Hamsters zijn ook leuk!

20-12-2010 18:43 194 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik ga aan gezinsuitbreiding doen, met een hamster.

In mijn jonge jeugd heb daar grote vriendjes aan over gehouden.

Uiteraard ben ik erg blij en zag dat er nog geen topic over ging.



Mijn oog is gevallen op een baby van nu 2 weken oud, 1 januari is de dag dat ik hem/haar mag ophalen!







(hopelijk werkt de foto)

Geslacht is nog onbekend, hij/zij is een syrische langhaar!



Vertel!
Alle reacties Link kopieren
Kaatje wat super schattig!!



Leuk als je mee doet! ik zal hier ook snel wat posten van mijn kleine schatjes...

vind het knap als jouw model stil blijft zitten, daar hebben ze hier geen kaas van gegeten...
Thanks ja Plumpy is ook niet zo van het stilzitten, ik heb vaker foto's waarop alleen een bewogen vlek staat of alleen een stuk kont ofzo maar de aanhouder wint!! Hahaha....

het is echt zo'n lief diertjes, vanmorgen stond ze gewoon bij de tralies te wachten tot ik haar een banaantje kwam geven. (Mijn chinchilla's krijgen elke morgen voor ik wegga iets lekker, blijkbaar heeft zij dat nu ook door )
Alle reacties Link kopieren
JA het zijn geniale diertjes!

Bowien de rus is altijd aan het werk, bijna 24 uur per dag, en Balthazar de langharige Syr is liever lui dan moe.. zo grappig hoe tegenover gesteld de karakters zijn..
ik ken het, ik heb een Rus gehad die was werkelijk bezeten door Satan himself...die begon al te krijsen als je van de bank opstond, bijten als een gek, helemaal koekwaus. Volgens mij mankeerde die wat in zijn hoofd, die is niet oud geworden....

Dus ik was wat huiverig voor een nieuwe Rus, maar toen ik Plumpy vasthield wist ik: een match made in heaven
Alle reacties Link kopieren








Balthazar... (verschil met topic foto en nu..)







Bowien!
agossie, wat een scheetjes!!

Balthazar is een leuke fluffy zeg



Ik heb voor Plumpy een Syr gehad, Muffin heette die, dat was ook zo'n wit-rood gevlekte schat. Echt een lieverd eersteklas. Ik vond het zo erg dat hij dood ging, heb gewoon een dag gejankt en hem begraven (ja, echt) in de buurt van mijn oude huis. Hij is 4 jaar en 2 maanden geworden...
Alle reacties Link kopieren
Ja fluffy it is! haal er dagelijks zaagsel uit zijn haren want dat blijft lekker klitten :-)





4 jaar is oud zeg voor een hamster! woow!
Alle reacties Link kopieren
Wat schattig he die kleine scheetjes
Alle reacties Link kopieren
Nou he! heb je er ook ervaring mee mangahuisman?
Alle reacties Link kopieren
He verse hamsters!

mijn Leonardo lijkt jouw Plumpy, Kaatje. Ook zo'n mooi Rusje.

Helaas merken we al dat hij wat ouder wordt, anderhalf nu, hij kan niet meer zo vlot tegen de bank opklimmen dan 'vroeger'.

Maar hij is nog steeds leuk..

veel plezier Mc Funny met jouw Bowien..ook moeilijk te fotograferen zo te zien En Balthasar is flink gegroeid vergeleken met je topicfoto, hi hi. Wij passen regelmatig op een Syr, ook zo'n warhoofd qua haren, we blijven lachen. Maar wat een verschil in temperament, Rus en Syr, onze Leo ging bij de Syr logeren en daar wisten ze niet wat hun overkwam, dat gesjees over de bank en zich er af laten storten enzo. Waren helemaal moe na een week oppassen. bij wijze van spreken dan.Veel plezier weer met jullie beesies!

Oh ja, Leo heeft altijd van die harde kluiven die honden ook hebben, hij krijgt altijd de krokodil, van die groene, kennen jullie die? Omdat hij ze zo snel opheeft, heb ik nu een GROTE krokodil gekocht voor hem, ligt in de kooi: 2 x zo groot als Leo, geen gezicht, hij viel gelijk op hem aan.. Leo viel de kroko aan dus, he.
Alle reacties Link kopieren
haha Ambra! Bowien is niet te houden! maarja, ze heeft een hoop bereikt met hoe ze binnen kwam en hoe tolerant ze nu is..



En Balthazar is gewoon een knuf...



Een krokodil snoep? die ken ik niet, vertel!!!

Wat jammer dat de ouderdom intreed bij Leo, maar hij blijft nog steeds feller dan een syr!
Alle reacties Link kopieren
oke oke het is laat, maar zojuist echt de beste foto van Balthazar gemaakt.







ik heb mijn uiterste best gedaan voor bowien maar ze is nog boos omdat ik haar kooi vandaag heb verschoond...
wat cute



zucht...wat zijn hammies toch lief, schattig en leuke diertjes he....ik kan uren kijken naar mijn Plumpy. Het is echt zo'n bezig bijtje, vooral als haar kooi net verschoond is.

Ik heb van die katoenplantboon-dingen in haar kooi als nestmateriaal, gaat ze eerst de zaadjes uit halen en dan met de katoen zelf zo'n nestje maken....cuuuute!

Alle reacties Link kopieren
*zucht* ja.. echt cute...



ik ken dat nestmateriaal niet, ik gebruik altijd wc-papier en/of stukjes van een oude sok (hou altijd sokken over na de was)

De sok is leuk omdat ze zich er helemaal in rollen als een dekentje..



Maar leuk die enthousiamse kaatje!!
Alle reacties Link kopieren
Ik meld het toch maar...



Balthazar, de (voor mij) alom geprezen hamster heb ik vanmorgen in moeten laten slapen. In zeer korte tijd is het van een happy hammie naar een doodziek beestje gegaan. Gisteravond trof ik hem met dichte oogjes en zeer sloom. Oogjes los gemaakt met water en daarna samen op de bank. Niet anders dan slapen en naar adem happen. (en nog meer)



Vanmorgen gebeld, naar de DA. hij lag met zijn neus in zijn etensbakje (toch blijven hamsteren) en kwam er niet meer uit. Voelde koud aan maar leefde nog wel. Kon snel terecht. Bij aankomst gaf ik al aan "hij is meer dood dan levend". En ja, ik had gelijk. Meerdere tumoren in zijn buikje, verkouden en koud. Hij was idd dood aan het gaan maar wilde nog niet toegeven. Besloten in te laten slapen.



Net een jaartje oud...
Aah, sterkte het doet toch altijd pijn, zo'n klein hummeltje in te laten slapen...ik ken het.

Ik had een paar jaar geleden een langharige Syr, die ik Meneer Blik had gedoopt, zo'n lieffie. Na 4 maanden pakte ik hem op een middag op, hij rook helemaal naar urine, hij was helemaal nat, buikje super opgezwollen. Terwijl de dag ervoor niks aan de hand was

Hij had ook een grote tumor in de blaas, en Meneer Blik moest ook ingeslapen worden. Mijn lieve frummeltje

Sterkte, MEFunny....
Alle reacties Link kopieren
Hai Kaatje,

het is natuurlijk beter, maar hij was nog te jong om nu al dood te gaan. 1 jaar oud terwijl ze toch bij goede verzorging richting de 2,5 jr horen te gaan... Al komen tumoren veel voor bij hamsters, meestal op oudere leeftijd. Bij jou was hij ook erg jong, 4 mnd oud!



mja... vind het maar jammer.. het was een lieve hummel.
Alle reacties Link kopieren
MEFunny, lees nu pas dat jouw mannetje al zo snel overleden is. Is je drukke meisje er nog?

Onze Leo is vannacht overleden, na een week ziek te zijn geweest. Ook hij had een tumor, maar dan een zichtbare, aan zijn voorpootje. Ondanks dat bleef hij spelen en lopen, al zag je wel dat hij echt oud werd.

Vorige week zondag werd hij al snel slechter, maar mijn dochter was net voor een week op vakantie.

We hebben hem met de vinger gevoerd, alles wat hij lekker vond, tot geitenkaas aan toe. Water met een spuitje. Steeds overwogen of het nog ging of dat we naar de dierenarts moesten om hem in te laten slapen. Hij heeft het gered tot mijn dochter er weer was. Gisteravond heb ik hem gezegd dat hij kon gaan, dat het goed was zo. En vanmorgen bleek hij inderdaad overleden. Ach, vorige week al steeds tranen bij echtgenoot en mijzelf, vandaag weer. Man heeft maar een dagje vrij genomen.. We hebben hem vanmiddag onder de appelboom in de tuin begraven. Het was een lief kereltje. Voorlopig geen hamster meer omdat we inmiddels ook twee katten hebben, en het was toch een heel geregel om ze uit elkaar te houden en Leo genoeg gelegenheid te geven om uit zijn kooi te kunnen.

Ik had toen ik hem kreeg niet verwacht dat we zo'n band zouden krijgen met zo'n klein beestje. Ik vind het heel bijzonder. Het was fijn dat hij bij ons was. Geniet van jullie dieren, liefs Ambra
Alle reacties Link kopieren
Hej Ambra,

Wat een verdriet. Zo zielig he als je ze langzaam ziet weggaan.

Balthazar is niet oud geworden en ik had nog een nieuwe langharige geweldige hammie, helaas was die maar 3 maanden! in leven.

De drukke dame Bowien is er nog steeds, die houd het al een tijdje vol maar begint wel een beetje oud te worden.



Voorlopig voor mij ook niets nieuws meer. Na Bowien (hopelijk blijft ze nog even) zet ik de kooien in de schuur. Heb nog 2 konijnen in de tuin waar ik ook mijn handen vol aan heb.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven