Minnaar deel 19.

26-11-2012 12:53 3006 berichten
Kan jij een minnaar hebben zonder verliefd op hem te worden? Blijf jij met het grootste gemak hangen in het verlust stadium of liggen heftige gevoelens constant op de loer?



Dit topic is voornamelijk voor gelijkgestemden maar natuurlijk mag iedereen zich in de discussie mengen. Dit kan trouwens ook op een ander topic genaamd: "vind jij een SV ook zo vervelend?"
Alle reacties Link kopieren
Ik scheel 1 jaar met minnaar, hij is 1 jaar jonger.. Dat valt best mee dus
Alle reacties Link kopieren
Mijn nr.2 is 6 maanden ouder. Meeste verschil was 10 jaar (hij jonger)
Alle reacties Link kopieren
Leuk om jullie verhalen te lezen, hier en daar herkenning. Gelukkig niet de enige met een onwetende nr.1. En wat nieuwe termen geleerd, contactdip, polyamoreus en oesteren. Oesteren is wat mijn nr.3 ook doet denk ik.. En laat ik daar nou net niet zo goed tegen kunnen. Om gek van te worden!



Maar er is contact! Vanmorgen over een andere boeg gegooid en een lief berichtje gestuurd waar ik vrijwel onmiddellijk reactie op kreeg. Dit naar aanleiding van een reactie in mijn andere (omstreden) topic. Iemand zei dat hij misschien wel verwarrende gevoelens heeft over seks met bezette vrouw (mannen zijn ook maar mensen). Sja... dat kan natuurlijk. Maar hij is lastig te peilen en ik zie hem te weinig om hem te doorgronden, als dat al zou kunnen.



Anyway, ik laat het maar een beetje meer los en zie wel wat er gebeurd. We hebben een behoorlijk contactdip gehad hiervoor en dat kwam ook weer 'goed'.
Drie keer vallen ben ik thuis.
Alle reacties Link kopieren
nah..nou word ik weer oud...
Alle reacties Link kopieren
Wel heel erg fijn om hier mijn verhaal kwijt te kunnen zeg!
Drie keer vallen ben ik thuis.
Alle reacties Link kopieren
evanna: " Vanmorgen over een andere boeg gegooid en een lief berichtje gestuurd waar ik vrijwel onmiddellijk reactie op kreeg. Dit naar aanleiding van een reactie in mijn andere (omstreden) topic. Iemand zei dat hij misschien wel verwarrende gevoelens heeft over seks met bezette vrouw (mannen zijn ook maar mensen). Sja... dat kan natuurlijk. "



Hmm, mijn nr2 zei in het begin ook dat hij nooit wat met me zou beginnen omdat ik bezet was. Hij zei letterlijk: 'als je toenadering zoekt dan duw ik gelijk weer terug naar nr1.' Uiteindelijk is hij, net als ik, gewoon voor de bijl gegaan. Alle bezwaren verdwenen als sneeuw voor de zon. Slechts een heel enkele keer komt nr1 nog ter sprake, maar dat is meer omdat hij zich zorgen maakt dat het uitkomt. Zorgen om mij, maar ik denk ook voor hemzelf. Anders kan ie immers ook niet meer van mij snoepen.
Alle reacties Link kopieren
Ha, voorstelrondje! Mercadonna, eind veertig, gescheiden, sinds 11/2 jaar minnares van een gebonden man die 10 jaar jonger is dan ik. We zien elkaar 1 a 2 x per maand, dagelijks mailen, soms bellen.

Lees hier regelmatig mee en post af en toe.
Aaarrrrggghhhh... openrelatieman laat het activiteiten initiatief aan mij. Sjips!

De laatste twee keer kwam hij me verleiden met voedsel, nu moet ik iets bedenken. Natuurlijk kan ik hem zonder poespas meeslepen naar boven.. (kousen, hakken, sexy dingetje?) maarreh ik weet het even niet.



Iemand een leuk plan?
Alle reacties Link kopieren
tssssk Roos! Nu al door je truukendoos heen??
Jah!



Heb jij niet een leuk idee?
KLetsen jullie voor tienen even 13 postings vol? Dan kan ik nog net een nieuw deeltje openen voor ik in een verwensessie val... anders moeten jullie je inhouden tot woensdag!
Alle reacties Link kopieren
Poeh! Genoeg te melden, maar omdat nou uit te smeren over 13 postings?



Jurkje, kousen en porneaupalen doen het toch eigenlijk altijd goed? Dat heb ik het afgelopen weekend ook gedaan. En later met m'n kousen (goedkope van de Hema, 1x dragen en ze plakken niet meer) hem vastgebonden en geteased. En ook nog iets met een houten spatel omdat hij een foute 1 april-grap met me uit had gehaald en ik nog "wraak" moest nemen.



Of een striptease? Lapdance is ook leuk om te doen! Mocht ik nog meer suggesties hebben, dan smeer ik ze uit over 12 postings!
Roos, je kunt dat nieuwe topic toch alvast openen?



Meiss, houten spatels... Ik krijg inspiratie
Weer wat geleerd: Mijn nr. 2 oestert ook
van deur naar bed allemaal waxinelichtjes. Bij het bed meerdere kaarsen, waaronder een massagekaars. Dan lekker met dat hete kaarsvet masseren...
Alle reacties Link kopieren
Wow, wat een ideeën! Mijn nr.3 houdt ook van een beetje 'nasty'. Ik ook wel trouwens.. Maar hebben nog maar 2x gesekst waarvan de laatste keer echt een vluggertje. Maar hier heb ik al een paar ideeën die hem wel zullen aanstaan denk ik..
Drie keer vallen ben ik thuis.
Alle reacties Link kopieren
quote:vivaflamenco schreef op 09 april 2013 @ 09:16:

Weer wat geleerd: Mijn nr. 2 oestert ook Vervelend he??
Drie keer vallen ben ik thuis.
Anna, die vind ik leuk! Een speurtocht voor minnaar...
Alle reacties Link kopieren
quote:Rooss4 schreef op 09 april 2013 @ 01:34:

KLetsen jullie voor tienen even 13 postings vol? Dan kan ik nog net een nieuw deeltje openen voor ik in een verwensessie val... anders moeten jullie je inhouden tot woensdag!



Verwensessie?? hmmm..



Trouwens, heel knap hoe jij met de minnaars omgaat (tenminste, die indruk krijg ik van wat ik lees). Spelen er nooit verliefde gevoelens mee? Hoe ga je daar mee om?
Drie keer vallen ben ik thuis.
En dan ik op bed in een leuk kleedje natuurlijk..
(kijk dat gaat goed zo!)



Flamenco, wat oestert hij dan?



Even voor de goede orde (en het onberispelijk minnaartaalgebruik) onder oesteren versta ik niet "contactdip". Oesteren is in mijn optiek dat hij niet wil praten terwijl er overduidelijk iets aan de hand is!
Alle reacties Link kopieren
quote:almost schreef op 09 april 2013 @ 00:23:

evanna: " Vanmorgen over een andere boeg gegooid en een lief berichtje gestuurd waar ik vrijwel onmiddellijk reactie op kreeg. Dit naar aanleiding van een reactie in mijn andere (omstreden) topic. Iemand zei dat hij misschien wel verwarrende gevoelens heeft over seks met bezette vrouw (mannen zijn ook maar mensen). Sja... dat kan natuurlijk. "



Hmm, mijn nr2 zei in het begin ook dat hij nooit wat met me zou beginnen omdat ik bezet was. Hij zei letterlijk: 'als je toenadering zoekt dan duw ik gelijk weer terug naar nr1.' Uiteindelijk is hij, net als ik, gewoon voor de bijl gegaan. Alle bezwaren verdwenen als sneeuw voor de zon. Slechts een heel enkele keer komt nr1 nog ter sprake, maar dat is meer omdat hij zich zorgen maakt dat het uitkomt. Zorgen om mij, maar ik denk ook voor hemzelf. Anders kan ie immers ook niet meer van mij snoepen. Inderdaad, mannen zijn net mensen dus.. Heel eerlijk denk ik niet dat zulke gevoelens bij hem spelen hoor. Maar goed, je kan je vergissen soms. Ik ga niet meer iets proberen uit hem te trekken. Loslaten! (mooi gezegde laatste gelezen; Als je kan loslaten, heb je twee armen vrij om te omarmen).
Drie keer vallen ben ik thuis.
Alle reacties Link kopieren
Wij hebben saaie seks, Roos zoals je weet :-) dus het geen ideeen :-)



Nr 2 oesterd normaal niet..daarom kan ik het niet zo goed handelen.. waar hij voor iedereen een mistery is, is hij voor mij een open boek. Maar nu gaat het dus een beetje mis.

Beide levens zijn redelijk heftig op het moment, en we merken dat we daar niet zo goed mee om kunnen gaan.
Evanna, het wordt een brave verwensessie, sauna en massage.



Natuurlijk ben ik ook wel eens in de verliefdheids-valkuil gedonderd maar ik heb het nu aardig onder controle.

En dat is voor mij een heel gevaarlijke uitspraak want als Hij om de hoek komt kijken en hij raakt mijn snaar dan *pang* wordt mijn hart afgeschoten als een elastiekje en gaat hij fladderen. Zie `m dan maar weer te vangen en terug in mijn borst te kitten!
Alle reacties Link kopieren
Oke Roos, bedankt voor de correcte definitie van oesteren. Denk eigenlijk niet dat mijn nr.3 dat doet. Hij is gewoon veel met zichzelf bezig..
Drie keer vallen ben ik thuis.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven