van achteren

01-02-2012 19:54 54 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik schrok vanmiddag van wat ik las!

Ik was op mijn werk en de mobiel van mijn vriendin begon te trillen.. ik ben niet nieuwsgierig maar ging even kijken en zag dat ze een berichtje van haar ex had waar ze hele erge ruzie mee heeft sinds een paar maand.

Ik wist niet dat ze nu weer contact hadden dus heb ik het smsje gelezen.. want stel je voor dat hij weer iets stoms zou zeggen! Dan had ik het smsje meteen verwijderd zodat ze niet nog meer pijn hoeft te lijden.

Maar ik las het smsje en er stond in;

Ik wil dat je mij vanavond van achteren aftrekt en van achteren pijpt. Gisteren was het weer leuk met je. X

Pfff jullie snappen wel dat ik erg ben geschrokken, heb het smsje dus meteen aan haar laten lezen en ze vertelde mij dat ze sinds een week weer contact hebben en zelfs seks hebben gehad. Wat ze verder met hem doet maakt me niet uit maar het is helemaal niet verstandig van haar, al hoop ik dat het goed komt tussen hun!

Nu waar ik hier voor ben.. van achteren aftrekken en pijpen? Hoe gaat dat? Ik vraag het omdat ik dit nog nooit heb mee gemaakt/ gehoord. Jullie?
Alle reacties Link kopieren
Wat een bitch, ja jij. Als jij me vriendin was geweest en mijn smsjes had gelezen had ik jou waarschijnlijk van achteren genomen
i'm on a seafood diet, i see food and i eat it
Alle reacties Link kopieren
Schandalig als je de smsjes van je vriendin leest. Schaam je!
Alle reacties Link kopieren
Als haar vriendin er geen probleem van maakt, wie ben jij dan om haar een bitch te noemen?
Ja, dat had je haar natuurlijk meteen moeten vragen.
En dan ook nog met de intentie de sms te verwijderen!
Alle reacties Link kopieren
quote:slempie schreef op 01 februari 2012 @ 19:59:

Als haar vriendin er geen probleem van maakt, wie ben jij dan om haar een bitch te noemen?Sommige dingen vallen wel onder fatsoensnormen, en dit doe je gewoon niet. Als vriendin het graag zelf kwijt had gewild, had ze het zelf al lang verteld, toch?
*ondertussen ook nieuwsgierig geworden*
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het ook belachelijk dat ze het doet, maar dan hoef JIJ haar toch geen bitch te noemen? Anywho, ben ook wel benieuwd naar antwoorden op de vraag van TO.
Alle reacties Link kopieren
Sorry maar mij een bicht noemen gaat te ver!

Deze vriendin is net een zus voor mij en ze leest mijn smsjes ook vaak genoeg. Dat hebben we altijd al gedaan.
Alle reacties Link kopieren
Leest mee, altijd in om wat nieuwe trucs te leren.
Alle reacties Link kopieren
Bitch bedoel ik natuurlijk!

En ik ben ook benieuwd naar de antwoorden
Alle reacties Link kopieren
Dat je vriendin achter haar vriend staat (dus met haar buik tegen zijn rug) en hem dan vervolgens aftrekt.



Van achteren pijpen denk ik meer aan een standje hij op handen en knieën. Zij dan van liggend tussen zijn benen?



Ik weet het ook niet verder.



Niet meer doen, hè? Telefoons zijn prive. Als ze wil dat je het weet, dan vertelt ze het je wel.
Welnee, je bent niet nieuwsgierig. Je hebt het uitgevonden Bloem.

Wat ben jij onbeschoft, niet te geloven.

Afschuwelijk dat je dit doet.
Alle reacties Link kopieren
Ik neem je niet serieus.
Alle reacties Link kopieren
Echt geen idee? Tussen z'n benen door of zo? Met z'n tweeen?
Alle reacties Link kopieren
Als je mijn sms-jes leest dan fist ik je van achteren.
Alle reacties Link kopieren
Euhhh, misschien aan je vriendin vragen, aangezien zij dit doet.

jullie kunnen vast over alles praten, als je ook zomaar ongevraagd haar sms-jes mag lezen (tuurlijk)
Wow wat maakt iedereen een probleem van het lezen van het smsje, als die vriendin dat ook normaal vindt, dan is er toch niks aan de hand??
Alle reacties Link kopieren
Misschien is Bitch iets te snel uit mijn mond gefloept, maar alsnog. Ik doe dit zelfs niet bij mijn aller aller aller beste vriendin. Er is ook zo iets als privé leven enz.



En al ze echt zo een goede vriendin van je was geweest dan vertelt ze je ook wel dat ze alweer een week contact hebben met elkaar..Dat heeft ze dus ook niet gedaan maar noodgedwongen moeten vertellen omdat jij der sms'jes leest.
i'm on a seafood diet, i see food and i eat it
Alle reacties Link kopieren
Als je iets wil weten over sex, waarom dan eerst een heel verhaal over een sms van je vriendin over haar ex? Wat wil je daar nou mee bereiken/wat doet het ertoe?
Alle reacties Link kopieren
Ze zullen waarschijnlijk zijn aambei voor extra penis aangezien hebben...
Alle reacties Link kopieren
Weet ze dat je dit berichtje gelezen hebt? Als jullie zo open zijn kan je het vast vragen...
Alle reacties Link kopieren
quote:vraagteken schreef op 01 februari 2012 @ 20:29:

Ze zullen waarschijnlijk zijn aambei voor extra penis aangezien hebben...
Alle reacties Link kopieren
Pffff!Zulke mensen als jij werken op mn zenuwen!Hoe onbetrouwaar,stom,slecht,idioot,imbeciel,naiev...Moet je zijn om andermans smsjes te lezen!1 van slechtse eigenschappen ooit!Je schond de privacy van je vriendin.En jou moet dat GENE KLOTE schelen!Het is toch juist GOED dat ze haar vriendje weer heeft,daar hoef je niet geshokt voor te zijn!JA EN dat je haar beste vriendin bent,het is alsnog onbeleefd.O en nog wat...Hmm ik weet niet wat VAN ACHTEREN aftrekken of pijpen is,wel gewoon.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven