Gezondheid alle pijlers

allergie synthetische stof, huid laten wennen?

04-06-2014 06:22 9 berichten
Ik ben allergisch voor synthetische stoffen (meestal) en dit is vooral lastig met bh's kopen.

Nu heb ik katoenen bh's maar die geven onvoldoende steun (grote borsten)

Ik heb hele fijne bh's gevonden, zitten helemaal perfect, maar ik krijg er toch weer uitslag van.



Mijn vraag: weet iemand of het mogelijk is om je huid te laten wennen? Door de bh telkens even aan te doen, niet te lang en die tijd dan langer te maken?



Want als dat echt niet kan ga ik de bh's weer terugsturen. (nou ja, de ene die ik niet heb gedragen dan!!)
Alle reacties Link kopieren
Vraag het je allergoloog. Indien het zou kunnen dan zou niemand meer allergisch zijn. Bij wordt mijn allergie erger bij regelmatige blootstelling. Ik reageer dan sneller en heftiger. Er bestaan of bestonden wel therapieën met blootstelling.
This user may use sarcasm and cynicism in a way you are not accustomed to. You might suffer severe mental damage.
Alle reacties Link kopieren
Goeiemorgen...je huid gaat niet wennen aan stoffen waar je allergisch voor bent. Vervelend dus dat je grote borsten hebt ( is verkleinen geen optie?) Beetje raar misschien, maar kan je b.v. in een sportwinkel geen sportbeha vinden die wel fijn aansluit, comfortabel is en aardig geprijsd vinden en van een prettige stof is? Ik zou het gewoon proberen. Succes. Groet...Inge
van zo min mogelijk geld zo veel mogelijk genieten van het leven
Niet doen, terugsturen die handel.



Investeer anders in een goede coupeuse die voor jou een aantal mooie sets op maat maakt in de stof van je keuze.



Als je handig bent, kun je het misschien ook zelf. Google staat vol met voorbeelden.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben niet allergisch, maar soms irriteert een stukje van mijn bh wel. Dan naai ik daar langs de binnenkant een zacht stofje tegen, op de plaats waar het irriteert, en dan kan ik die bh verder zonder irritatie dragen.

Is dat misschien een optie?
Alle reacties Link kopieren
Ik denk niet dat je huid zal gaan wennen. Misschien en sportbh idd?
Sportbeha's zijn ook van synthetisch materiaal.

Laten wennen werkt niet bij allergieën, wat ik zelf wel heb is dat beperkte blootstelling helpt. Als ik bv elke dag make up zou dragen heb ik altijd pijnlijke, tranende ogen. Maar 1 keer per week, kan ik make up prima verdragen.
Heel vervelend, m'n zus heeft hetzelfde probleem en bestelt altijd deze



linkje



Ik weet niet of je hem al kende, maar deze is ook heel geschikt voor grotere maten schijnbaar.
Heel erg bedankt voor alle tips!



rianne, ik wist helemaal niet dat je ook bh's kunt laten maken, daar ga ik zeker naar kijken.



Starshine, inderdaad, misschien een keertje kort zou kunnen.



Virginia, bedankt voor de link, deze bh ga ik uitproberen!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven