooit meer seks tegen je zin hebben. Echt hoor, kappen met die onzin. Eerst volgende keer dat hij wil en jij niet.. nee. En bij minste gedram trap die lutser de straat op aub.
Alle reacties Link kopieren
Dit klinkt niet als de man en de relatie voor jou...
Jullie willen andere dingen en passen dus niet (meer) bij elkaar.
Alle reacties Link kopieren
Eens met alles hierboven. :hug:
Ik denk dat je eerst nog wat anders wilt in het leven....
Alle reacties Link kopieren
WasHetMaarWat schreef:
24-11-2021 20:32
In geval van kinderen, bij twijfel NIET doen. Niet voor jezelf en niet voor het kind. Dat gaat uiteindelijk voor iedereen alleen maar verdriet en ellende opleveren.
precies dat!

en hij kan het wel graag willen maar JIJ zit er meer aan vast dan hij. een man kan vrij makkelijk vertrekken en jou achter laten met 1 of 2 kinderen.

dont
do
it!
Alle reacties Link kopieren
Ik wil je even waarschuwen. Als je wel zwanger wordt tegen je wil in, dan kan het zijn dat je seks ook gaat associëren met een kindje maken. En dan wordt seks ineens veel minder leuk.

Ik denk dat je man maar even geduld moet hebben en zijn rammelende testikels maar even moet kalmeren. Dit klinkt niet als een gezonde basis waarin er ruimte en geduld is voor een kindje (dan kun je het sowieso wel schudden met je wilde plannen de komende vijf jaar).
Alle reacties Link kopieren
Wat verdrietig zo

Zou het beste zijn om te achterhalen en dan werken aan waarom je in deze situatie zit met zoveel onmacht en over je grenzen heen laat gaan. Heel cliché maar je hoort vaak "wil al die jaren niet weggooien" bijvoorbeeld.
Lillian_ schreef:
24-11-2021 20:43
Wat verdrietig zo

Zou het beste zijn om te achterhalen en dan werken aan waarom je in deze situatie zit met zoveel onmacht en over je grenzen heen laat gaan. Heel cliché maar je hoort vaak "wil al die jaren niet weggooien" bijvoorbeeld.
Nee, ik zie het verder ook niet als weggooien want het zijn heel fijne jaren geweest. Ik zie ons nog steeds met een gezin in de toekomst, maar het voelt alsof ik er nu nog niet klaar voor ben. Dat ik eerst 'vrij' wil zijn. Mijn vriend vraagt zich af wanneer ik het dan wel wil, en als ik het nu niet wil dan volgend jaar vast ook niet, enz.
Alle reacties Link kopieren
Tesss_ schreef:
24-11-2021 20:46
Nee, ik zie het verder ook niet als weggooien want het zijn heel fijne jaren geweest. Ik zie ons nog steeds met een gezin in de toekomst, maar het voelt alsof ik er nu nog niet klaar voor ben. Dat ik eerst 'vrij' wil zijn. Mijn vriend vraagt zich af wanneer ik het dan wel wil, en als ik het nu niet wil dan volgend jaar vast ook niet, enz.
Djiezus je hebt nog ongeveer 15 jaar de tijd! Waarom die haast?
Klinkt trouwens wel alsof er een groot onderliggende probleem is: jouw vriend wil jou absoluut niet delen,dus zolang je bij hem blijft kun je niet vrij zijn (tenzij je vreemd gaat, maar dat noem ik geen vrijheid).
leslieknope wijzigde dit bericht op 24-11-2021 20:57
21.02% gewijzigd
Tesss_ schreef:
24-11-2021 20:46
Nee, ik zie het verder ook niet als weggooien want het zijn heel fijne jaren geweest. Ik zie ons nog steeds met een gezin in de toekomst, maar het voelt alsof ik er nu nog niet klaar voor ben. Dat ik eerst 'vrij' wil zijn. Mijn vriend vraagt zich af wanneer ik het dan wel wil, en als ik het nu niet wil dan volgend jaar vast ook niet, enz.
Hoezo?

Je bent aan het seksen tegen je zin en huilend zijn zaad uit te aan het persen nadat je denkt dat je met hem naar bed moet omdat hij pilletjes heeft geregeld en seks wil.
En je wil nog steeds een gezin met hem maar later?

Echt, kan er gewoon niet bij met mijn pet, wtf is er mis met sommige dames op deze pijler.
Alle reacties Link kopieren
Even los van dat hele zwanger worden verhaal: jij wil nog rondneuken, hij ziet dat absoluut niet zitten. Dit blijft jullie vervolgens in de weg staan.

TO, je bent helemaal niet gelukkig in deze relatie. Dat is toch al reden genoeg om het uit te maken?
atypical wijzigde dit bericht op 24-11-2021 21:05
11.70% gewijzigd
Deze relatie is dus niet wat je wil. Je bent er klaar mee, onbewust weet je dat al, maar de bewuste beslissing is misschien nog eng. Steeds proberen, dan gebeurt er weer iets, dan toch maar niet, dan weer proberen, dan weer niet blij met de seks.... het is voor mij een schot voor open doel: je bent eigenlijk niet gelukkig binnen deze relatie.
Maar guess what? Daar kun je iets aan doen.
Alle reacties Link kopieren
Ga eerst maar weer eens terug aan de anti conceptie. En misschien moeten jullie eens met iemand gaan praten, een relatie therapeut ofzo.

Jij gaat ver over je eigen grenzen heen en ondanks dat je zegt dat je toekomst met hem ziet, vraag ik me af of je dat echt moet willen.
Alle reacties Link kopieren
En over seks tegen je zin... als je beide graag kinderen wilt en het lukt niet zo ff in één of twee keer, ja dan kan er best een maand aanbreken waarop je in je vruchtbare dagen zit maar een van de twee (of beiden) net moe, druk, chagrijnig, onhandige planning of weet ik wat heeft. En dat je dan zegt: komop Jochem, ff de schouders eronder de komende 3 dagen.
En als je dan beide kinderen wilt, maak je er die 3 dagen gewoon samen het beste van. Is dat spetterende geyle neuckseks? Nee. Heb je er echt oprecht zin in. Vast ook niet. Maar echt tegen iemands zin seksen? Nee, dat zou toch echt de grens zijn lijkt me!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven