Exhibitionisme

15-07-2008 09:35 186 berichten
Alle reacties Link kopieren
Goeiedag iedereen.



Ik kan hier op het forum niks vinden over exhibitionisme. Of zoek ik niet goed?



Ik vroeg me af of meer vrouwen 'last' hebben van exhibitionisme. Ik zelf vind het erg opwindend om mijn naakte lichaam aan anderen te laten zien. Of eigenlijk is het anders: ik vind het opwindend als anderen naar mijn naakte lichaam kijken. En als ik in zo'n bui ben laat ik het ook niet na om mijn lichaam te laten zien.



Zijn hier vrouwen die dit herkennen?
Alle reacties Link kopieren
quote:Wickedwitch schreef op 15 juli 2008 :



...en wat als de postbode je grijpt?

...of de buur bovenop je springt? Ga je dan moord en brand gillen?





Dat gebeurt niet hoor. En ik beloof je dat ik geen moord en brand zal gillen. Dat zijn nu eenmaal de risico's van het 'vak'. Maar ik heb nog nooit vervelende reacties gekregen. Eén keer liep een man die zat te vissen weg. Maar meestal reageren mannen ("mijn slachtoffers" zijn in de meeste gevallen mannen) gewoon erg leuk.



quote:Wickedwitch schreef op 15 juli 2008 @ 11:03:

Ik heb een vriendin die zich extreem uitdagend kleed en altijd klaagt over die vieze kerels. Begrijp ik niet zo goed. Niet dat een kort rokje verkrachting goed praat, maar ik vind het raar dat je verontwaardigd reageert op getoeter en geroep en gefluit als je zwaar uigedost over straat gaat.



Ik begrijp niet wat dit met exhibitionisme te maken heeft. Ik ga niet zwaar uitgedost over straat. Ik zie er altijd 'normaal' zelfs degelijk gekleed uit. En soms loop ik bloot buiten ja, maar dat is niet als ik boodschappen ga doen maar zoals ik al zie op met zorg uitgekozen plekken.



En, afgezien hoe ik er bij loop, ik zie het als een compliment als er naar me wordt gefloten of getoeterd.
Alle reacties Link kopieren
quote:xana schreef op 15 juli 2008 @ 11:05:

[...]





Ik politiek correct? Hou op met zulke onzin uit te kramen. Ik vind die lichamen helemaal niet wanstaltig (oerlelijk en monsterlijk betekent hetzelfde volgens Van Dale). Ik was geschrokken toen ik de pagina omsloeg en die foto van hun zag, meer niet.Waar schrok je dan van?
Alle reacties Link kopieren
quote:xana schreef op 15 juli 2008 @ 11:16:

[...]





En jij vindt vrouwelijke exhibitionisten niet zielig? Waarom vrouwen niet en mannen wel?



Precies! Waar zit dat verschil dan in?

Ik vind overigens beide niet zielig, tenzij ze er kinderen mee aan het schrikken maken cq. het "laten zien" ongewenst is.
Alle reacties Link kopieren
quote:Zamirah schreef op 15 juli 2008 @ 11:07:

[...]





Wat is daar raar aan, vertel me dat eens? Jij suggereert nu dat een vrouw zich uitdost voor de mannen. En dat ze het er inderdaad naar maakt. De verantwoordelijkheid ligt bij haar vind jij. Aparte redenering.Ik vind dat je met kleding een bepaalde boodschap uitzend. Of je dat nu wel of niet bewust doet. Als je je heel uitdagend kleed, krijg je bepaalde reacties.Mijn vriendin wil die aandacht graag lijkt me. Daarom vind ik het raar dat ze er steeds over klaagt. Een jong meisje is zich daar misschien nog niet van bewust, maar mijn vriendin is een volwassen vrouw. En nee, niemand heeft het recht aan je komen, maar ik heb het over toeteren en fluiten enz. Het is natuurlijk een bepaald soort man dat zich daar aan schuldig maakt, maar als je met nagenoeg blote borsten over straat loopt, dan kijkt negen van de tien je langer aan dan wanneer je in een colletje gekleed gaat. Mijn vriendin vraagt zich dan hardop af waarom iedereen zo kijkt. Duh!
Alle reacties Link kopieren
quote:Wickedwitch schreef op 15 juli 2008 @ 11:58:

[...]

Ik vind dat je met kleding een bepaalde boodschap uitzend. Of je dat nu wel of niet bewust doet. Als je je heel uitdagend kleed, krijg je bepaalde reacties.Mijn vriendin wil die aandacht graag lijkt me. Daarom vind ik het raar dat ze er steeds over klaagt. Een jong meisje is zich daar misschien nog niet van bewust, maar mijn vriendin is een volwassen vrouw. En nee, niemand heeft het recht aan je komen, maar ik heb het over toeteren en fluiten enz. Het is natuurlijk een bepaald soort man dat zich daar aan schuldig maakt, maar als je met nagenoeg blote borsten over straat loopt, dan kijkt negen van de tien je langer aan dan wanneer je in een colletje gekleed gaat. Mijn vriendin vraagt zich dan hardop af waarom iedereen zo kijkt. Duh!Dat is geen klagen. Dat is een manier om anderen attent te maken op de verkregen aandacht.
Alle reacties Link kopieren
quote:Wickedwitch schreef op 15 juli 2008 @ 11:51:

[...]



Waar schrok je dan van?Dat ze zo dik zijn (maar dat heeft niks met wanstaltig te maken).
Alle reacties Link kopieren
Ik vind vrouwelijke exhibitionisten net zo zielig. Omdat het een kinderlijke manier van aandacht vragen is. Ik laat borsten/billen/penis zien en ik krijg aandacht! Hoi! Je krijgt ook aandacht als je als waanzinnige op straat staat te schreeuwen. Zo moeilijk is dat niet. Het heeft iets wanhopigs. maar goed, ieder zijn ding
Alle reacties Link kopieren
quote:xana schreef op 15 juli 2008 @ 12:06:

[...]





Dat ze zo dik zijn (maar dat heeft niks met wanstaltig te maken).Ik vond ze wel wanstaltig.
Alle reacties Link kopieren
quote:Joeysmiles schreef op 15 juli 2008 @ 12:02:

[...]





Dat is geen klagen. Dat is een manier om anderen attent te maken op de verkregen aandacht.Ik heb idd het idee dat ze ook van mij nog eens wil horen dat ze veel aandacht krijgt en dat ze er geil uitziet ofzo. Zo vermoeiend als iemand steeds om complimentjes bedeld.
Alle reacties Link kopieren
quote:Zamirah schreef op 15 juli 2008 @ 11:11:

[...]





Jij bent perfect, begrijp ik?Ja.
Alle reacties Link kopieren
@ Wickedwitch. Wat me nog niet helemaal duidelijk is, is waarom jouw vriendin zich zo uitdagend kleedt. Doet ze dat omdat ze zichzelf daar lekker door voelt, meer zelfverzekerd of doet ze het omdat ze aandacht van mannen wil.
Alle reacties Link kopieren
quote:Wickedwitch schreef op 15 juli 2008 @ 12:06:

Ik vind vrouwelijke exhibitionisten net zo zielig. Omdat het een kinderlijke manier van aandacht vragen is. Ik laat borsten/billen/penis zien en ik krijg aandacht! Hoi! Je krijgt ook aandacht als je als waanzinnige op straat staat te schreeuwen. Zo moeilijk is dat niet. Het heeft iets wanhopigs. maar goed, ieder zijn ding



Ik vind dit een bekrompen redenatie. Het is voor mij zeker geen kinderlijke manier van aandacht vragen en het heeft ook niks wanhopigs voor mij.



Je mening hebben is prima maar zeggen dat het wanhopig is en om aandacht vragen is vind ik onjuist. Dat kan je hooguit vinden.
Alle reacties Link kopieren
Is een exhibitionist(e) ook een voyeur/voyeuse of staat dat los van elkaar?
Alle reacties Link kopieren
quote:xana schreef op 15 juli 2008 @ 12:15:

@ Wickedwitch. Wat me nog niet helemaal duidelijk is, is waarom jouw vriendin zich zo uitdagend kleedt. Doet ze dat omdat ze zichzelf daar lekker door voelt, meer zelfverzekerd of doet ze het omdat ze aandacht van mannen wil.Ik geloof nooit zo in dat verhaal: Ik kleedt me zo omdat ik me lekker daarbij voel, meer zelfverzekerd. Je kleedt je altijd min of meer voor anderen aan. In het geval van die vriendin wil ze gewoon seksuele aandacht van mannen.Op een onbewoond eiland kleedt je je namelijk niet zo. Dan zorg je gewoon dat je kleding warm is. Er zijn ook mensen/vrouwen die dat niet doen, en die worden met regelmaat hier op het forum uitgescholden, vooral slonzige moeders moeten het vaak ontgelden.
Alle reacties Link kopieren
quote:lookatme schreef op 15 juli 2008 @ 12:17:

[...]





Ik vind dit een bekrompen redenatie. Het is voor mij zeker geen kinderlijke manier van aandacht vragen en het heeft ook niks wanhopigs voor mij.



Je mening hebben is prima maar zeggen dat het wanhopig is en om aandacht vragen is vind ik onjuist. Dat kan je hooguit vinden.Je nick alleen al: Look at me! Zo niet goedschiks, dan gooi ik maar kwaadschiks mijn bloes op en en dan kijk je wel! En wie weet vind die postbode/buurman het helemaal niet leuk om je naakt te zien, of die argeloze visser. Want hoe weet je nou of dit gewenst is of niet. De pootloodventers die mij ooit op hun zaakje getrakteerd hebben denken ook vast mij een plezier te hebben gedaan door mij een blik op hun 'machtige aparaat' te gunnen. Net zon gedachtengang als de man die denkt dat die hoer die hij 100 euro heeft gegeven het echt lekker vond! Niet iedereen zo ingenomen met jouw lichaam als je dat zelf bent.
Alle reacties Link kopieren
quote:Joeysmiles schreef op 15 juli 2008 @ 12:21:

Is een exhibitionist(e) ook een voyeur/voyeuse of staat dat los van elkaar?Ik weet niet of ik mezelf officieel een exhibitioniste mag noemen maar ik ben geen voyeuse. Tenminste, niet volgens de definitie volgens het sexwoordenboek: Voor iedereen speelt kijken een belangrijke rol bij sex. Maar meestal spreek je pas van een voyeur als het gaat om iemand die gluurt zonder dat de ander dit weet of wil. De kans om gesnapt te worden is deel van de kick.



Maar ik het wel opwindend om mensen te zien vrijen. Ik mag ook graag naar een porno film kijken.



Ik vind het opwindend als anderen mijn naakte lichaam bekijken. Ik vind het ook opwindend als er mensen kijken als ik sex heb.



Dat laastste doe ik trouwens NIET op straat. :-)



Hoewel...



Volgens hetzelfde sexwoordenboek:



Een exhibitionist is iemand die ongevraagd zijn geslachtsdelen toont. Voor de kijker kan dit vervelend of zelfs beangstigend zijn, maar de exhibitionist vindt dit opwindend. 'Potloodventers' zijn mannelijke exhibitionisten.





Het woord wordt ook wel gebruikt voor àlle mensen die het opwindend vinden als anderen (delen van) hun lichaam zien. Dat is een grote groep mensen, variërend van meisjes met een diep decolleté of minirokje tot mannelijke strippers en filmsterren die het leuk vinden om naaktscènes te doen. De term heeft dan meer betrekking op het spel van kijken en bekeken worden.



Ik val in de tweede categorie.
Alle reacties Link kopieren
quote:Wickedwitch schreef op 15 juli 2008 @ 12:34:

[...]



Je nick alleen al: Look at me! Zo niet goedschiks, dan gooi ik maar kwaadschiks mijn bloes op en en dan kijk je wel! En wie weet vind die postbode/buurman het helemaal niet leuk om je naakt te zien, of die argeloze visser. Want hoe weet je nou of dit gewenst is of niet. De pootloodventers die mij ooit op hun zaakje getrakteerd hebben denken ook vast mij een plezier te hebben gedaan door mij een blik op hun 'machtige aparaat' te gunnen. Net zon gedachtengang als de man die denkt dat die hoer die hij 100 euro heeft gegeven het echt lekker vond! Niet iedereen zo ingenomen met jouw lichaam als je dat zelf bent.



Je wordt nu persoonlijk. Jammer. Vind ik altijd erg zwak.

Het lijkt me dan ook nutteloos nog verder met je te duscussieren.



Het gaat je goed.
Alle reacties Link kopieren
quote:Wickedwitch schreef op 15 juli 2008 @ 12:34:

[...]



Je nick alleen al: Look at me! Zo niet goedschiks, dan gooi ik maar kwaadschiks mijn bloes op en en dan kijk je wel! En wie weet vind die postbode/buurman het helemaal niet leuk om je naakt te zien, of die argeloze visser. Want hoe weet je nou of dit gewenst is of niet. De pootloodventers die mij ooit op hun zaakje getrakteerd hebben denken ook vast mij een plezier te hebben gedaan door mij een blik op hun 'machtige aparaat' te gunnen. Net zon gedachtengang als de man die denkt dat die hoer die hij 100 euro heeft gegeven het echt lekker vond! Niet iedereen zo ingenomen met jouw lichaam als je dat zelf bent.Inderdaad persoonlijk. Al begrijp ik wel dat hier een traumatische ervaring achter zit. Wil nog niet zeggen dat TO net zo is.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het altijd erg zwak als mensen een topic openen en dan gaan stuiteren als ze reacties krijgen die hun niet bevallen. En natuurlijk word ik persoonlijk. Jij opent toch het topic? Het gaat toch over jou als exhibitionist?
Alle reacties Link kopieren
quote:Joeysmiles schreef op 15 juli 2008 @ 12:58:

[...]





Inderdaad persoonlijk. Al begrijp ik wel dat hier een traumatische ervaring achter zit. Wil nog niet zeggen dat TO net zo is.Eeen ontbloot, miezerig piemeltje van een ontzettend zielige sukkel bezorgd mij geen trauma hoor.
Alle reacties Link kopieren
quote:Wickedwitch schreef op 15 juli 2008 @ 13:02:

[...]



Eeen ontbloot, miezerig piemeltje van een ontzettend zielige sukkel bezorgd mij geen trauma hoor.Laat ik het anders zeggen. Voor mijn gevoel is het wel een beperkende factor voor je wat betreft het objectief argumenteren. Je valt TO namelijk onnodig persoonlijk aan.
Alle reacties Link kopieren
quote:Wickedwitch schreef op 15 juli 2008 @ 13:00:

Ik vind het altijd erg zwak als mensen..bla,bla



Als je goed kunt lezen had je begrepen dat ik gelijkgestemden zoek om ervaringen te delen. Ik vraag niet om persoonlijk aangevallen te worden. Dat je een mening hebt over exhibitionisten is prima maar ik vind dat het niet nodig is mij persoonlijk aan te vallen.



Ik heb je andere reacties gelezen en begrijp het wel hoor. Ik vermoed dat ik wel weet wat voor type je bent.



Sterkte er mee.
Alle reacties Link kopieren
quote:lookatme schreef op 15 juli 2008 @ 13:20:

[...]





Als je goed kunt lezen had je begrepen dat ik gelijkgestemden zoek om ervaringen te delen. Ik vraag niet om persoonlijk aangevallen te worden. Dat je een mening hebt over exhibitionisten is prima maar ik vind dat het niet nodig is mij persoonlijk aan te vallen. Ik zou pedofielen ook aanvallen, iedereen die met zijn seksueel gedrag anderen lastigvalt en ongevraagd opscheept met hun seksueel gedragIk heb je andere reacties gelezen en begrijp het wel hoor. Ik vermoed dat ik wel weet wat voor type je bent.Nou vertel op! Kan niet wachtenSterkte er mee.Waarmee?[/
Alle reacties Link kopieren
Laat maar lullen, lookatme. Mij kan je geen groter plezier doen dan met het onverwacht tonen van je vrouwelijke rondingen.
Alle reacties Link kopieren
lookatme, ik kan me er wel iets bij voorstellen, had er vroeger toen ik nog veel drugs gebruikte ook vaak "last" van. we gingen dan ih park en op het balkon sexen, of onder het lopen of dansen deed ik mijn t-shirt een flink eind omhoog.



maar ik vind met z'n tweeen vrijen waar je betrapt kan worden toch net iets anders dan bewust in je eentje je naakte lichaam op een oneigenlijk plek aan anderen te laten zien. dat laatste zou ik veel te eng gevonden hebben.



nu loop ik nog vaak in me blote tiete door de kamer (op 3 hoog) maar da's meer onverschilligheid dan exhibitionisme, maar eerlijk is eerlijk is zou het best leuk vinden als iemand die ik leuk vind het zou zien. maar helaas zijn het meestal alleen ouwe turken die me zien...

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven