VRLK

06-01-2008 21:09 13668 berichten
Alle reacties Link kopieren
Wie zwijgt stemt toe
Alle reacties Link kopieren
Ik werd net gebeld door eea opleidingcentrum die een spoedcursus spreken in het openbaar (gesprekstechnieken) wilde verkopen aan me. Heb geen bitscherige bui dus heb ik haar uit laten praten. Toen ik om een website vroeg gaf ze me deze en tevens het 06 nummer van 'een collega'. Toen ik vroeg om de naam van 'de collega' werd gezegd dat ze die niet mocht geven omdat de training gegeven wordt door bekende nederlanders.



Be nu heel nieuwsgierig wie zijn telefoonnumer ik heb!

Op de site werd ik niet echt wijzer.
Alle reacties Link kopieren
Bries ligt op bed, KW met oma mee (cakejes bakken) en ik heb opeens vrije tijd! Heb het eten al klaargemaakt en nu?



Ga maar eens hockey kijken.

Halve finale, dames.
En gewoon copypasten die posting
Alle reacties Link kopieren
Briljant hé?
Alle reacties Link kopieren
quote:Pebbles schreef op 20 augustus 2008 @ 11:54:

Volgens mij zijn de weersverwachtingen wel wat gunstiger, zie berichtjhe van Lien eerder deze ochtend.



Op vakantie was er een meisje met de naam Phileine. Als in het boek van Giphart. Maar is die naam niet een verwijzing naar 'vilein', waarvan de Van Dale zegt dat de betekenis vals, boosaardig is? Ik vond het echt zielig voor dat meisje en best dom van die ouders...Ja, volgens mij is dat zo Pebbles. Wij hebben in onze vriendengroep een Philene en dat klinkt toch als anders. De hoofpersoon Phileine gedraagt zich toch vilein?
Alle reacties Link kopieren
hoi en doei trouwens, ik ga weer verder werken. Kom vanavond nog wel even aanwaaien!
Alle reacties Link kopieren
Als die moeder haar dochter riep klonk het echt "Vileine!" en soms zelfs afgekort "Vilein" of verkleind "Vileintje"...met een hele duidelijke ei en uitgesproken met een V ook nog. Hoewel dat laatste ook een beetje overdreven/perceptie van mij kan zijn hoor, met vilein in mijn achterhoofd het al raar vindend.

En Phileine uit het boek van Giphart gedroeg zich zeker vilein.



Er was ook een Feline. Dat vond ik een leuke naam!

En de vriendjes van KP, een 4-jarige tweeling, heetten Tom en Gijs. Ook leuk, zij hadden dus een tijdje het idee hun tweeling te noemen zoals mijn Pebbeltjes heten.



Vanavond komt mijn zusje eten met haar geizn, dus druk. Maar ik zal zodra ik tijd heb (morgen? dan werkt Pebblo) wat foto's van vakantie op ak (blijf het maar zo noemen hoor) gooien.
Alle reacties Link kopieren
quote:Pebbles schreef op 20 augustus 2008 @ 10:31:

[...]





Ha. Ik heb deze vakantie voor het eerst sinds tijden weer gelezen! En wel bijna 2 boeken! Misfit van Vincent Overeem en ben nog bezig in Datumloze Dagen van Jeroen Brouwers. Dat lees ik dus, ik geloof dat het onder de noemer literatuur valt. Ik wil eigenlijk graag de novelle van Brusselmans die vorige week bij de VIVA zat. Althans, dat las ik hier ergens, Maar weet niet of die ook in de winkel verkrijgbaar is. Maar, ik heb ook nog heel veel ongelezen boeken liggen...



Dan krijg je die van mij!!!!

Goedmakertje omdat ik niet kan komen zaterdag. Het stond wel in de agenda, maar Zorro heeft vrienden uitgenodigd hier.

Overdag moet ik werken.

Ik stuur hem van de week even op.
Alle reacties Link kopieren
Lief van je, Ely!
Alle reacties Link kopieren
quote:lien schreef op 20 augustus 2008 @ 08:57:

Lieve foto's Morrie. Nu weet ik zeker dat ik elk jaar een kraamweek wil. Wat is dat toch heerlijk (als kindje gezond is en jij kan genieten). Ik wil alleen niet meer zwanger zijn en ook geen 4 kinderen opvoeden. Dus als iemand van jullie nog een mooi vers babietje een week wil inleveren dan houd ik me aanbevolen!



.................. Buiten spelen vond hij niet leuk, want er was zoveel minder speelgoed dan op de creche. Dat klopt ook wel, creche heeft een geweldig grote tuin en allerlei fietsjes enzo, dat is er op school niet bij. Verder kende hij niemand uit zijn klas, dat vind ik wel sip. Zou wel leuk zijn als er nog een bekend gezicht van de creche bij zat. Maar goed, dat zal wel loslopen.



Nu even koffie drinken met Linoleum, wel gezellig hoor, zo'n ondernemer die geen vaste werktijden heeft.





Lien, ik mis het zwanger zijn, dus ik bied me aan, maar dan moet jij je opwerpen voor de bevalling. Ik wil echt noooooit meer bevallen, wat een kutklus! En de kraamweek doen we dan samen wel, want die vind ik geweldig. Nooit geweten dat dat zo fijn is, en daarom geniet ik er denk ik ook dubbel en dwars van. En jank ik al de hele middag omdat de kraamhulp vandaag weggegaan is. Het gaat allemaal zo snel!!



Schorrie vond ook dat er veel minder speelgoed buiten was dan op de creche! Maar het went echt snel hoor Lien. Schorrie is echt al gewend volgens mij, dat gaat zo snel, hij zit er nog niet eens twee weken.



En zo'n vent die geen vaste werktijden heeft heb ik ook. Heerlijk. Maar het nadeel vind ik nu wel dat hij eigenlijk ook niet echt vakantie heeft ofzo. Hij heeft elke dag wel wat te werken. Ik zou het ook wel lekker vinden als ik zou weten dat hij vanaf morgen 2 weken vrij was en volledig beschikbaar voor het gezin. Maar dat zit er niet in helaas.
Alle reacties Link kopieren
Ik krijg Evy echt niet gedownload! HELP!

Via BiTtorent kapt hij er na 95.7% mee, en via i-tunes vind ik hem wel maar krijg ik hem met geen mogelijkhedi gedownload. Kan iemand me helpen?
Alle reacties Link kopieren
O, mijn baby moet gevoederd, ik haak alweer af, met liefde
Alle reacties Link kopieren
Hi Morrie!
Alle reacties Link kopieren
Hoi! Ik ben net weer terug van trainingsdag 2 en ben nog steeds content met training. Goed teken he?



Peb, ik ga ook proberen te komen hoor! Lien & Wind, misschien dat ik met jullie aanhaak. Ga je nog wat speciaals doen morgen voor je trouwdag?



Wind, gaan voor nummer 3! *gooit het stokje naar Wind toe*

Het komt altijd goed.



Morrie, het gaat heerlijk met jullie daar he? Jammer dat de kraam alweer weggaat, wat vliegt de tijd vast. Ik ga ook kijken of ik de deur in kan rammen van de plek erachter want ben erg benieuwd naar de kleine Knorrie :-)



Lien, ik kan me voorstellen dat je er niet op zit te wachten om morgen het gesprek in te gaan zonder eigenlijk duidelijke redenen voor het gesprek. Ik kan me ook niet voorstellen dat jouw werkgever zonder HR manager kan en duur is relatief. Als hij jou zou laten gaan, moet hij ook weer iemand anders aannemen toch die ook een marktconform salaris eist. Is zelfs duurder ivm jouw hiring costs! In jouw geval loont retentie :-)
Alle reacties Link kopieren
Vrolijk, ik kan je oppikken zaterdag. En eventueel Nathje ook (als ze oppas vindt).



Welke training doe je?
Alle reacties Link kopieren
Ik doe werkgerelateerde training voor assessment tool. Beetje erg herkenbaar als ik het zo neerzet dus in camouflage: (tweede letter Bries,eerste letter Apie en eerste letter Esmannie ).



Fijn Wind, dat is misschien wel gezellig? Enne sorry, kan je niet helpen met vraag Ipod, better luck met Vrolijkerd :-)
Alle reacties Link kopieren
Ik heb Knorrie gezien! Wat een dropje!

Wat lijkt Schorrie opeens echt groot he naast de kleine miniknorrie. Heerlijk zo'n klein vers hummeltje.
Alle reacties Link kopieren
Het is gelukt! Ik heb Evy!

GW zet haar nu op de ipod.



Geen idee hoe Esmannie heet!

Maar ik hem hem door... denk ik.

Want laatste letter die ik denk is niet echt handig als tweede letter, zeg maar.
Alle reacties Link kopieren
Haaaai..



Zou Dropje de verhzuizing zijn doorgekomen? Ben ook benieuwd naar de kijkers van afgelopen maandag! Hoop dat ze snel weer internet heeft.



Lien, hoe is het gesprek met je directeur geweest?



Wat is het toch een takkeweer! Ik zit hier op de bovenste verdieping waar een dakraam (plasti oid) gemaakt is en als het hard regent lijkt het net of ik in een caravan zit. Onder de noemer; lekker belangrijk



En... iemand nog iets leuks te vertellen?
Alle reacties Link kopieren
Ja, ik heb wel iets leuks te vertellen.

Zen mocht vanmorgen wennen op school en het is hartstikke goed gegaan! Zit nu wel een beetje overprikkeld op de bank, maar verder een groot succes. Had eerlijk gezegd ook niet anders verwacht.



Ik ben ook erg benieuwd naar verhuizing Drop en gesprek Lien
Alle reacties Link kopieren
Ah, wat fijn dat hij het leuk vond! Nog even en je hbt nog maar 1 kind thuis... zal wennen zijn, of niet?
Alle reacties Link kopieren
Ja, dat zal echt wennen zijn. Ik heb dat alleen gehad totdat Zootje anderhalf was, daarna altijd drukte in huis.

Zie er wel heel erg naar uit hoor, moet ik zeggen. Even lekker de aandacht voor Zeefje. En voor mezelf trouwens
Alle reacties Link kopieren
Ook niet onbelangrijk!



Moet zeggen dat ik ook uitkijk naar de vrij woensdagochtend dat ik alleen met Bries ben. Die exclusieve aandacht heeft KW bijna 3 jaar gehad en Bries nooit dus het mag wel....
Alle reacties Link kopieren
Werk jij nu de andere 4 dagen, Wind?

Bevalt het een beetje?
Alle reacties Link kopieren
Ik werk nu nog 28 uur (en formeel 4 uur thuis) en vanaf 1 september ga ik echt los en dus voor 32 uur per week.

Weet het dus nog niet... ben wel heel erg benieuwd!



Gevoelsmatig lijkt het veel meer dan die 28 uur. Ik ben nu toch 1.5 dag thuis en vanaf 1 september nog maar 1 dag. Afwachten hoe het is.



Baan bevalt. Wel heel erg solistisch en daar moet ik erg aan wennen. Alleen op een kamer... Verder is het werk heel interessant en ben ik met een paar leuke dingen bezig(mentaliteitsomslag, centralisatie HR assistenten, lifetime emloyability), maar algemene gevoel is toch onrustig. Merk ook dat ik geregeld op vacaturesites zit. Niet dat ik weg wil, maar gewoon. Kan ook niet zeggen dat ik het niet naar mijn zin heb, maar ik mis collega's om me heen denk ik.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven