Zeur ik?

13-06-2025 08:06 188 berichten
Alle reacties Link kopieren Quote
Hallo,

Ik ben nu een jaar samen met mijn vriend. Hij is 52 en ik 42. Hij is erg lief voor me. Hij weet nog niet of hij oud wil worden met mij, hij bekijkt zijn leven met de dag/ week.

Nu heeft hij over vier weken vakantie en zouden we samen weggaan maar er is nog niets geboekt en ook weet hij nog niet precies wanneer hij vrij neemt. Hij kan over een tijdsbestek van 3 weken 2 weken vrijnemen. Ik moet het ook op m'n werk laten weten. Ben eigenlijk al te laat. Ook al hebben wij een flexibel team.

Maar punt is dat hij het bespreken maar voor zich uit blijft stellen. Paar dagen terug vroeg ik een beetje door van wanneer gaan we een beetje boeken en toen raakte hij geïrriteerd en zei dat ik liep te pushen. Maar het gesprek ging nog geen vijf minuten over de vakantie. Hij is altijd druk en veel werkstress en hij ziet het vakantie boeken als een taak.
Maar ik kijk er naar uit om er samen voor te gaan zitten.
Mij gaat het gevoel bekruipen dat hij misschien toch niet meer wil.

Hij houdt zoiezo niet van vragen, meer dan twee keer iets vragen kapt hij af. Ik weet dat hij het heel vaak druk heeft maar hij is ook best snel geïrriteerd over dingen die ik doe. De kleinste dingen die ik vraag geven hem druk.

Ik ben zelden op vakantie gegaan in mijn leven wegens omstandigheden. Maar is het normaal als het zo moeizaam gaat? Zou het ermee te maken hebben dat hij twijfelt aan de relatie? Omdat hij van de week ook zei dat hij geen totale zekerheid heeft over onze toekomst Omdat hij leeuwen en beren op de weg ziet?

Wijzelf zijn christelijk en willen wachten (dit keer) met seks tot het huwelijk. Ik heb een 17 jarige zoon en nu sinds kort (ze hebben 10 maanden een relatie) mag zijn vriendin nu en dan blijven slapen. Mijn vriend kan dit moeilijk accepteren. Ik vroeg van ben je teleurgesteld in me en hij zei ja een beetje.
Zou dit meespelen met dat hij de vakantie boeken blijft uitstellen? Hij weet niet hoe hij zijn leven voor zich zou moeten zien als we later getrouwd zouden zijn en mijn zoon leeft niet bijbels en heeft soms vervelend taalgebruik. Ik sta daar losser in. Als de vriendin van mijn zoon nooit mag blijven slapen raakt mijn zoon van mij verwijderd.

Ik ben bang dat dit een druppel is bij m'n vriend die de emmer laat overlopen. Hij was al niet helemaal zeker van mij (ook al beaamt hii dat ik hem adoreer en enorm lief voor hem ben maar hij vindt me soms vermoeiend en alles.

Als ik dit zo schrijf ben ik bang dat het voorbij aan het gaan is. Hij irriteert zich zelfs als ik bezorgd om zijn gezondheid ben (flinke hartritme stoornissen heeft hij).

Ik ben ondanks mijn fouten zo goed en lief voor hem geweest. Ik heb ook gezegd dat hij alles voor me is en dat we overal kunnen uitkomen samen omdat ik zoveel van hem hou. Hij heeft een volwassen dochter met problemen die misschien in de toekomst wel weer thuis zou kunnen komen wonen. Al zit ik in een hutje op de hei met mn vriend of zou zn dochter het heel bont maken. I don't care. Mijn liefde voor hem is voor altijd. Maar hij zegt dat hij niet hetzelfde voelt voor mij. Door de leeuwen en beren die bij ziet. En dat doet pijn. Nog 3,5 week tot de vakantie. Denk na dit typen dat het er niet meer van komt.
Alle reacties Link kopieren Quote
Limonina schreef:
14-06-2025 10:11
Hij klinkt niet als een leuke man maar als een oude viezerik die met twee maten meet; geen seks voorhet huwelijk maar zich wel verlekkeren aan andere vrouwen!
Hij heeft wel seks.

Hij doet alles behalve 'penis-in-vagina' en hij vindt zichzelf daardoor zo goddelijk verheven, dat hij anderen mag veroordelen dat ze dat wel doen. En to mag veroordelen dat ze het in haar huis laat gebeuren.

Zo verschrikkelijk hypocriet.
Alle reacties Link kopieren Quote
Anaal mag wel. Vaginaal niet. Alles omdat het vroeger wel een dingetje was als je ongehuwd zwanger werd, en bij niet-vaginaal kun je dat behoorlijk ontwijken. Het is allemaal heel praktisch, niet zozeer verheven.
Ha! It is funny because the squirrel gets dead.
Alle reacties Link kopieren Quote
Sonne schreef:
13-06-2025 18:33
Hij wil wachten met sex voor het huwelijk. Maar hij weet ook nog niet of hij wil trouwen.
Zou me niks verbazen als ie impotent is. Vind m vrij gefrustreerd overkomen.
Of pornoverslaafd.
Alle reacties Link kopieren Quote
Susan schreef:
14-06-2025 00:16
Zou het niet per ongeluk omgedraaid zijn? "Het ligt niet aan jou, het ligt aan mij" lijkt me veel logischer, zeker als hij daarna zegt dat hij het gewoon te druk heeft en gewoon niet zeker is van zijn gevoelens.

"Het ligt niet aan mij, het ligt aan jou" lijkt me dan heel raar.
Dat doen die gaslighters allemaal. Ik herken zoveel in Wendy’s verhaal dat ik haar een pb ga sturen. En ja: ook ik moet uit mijn relatie stappen en maak in dat proces momenteel grote stappen. De schellen zijn mij ook van de ogen gevallen mede dankzij jullie, enkele zelfhulpboeken en talloze gesprekken met een vriendin!
Alle reacties Link kopieren Quote
Dit had ik niet verwacht en eerlijk gezegd vind ik dat nog het enige goede dat hij heeft gedaan: er daadwerkelijk een punt achter zetten. Ik dacht eigenlijk dat hij dit heel lang zou laten doorsudderen.

Sterkte, moeilijk, maar je bent beter af.
Alle reacties Link kopieren Quote
Die ging snel.

Nu niet, maar ooit ga je blij zijn dat deze relatie "maar een jaar" geduurd heeft.
Is dit nu later?
Ik snap geen donder van het leven
Ik weet nog steeds niet wie ik ben
Alle reacties Link kopieren Quote
Wat wordt deze man allemaal verweten zeg.
Hij is juist hartstikke duidelijk en heeft zelf de knoop door gehakt en het uitgemaakt.
Het is toch niet zo dat hij valse beloftes heeft gedaan, deed alsof hij van haar hield en met haar naar bed ging?

To heeft alle signalen genegeerd
Frankly my dear, I don"t give a damn
Alle reacties Link kopieren Quote
Limonina schreef:
14-06-2025 16:25
Of pornoverslaafd.
Of gay.
Alle reacties Link kopieren Quote
In een relatie kun je altijd in ongezonde patronen terecht komen en dan kan het beter zijn om te besluiten om te stoppen. Maar daarvan ga je dan niet de ander de schuld geven en je gaat er ook niet opmerkingen over de borsten van andere vrouwen van maken. Dan ben je gewoon 'n lul met heel weinig respect of liefde voor je vriendin. En hij klinkt niet heel volwassen in z'n beeld van en omgang met vrouwen voor iemand in de 50..

Je verdient veel beter dan dit!
Alle reacties Link kopieren Quote
calvijn1 schreef:
14-06-2025 23:49
Wat wordt deze man allemaal verweten zeg.
Hij is juist hartstikke duidelijk en heeft zelf de knoop door gehakt en het uitgemaakt.
Het is toch niet zo dat hij valse beloftes heeft gedaan, deed alsof hij van haar hield en met haar naar bed ging?

To heeft alle signalen genegeerd
Je had begrepen dat hij gewoon sex met haar had, haar emotioneel aan het lijntje hield en haar kleineerde?
Oh, Spike, how could you ever know what it's like to be totally obsessed with a pony only to find out they're obsessed with somepony else?
Alle reacties Link kopieren Quote
Heel vele sterkte Wendy.
Het zal nu zo nog niet aanvoelen maar dat komt nog. Het is goed dat hij het heeft uit gemaakt want jullie hadden geen gelijkwaardige relatie. Er was geen wederzijdse liefde en daarom.was jij ongelukkig.

Wat je geurprobleem betreft. Koop in de supermarkt incontinentiemateriaal of laat je bijstaan om de juiste keuze te maken in een thuiszorgwinkel. Ik werk elke dag met mensen met hetzelfde probleem en normaal ruik je daar niets van.
En dan naar de huisarts want op jouw leeftijd kan dat misschien nog verholpen worden met kinesitherapie.
Alle reacties Link kopieren Quote
Hoe gaat het met je, Wendy?
Creativiteit is de adem van de ziel – dus adem elke dag!
Alle reacties Link kopieren Quote
Sterkte Wendy, nooit leuk (maar je gaat er achteraf vast gelukkiger van worden) :hug:

Over je andere probleem: echt even hulp zoeken want ruiken is niet nodig. Komt goed met het juiste materiaal.
Alle reacties Link kopieren Quote
Het gaat best wel redelijk gelukkig. Ik heb ook incontinentie materiaal en het is maar een klein beetje urine en de geur was maar af en toe. Maar het leek hoe langer we met elkaar omgingen en zijn twijfels over dingen groter werden, hij steeds meer opmerkingen ging maken over mijn "luchtjes".

Maar ook gewoon hatelijk van heb je een windje gelaten? Alsof het zo erg stonk. Of als ik met m'n benen wat wijder ging zitten zei hij van zo schat er hangt een sterk luchtje aan. In het begin zei hij nog weleens van geeft niet hoor schatje kan jij niks aan doen. Maar die zachtheid werd minder.
Achteraf gezien benoemde hij het best vaak.

Ik zocht eerst voornamelijk de fout bij mezelf van dingen die niet goed liepen. Al was er eigenlijk nooit ruzie. Maar ik zie nu dat hij niet genoeg van me hield. Naar de buitenwereld was hij o zo lief maar van mij kon hij weinig hebben. Ook zijn oude moedertje kreeg weleens een snauw.

Ik mocht niet eens zeggen als ik een keer behoeft had aan wat extra contact overdag want dan benauwde ik hem en in plaats van samen erover te praten en zoeken naar een compromis zei hij al gelijk dat hij dacht dat ik een ander moest zoeken want hij kon mij niet bieden wat ik nodig had.

Maar ik gun hem het beste en hoop dat hij een lang, gelukkig en gezond leven mag hebben.
Alle reacties Link kopieren Quote
Wendy80 schreef:
15-06-2025 12:04
Maar ik gun hem het beste en hoop dat hij een lang, gelukkig en gezond leven mag hebben.
Ik heb alles gelezen, en ik hoop dat jij dit laatste voor jouzelf ook kunt zeggen. Alles is al gezegd door anderen, maar hopelijk ben je straks blij dat je van hem af bent. Ik zou je zo gunnen dat je zelf sterker in je schoenen gaat staan. Is het een idee, als je therapie nog te hoogdrempelig vindt, om gesprekken bij de POH te vragen om je te ondersteunen? Sta je daarvoor open?
Heel veel sterkte met alles. Zorg goed voor jezelf, met evt. hulp van anderen. Je bent het waard.
Alles is mooi wanneer het echt is - Sara Kroos
Alle reacties Link kopieren Quote
Fijn dat het redelijk gaat. En inderdaad, hij houdt niet genoeg van jou en het is er, of het is er niet. Dat ligt niet aan jou, ook niet aan hem, en is zeker niet jouw fout.

Je zult vast iemand vinden die beter bij je past.
Creativiteit is de adem van de ziel – dus adem elke dag!
Alle reacties Link kopieren Quote
TO, alleen openinspost gelezen.

Verdien jij niet beter TO? Jouw verhaal leest alsof jij je laat gebruiken.

Persoonlijk zou ik adviseren, kijk eens verder op de langere termijn (10 - 20 jaar. Dan bedoel ik daarmee, als jouw partner echte ouderdomskwalen krijgt en veel niet meer kan zo niet stukken minder wordt terwijl jij volop in het leven staat?
Je ervaart hoe je vriend nu is, hoe denk je dat het dan is tegen die tijd? Wil niemand schofferen maar is het over het algemeen wel bekend dat naarmate moeilijke mensen ouder worden, zij steeds moeilijker worden.

Sorry, mijn mening.
Alle reacties Link kopieren Quote
Kleppeboxx schreef:
15-06-2025 13:47
TO, alleen openinspost gelezen.

Verdien jij niet beter TO? Jouw verhaal leest alsof jij je laat gebruiken.

Persoonlijk zou ik adviseren, kijk eens verder op de langere termijn (10 - 20 jaar. Dan bedoel ik daarmee, als jouw partner echte ouderdomskwalen krijgt en veel niet meer kan zo niet stukken minder wordt terwijl jij volop in het leven staat?
Je ervaart hoe je vriend nu is, hoe denk je dat het dan is tegen die tijd? Wil niemand schofferen maar is het over het algemeen wel bekend dat naarmate moeilijke mensen ouder worden, zij steeds moeilijker worden.

Sorry, mijn mening.
Soms helpt een beetje verdieping in een topic wat al langer loopt
Alle reacties Link kopieren Quote
Stormke81 schreef:
15-06-2025 14:32
Soms helpt een beetje verdieping in een topic wat al langer loopt
Nou echt he. Helemaal in dit soort gevallen, zeg dan niks. Als je al wil reageren zonder veel te lezen lees dan iig de laatste reacties wel even, anders heb je geen flauw idee wat er inmiddels is gebeurd (en is je reactie extra pijnlijk)
Ha! It is funny because the squirrel gets dead.
Alle reacties Link kopieren Quote
Stormke81 schreef:
15-06-2025 14:32
Soms helpt een beetje verdieping in een topic wat al langer loopt


Inderdaad, hoeveel moeite is het nou helemaal om het nieuwste bericht van de TO ook even te lezen voor je iets schrijft
Coffee is never my cup of tea
Alle reacties Link kopieren Quote
Ik vind het helemaal niet zo erg, het werpt nog even een ander licht op hoe de relatie was in plaats van is. Moet je je inderdaad voorstellen dat zo'n figuur nog (meer) decorumverlies zal gaan vertonen ook.... brr.
Lorem Ipsum
Alle reacties Link kopieren Quote
Ik weet dat deze relatie achter de rug is maar aangezien ik niet heel goed weet hoe ik met een man om moet gaan en bang ben weer op een gegeven moment iets met iemand te krijgen die niet hetzelfde voelt. Wil ik eerder signalen oppakken en heb ik nog een vraag.

Is het normaal als je vriend wil bepalen hoe vaak je het over een bepaald onderwerp hebt of hoe vaak je iets vraagt? En is het normaal dat een man als je samen bent vaak andere vrouwen bekijkt en gedag tegen ze zegt? Onbekende vrouwen dan hè.

En is het normaal dat een man eigenlijk weinig bezorgd is om je als je je niet lekker voelt? Paar maanden terug was ik ontzettend ongesteld en dan word ik erg duizelig en voel me belabberd. Dan lig ik het liefst even op de grond omdat ik dan bang ben flauw te vallen. Wat soms gebeurd. Hij zat toen op de bank en bleef gewoon tv kijken. Ik vond dit raar maar misschien vraag ik teveel?
Alle reacties Link kopieren Quote
Nee
Alle reacties Link kopieren Quote
Nee
Alle reacties Link kopieren Quote
Wendy80 schreef:
15-06-2025 18:41
Ik weet dat deze relatie achter de rug is maar aangezien ik niet heel goed weet hoe ik met een man om moet gaan en bang ben weer op een gegeven moment iets met iemand te krijgen die niet hetzelfde voelt. Wil ik eerder signalen oppakken en heb ik nog een vraag.

Is het normaal als je vriend wil bepalen hoe vaak je het over een bepaald onderwerp hebt of hoe vaak je iets vraagt? En is het normaal dat een man als je samen bent vaak andere vrouwen bekijkt en gedag tegen ze zegt? Onbekende vrouwen dan hè.

En is het normaal dat een man eigenlijk weinig bezorgd is om je als je je niet lekker voelt? Paar maanden terug was ik ontzettend ongesteld en dan word ik erg duizelig en voel me belabberd. Dan lig ik het liefst even op de grond omdat ik dan bang ben flauw te vallen. Wat soms gebeurd. Hij zat toen op de bank en bleef gewoon tv kijken. Ik vond dit raar maar misschien vraag ik teveel?
Je vraagt niet teveel..hij heeft je onzeker gemaakt.

Gebruikersavatar
Anonymous
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn

Terug naar boven