glaspanelen/raamdecoratie

14-07-2008 15:30 8 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik woon samen met mijn vriend in een bovenwoning. Nu kunnen onze overburen recht in ons huis kijken.

Ik had het idee om van die glaspanelen op te hangen, om niet te veel licht van buiten te missen. Maar ik heb geen idee waar ik deze kan kopen. Ik heb op internet gezocht en vond alleen een marktplaats advertentie.

Wie kan me helpen? Waar koop ik deze glaspanelen?
Alle reacties Link kopieren
glaszetter?



/ Is trouwens raamfolie niet veel gemakkelijker en goedkoper?
Alle reacties Link kopieren
Wij hebben lamellen voor de ramen hangen die weg hebben van 'melkglas'. Zo hebben we geen gegluur van de buren, wel altijd licht in huis. Ideale oplossing. Geloof dat ze tegenwoordig ook te koop zijn bij de gamma of praxis.
ik zou geen raamfolie doen, mocht je het er ooit weer afwillen halen (bevalt niet meer of omdat je verhuisd (huurhuis?) dan is dit echt vreselijk veel werk!
Alle reacties Link kopieren
Wij hebben paneelgordijnen van washi..ik heb je een berichtje gestuurd met een paar foto's van ons huis..mocht je vragen hebben dan hoor ik het wel
Alle reacties Link kopieren
Hoi,



Ik heb iets gekocht dat mooier is en bovendien functioneler dan wat dan ook:



www.artined.nl



Het is niet te onderscheiden van echt glas en bovendien kun je zelf je ontwerp samenstellen.

Laat maar weten wat jullie ervan vinden.
Design moet grenzen aan kunst
Alle reacties Link kopieren
gemeld
Alle reacties Link kopieren
Heb gestaft.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven