friends with benefits

26-09-2013 17:58 20 berichten
Alle reacties Link kopieren
problem solved thanks!
Alle reacties Link kopieren
Wat doen jullie moeilijk zeg! Kap er toch mee.
Alle reacties Link kopieren
Mijn FWB heeft me ook eens een paar dagen genegeerd. Ik heb hem toen geappt: zondagavond kom ik bij je langs. Wat mij betreft om het uit te praten en daarna een gezellige avond te hebben. Mocht je hier geen zin in hebben hoor ik dat graag van je, maar dat is het wat mij betreft ook klaar.



Hij belde terug dat hem dat gezellig leek en zondag zijn we, na een gesprek van vijf minuten over het voorval, gezellig uit eten gegaan en was het weer als vanouds.



Maak er gewoon niet zo'n punt van joh, je zit immers niet in een relatie, en als het niet (meer) van beide kanten komt houdt het gewoon op toch?
Alle reacties Link kopieren
Wat een gedoe, hij was toch maar een FWB, waarom zou je dan ook in godsnaam monogaam gaan doen. Raar verhaal, klinkt meer als een relatie. Zou het even laten gaan, misschien komt er nog vriendschap van maar zou sowieso stoppen met jullie soortvanrelatie.
Alle reacties Link kopieren
IK vind het geen FWB en zeker geen N(o) S(trings) A(ttached).



Het is veel strings en attachment van twee moeilijke mensen die ook geen relatie met elkaar willen...ik zou er mee stoppen en verder gaan. Misschien zelf eens nadenken over wat je nou wel wil in een (seks)relatie en tegen welke voorwaarden en daar duidelijk over zijn naar anderen.
This user may use sarcasm and cynicism in a way you are not accustomed to. You might suffer severe mental damage.
Alle reacties Link kopieren
Oke, dat is duidelijk dus .. stoppen met ons FWB-gedoe.. Maar ik wil hem wel heel graag als vriend behouden, hoe pak ik dit aan? Want ik wil niet over m'n eigen grenzen heen gaan en dat doe ik wel als ik accepteer dat hij me zo behandeld als nu ..
Nou Snoesie, je hebt hem ook niet zo netjes behandeld door hem elke keer een ander soort visje voor te houden. Ik denk dat je niet moet zeuren en het moet laten voor wat het is.
Alle reacties Link kopieren
Een FWB is per definitie niet ingewikkeld

Kappen dus!
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
Dit klinkt meer als een relatie dan als een FWB. Ik vind het vreemd dat hij zegt dat jij niet te vertrouwen bent, het hele ding met FWB is toch dat je vrij bent ik wat je doet? Ik zou hier mee kappen want hij claimt je bijna, en jij hebt hier volgens mij niet zo een behoefte aan? Mss op zoek naar een andere FWB en hem als vriend houden?
Alle reacties Link kopieren
Waarom wil je vrienden blijven?
This user may use sarcasm and cynicism in a way you are not accustomed to. You might suffer severe mental damage.
Sorry maar de lay-out spreekt me totaal niet aan.
Alle reacties Link kopieren
quote:gerbera* schreef op 26 september 2013 @ 19:12:

Dit klinkt meer als een relatie dan als een FWB. Ik vind het vreemd dat hij zegt dat jij niet te vertrouwen bent, het hele ding met FWB is toch dat je vrij bent ik wat je doet? Ik zou hier mee kappen want hij claimt je bijna, en jij hebt hier volgens mij niet zo een behoefte aan? Mss op zoek naar een andere FWB en hem als vriend houden?Dat is het dus juist, ik weet niet zo goed hoe ik hem als vriend moet houden als hij roept dat hij helemaal klaar met me is..
Alle reacties Link kopieren
quote:viva-amber schreef op 26 september 2013 @ 19:16:

Waarom wil je vrienden blijven?Omdat ik het altijd ontzettend leuk heb (gehad) met hem, ook naast de seks. Ik kan alles met hem delen en kan goed met hem praten dus ik wil hem liever niet kwijt..
quote:Murdoch schreef op 26 september 2013 @ 19:18:

Sorry maar de lay-out spreekt me totaal niet aan.+1, pleur er wat alinea's tegenaan!
Alle reacties Link kopieren
Er zijn er 2 voor nodig om vrienden te blijven. Om vrienden te zijn moet je een goede vriend zijn...iemand die wel claimt (vraagt) en geen relatie wil (niet wil geven) is in mijn ogen geen goede vriend.

Er is geen basis voor vriendschap op dit moment.
This user may use sarcasm and cynicism in a way you are not accustomed to. You might suffer severe mental damage.
Alle reacties Link kopieren
quote:kettle schreef op 26 september 2013 @ 20:11:

[...]



+1, pleur er wat alinea's tegenaan!Zo beter? ;)
Alle reacties Link kopieren
quote:viva-amber schreef op 26 september 2013 @ 20:11:

Er zijn er 2 voor nodig om vrienden te blijven. Om vrienden te zijn moet je een goede vriend zijn...iemand die wel claimt (vraagt) en geen relatie wil (niet wil geven) is in mijn ogen geen goede vriend.

Er is geen basis voor vriendschap op dit moment.In een vriendschap moet je idd geven en nemen. Als FWB was deze verhouding nogal scheef zoals jij ook zegt.. Maar als vriend is hij er (bijna) altijd voor me geweest als ik hem nodig had en andersom..
Alle reacties Link kopieren
Binnen enkele jaren ben je hopelijk volwassen en kan je dingen zoals een fwb aankaarten en overwegen. Nu gebruik je termen en woorden, maar je hebt blijkbaar nog niet echt ddor wat een fwb precies inhoudt en evenmin ken je al genoeg van relaties.



Je moet in die dingen eerst leren stappen, niet meteen willen rennen. Het hele verhaal heeft niets met fwb te maken. Het is het relaas van een koppel zoekende mensen die alvast nog te veel jaloezie koesteren naar buitenstaanders toe om over een fwb te kunnen gaan nadenken.
Je twijfelde of je FWB het alleen om de seks te doen was???

Ik geef het nu al op, begrijp blijkbaar het hele concept FWB niet meer



Vroeger was het simpeler.
Alle reacties Link kopieren
Het kernpunt is gewoon dat jullie neuken, zoenen, knuffelen en dat soort zaken helemaal niet los kunnen zien van liefde in een relatie. En als je dat niet kan, moet je natuurlijk niet over fwb beginnen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven