Boekentopic (seks)

08-04-2010 12:11 127 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik hou van lezen. Ik hou van seks.

Ik hou van lezen over seks. En dan bedoel ik niet die verhaaltjes op internet,( alhoewel dat soms voor vijf minuten als ik inspiratieloos ben best leuk kan zijn) Maar echte boeken over seks.



Nou lees ik best veel, en altijd opzoek naar nieuwe boeken, dus dacht misschien leuk een soort boeken/tips/revieuw/klets topic te openen.



Ik zal de spits afbijten met een paar boeken.
Alle reacties Link kopieren
graag gedaan.



In zijn handen was voor mij dan compleet niet herkenbaar, juist een interesante kijk op de andere kant, maar wel erg fascinerend inderdaad.



story of o 1 en 2 heb je gelezen neem ik aan?



En hou je van fantasy? in dat geval is anita blake serie van l.k. hamilton een echte aanrader. Vampierbeul die steeds heftigere sexuele escapades heeft, serie bouwt op, erotisch word het van af deel 5 hardcore porno sm vanaf deel 8/9 zijn nu 17 delen.
Alle reacties Link kopieren
O, wat een fijn topic! (is nu hard haar wensenlijst aan het bijwerken. Morgen naar de Kringloopwinkel!)



Dank voor alle titels!
Ruil hem in voor een ED! Veilig en warm. Dat is wat je nodig hebt!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven