Vagina-lactacyd

20-01-2012 13:39 49 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik gebruik niet dagelijks de lactacyd maar wel precies na mijn menstruatie,en mijn vraag is aan de vrouwen is dat wel een goed product tegebruiken en hebben jullie ook vaak las van stank in je vagina is dat normaal of wie heeft er het zelfde ervaring mee?
Lactacyd heeft trouwens die vaginaal-douches uit het assortiment gehaald. Dit omdat het meer slecht dan goed deed bij de meeste mensen.
Alle reacties Link kopieren
quote:Kier_V schreef op 20 januari 2012 @ 14:56:

[...]

En toch is mijn vagina niet berekend op de zuurgraad van de sperma van mijn partner. Geen twijfel over mogelijk, heb er genoeg narigheid door ondervonden.



Lactacyd is ook zeker niet de oplossing geweest, dat stel ik ook nergens.O.k. Nooit van gehoord, maar het zal dan wel waar zijn. Lijkt me erg vervelend. Kan het te maken hebben met wat je partner eet/drinkt/rookt?
Alle reacties Link kopieren
quote:Starshine schreef op 20 januari 2012 @ 15:03:

tjonge jonge, als Kier_V nou uit ervaring weet dat het zo is?



Ja, had het liever niet gehad, kan ik je vertellen :-)



Er zit wel een kern van waarheid in, die PH-meter.



Ben er natuurlijk niet achtergekomen dat het met de zuurgraad te maken heeft, want daar denk je gewoon totaal niet aan!!

De gynaecologen ook niet in eerste instantie, want je PH wordt niet meteen gemeten, wordt gedacht aan schimmels enzo.

Dus je wordt eerst volgepompt met allerlei anti-biotica, want het zal wel een schimmel zijn...



Na 4 kuren op allerlei manieren (en een sexleven om te janken), kwam uit onderzoeken dat mijn zuurgraad uit balans sloeg door zijn sperma.



Dus ja... middels een PH-staafje meet ik eea nu en wanneer deze aangeeft dat mijn PH te hoog is, gebruik ik een vloeistof voor 2 dagen.

Daarbij 1x per week een vaginale spoeling, die bij mij prima werkt,



Bij MIJ zeg ik dus, niet gezegd dat een ander er ook zo op reageert.
Alle reacties Link kopieren
hi iedereen,



nee het stank is niet van een doden vis etc maar het ruikt wel naar een vagina haha beetje ingewikkelt uitteleggen maar ik denk dat meeste vrouwen dit wel snappen,en met babi olie in je vagina zetten?las ik net is dat goed? en zoizo gebruik ik de lact net precies na mijn menstruatie en voor de rest water,..dus ik denk wat ik allemaal las heb ik niet dus in prencipe heb ik gewoon een normale vagina stank en geen vis stank of infectie enz,..gelukkig niet,dan maar met water door spoelen en lauw water en als de babi olie ook werkt is dat echt zo?

(advies)
Alle reacties Link kopieren
quote:Aureel schreef op 20 januari 2012 @ 15:05:

[...]





O.k. Nooit van gehoord, maar het zal dan wel waar zijn. Lijkt me erg vervelend. Kan het te maken hebben met wat je partner eet/drinkt/rookt?



Nee, schijnt niets te makente hebben met wat hij eet/ drinkt of rookt.



Ik had voor deze partner ook echt nergens last van en er ook nooit over gehoord.
Alle reacties Link kopieren
quote:Aureel schreef op 20 januari 2012 @ 14:46:

'Indringers' van buiten en zeker sperma, daar moet een vagina toch op berekend zijn lijkt mij. Zo niet dat lijkt mij dat lactacyd niet de oplossing, gezien alle negatieve ervaringen die hier worden genoemd.



In het algemeen wel, maar soms klopt de combinatie niet zeg maar. Sommige vrouwen reageren niet goed op 't zaad van de ene man, terwijl het probleemloos gaat met een andere man.
Alle reacties Link kopieren
baby olie?!?!



Nou geloof niet dat je dat in de buurt (inwendig) van je vagina moet laten komen hoor....!?!??!



En idd.... de wisselwerking (zuren, bacteriën) kunnen bij koppels heel wisselend zijn. Zo had ik ook een ex waarbij ik na elke keer sex (ja direct wassen en plassen) altijd een blaasontsteking en schimmelinfectie kreeg :S
Alle reacties Link kopieren
quote:quattro35 schreef op 20 januari 2012 @ 15:16:



[...]



In het algemeen wel, maar soms klopt de combinatie niet zeg maar. Sommige vrouwen reageren niet goed op 't zaad van de ene man, terwijl het probleemloos gaat met een andere man.O.k. overtuigd. Ik ben heb kennelijk een makkelijk doos.Totaal niet selectief ook. (gelukkig is mijn hoofd wat kritischer)
quote:Kier_V schreef op 20 januari 2012 @ 15:12:

[...]





Ja, had het liever niet gehad, kan ik je vertellen :-)



.

nou dat kan ik me voorstellen, maar wel fijn dat je het nu onder controle kunt houden.

Als ik na de seks niet meteen ga plassen en wassen heb ik daarna ook jeuk, maar dat is niet te vergelijken denk ik.
Alle reacties Link kopieren
quote:Starshine schreef op 20 januari 2012 @ 15:40:

[...]



nou dat kan ik me voorstellen, maar wel fijn dat je het nu onder controle kunt houden.

Als ik na de seks niet meteen ga plassen en wassen heb ik daarna ook jeuk, maar dat is niet te vergelijken denk ik.Is evengoed ook lastig toch, die jeuk erna?
Alle reacties Link kopieren
ok bedankt alle liever mensen voor jullie advies!





Ik zal gewoon jullie advies proberen



xx
Niet alle reacties gelezen maar m'n huisarts zei dat Lactacyd troep is. Als het down there op orde is, is het op orde. Niets meer aan doen.

Zo niet, kijken of je een schimmelinfectie o.i.d. hebt.



Zuurgraad van slag na seks? Sperma uitplassen, eventueel naspoelen met lauwwarm water. Als dat niet werkt, met twee druppels tea tree oil.
Alle reacties Link kopieren
Als je het gebruikt zoals het bedoeld is is het misschien inderdaad troep, maar je kunt er wel supergoed piercings mee schoonmaken
@ZaraZara



Ik vind het nogal wat, dat jij meent obv een forumpost een behandeling voor te kunnen schrijven!



Bij Kier - om maar een voorbeeld te noemen - mogen we er toch vanuit gaan dat tal van geneeskundig onderzoek door huisarts en gynacoloog uiteindelijk tot het voor haar juiste advies heeft geleidt?!



En dat is dan ook de enige conclusie die jij zou mogen trekken, ilovesu. Ga alstjeblieft niet klooien met olie, tea tree, lactacyd of wat voor huismiddeltjes dan ook. Alleen wassen met water, en als jouw problemen dan niet vanzelf overgaan dan is het nodig dat je langs de huisarts gaat. Wat voor vrijwel niemand werkt, kan voor jou net wel het juiste advies zijn (zoals bijv bij Kier), en het kan ook zijn dat je last hebt van een veel voorkomend kwaaltje. Wat het ook is, wees zuinig op je lijf en neem daar geen risico's mee door zelf aan te rommelen.
@nummerzoveel:

Uh, behandeling voorgeschreven? Ik zeg alleen wat mijn huisarts mij heeft verteld, dus als je plots een penetrante, nare vaginale geur hebt, even bij de huisarts langsgaan om te kijken of er sprake is van een schimmelinfectie of soa, o.i.d.

Wat is daar mis mee...?



Mocht na bezoek bij huisarts blijken dat de zuurgraad door sperma van slag is, en er dus verder niets ernstigs aan de hand is, kun je spoelen met lauwwarm water of eventueel tea tree oil. Amen.
Alle reacties Link kopieren
Dit is voor het eerst dat ik zulke negatieve verhalen hoor over lactacyd, ik gebruik het al jaren dagelijks en verneem geen problemen ofzo. Na de sex gebruik ik het soms wel 3x in een douchebeurt, ik vind het heerlijk en voel me lekker schoon.



Zijn er onderzoeken bekend dan ofzo waaruit blijkt dat het niet goed zou zijn of is dit eigen ervaring van jullie? En een huisarts geloof ik ook niet altijd helemaal hoor, ze hebben het wat mij betreft in mijn omgeving net wat te vaak mis gezeten met hun uitspraken..
Alle reacties Link kopieren
quote:ZaraZara100 schreef op 21 januari 2012 @ 13:54:



Mocht na bezoek bij huisarts blijken dat de zuurgraad door sperma van slag is, en er dus verder niets ernstigs aan de hand is, kun je spoelen met lauwwarm water of eventueel tea tree oil. Amen.



Wat nou Amen.



Sinds wanneer heeft water of tea tree olie een zuurgraad verlagende werking?
Geen idee. Ben niet medisch onderlegd. Heb het ook maar van m'n huisarts en in mijn geval werkt het. Misschien bij anderen niet, dan zal een huisarts andere tips geven of iets voorschrijven.
quote:Kier_V schreef op 21 januari 2012 @ 21:05:

[...]





Wat nou Amen.



Sinds wanneer heeft water of tea tree olie een zuurgraad verlagende werking?

Verhogend bedoel je waarschijnlijk



Ik snap dat gespoel met water ook niet zo. Ook dan moet je vagijn weer even hard aan het werk om de neutrale zuurgraad van water ter verwerken. Volgens mij moet je er gewoon zoveel mogelijk van afblijven.
Ja leek mij ook al logisch wat de huisarts zei: als je geen klachten hebt, niets doen. Je gaat ook niet voor de frisheid o.i.d. oogbadjes nemen of je neus maar met een goedje doorspoelen. Juist daar krijg je alleen maar klachten van.
Alle reacties Link kopieren
quote:Rooss4 schreef op 21 januari 2012 @ 21:51:

[...]



Verhogend bedoel je waarschijnlijk



Ik snap dat gespoel met water ook niet zo. Ook dan moet je vagijn weer even hard aan het werk om de neutrale zuurgraad van water ter verwerken. Volgens mij moet je er gewoon zoveel mogelijk van afblijven.





Nee ik bedoelde wel degelijk verlagend, want ik had na de seks een enorm verhoogde zuurgraad.

Dus vandaar mijn verlagende opmerking.
Vagina gewoon wassen met water. Lactacyd is inderdaad een middel wat schimmel kan veroorzaken. Dit heeft alles te maken met de zuurgraad van je vagina (ik heb daar -helaas- ook ervaring mee).

Weggooien dat spul!
quote:Kier_V schreef op 22 januari 2012 @ 11:34:

[...]





Nee ik bedoelde wel degelijk verlagend, want ik had na de seks een enorm verhoogde zuurgraad.

Dus vandaar mijn verlagende opmerking.Dat werkt bij de zuurgraad nou net andersom! (hogere scheikunde! ) 1 tot 6 is hoog (zuur) en hoger dan 8 is laag oftewel basisch.. flauw hè?
Alle reacties Link kopieren
quote:Rooss4 schreef op 22 januari 2012 @ 19:46:

[...]



Dat werkt bij de zuurgraad nou net andersom! (hogere scheikunde! ) 1 tot 6 is hoog (zuur) en hoger dan 8 is laag oftewel basisch.. flauw hè?





Ehmmm... ik lees het van het stripje af en dat 'moet' zo ongeveer 4 zijn.



Bij mij is het vaak rond de 6 of hoger... dan is het hoger op het stripje...



Maar goed dat ik geen scheikundige ben! :-) Maar Logisticus (dan klinkt hoe hoger op het stripje, des te fouter de boel, toch logisch) :-)

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven