Clomid ervaringen

09-07-2015 09:02 1848 berichten
Alle reacties Link kopieren
NaamLeeftijdKindjeRonde CBijzMissy_Ecco29/361e9e 100mgPCOSSkawa29/351eRonde 1 Gonal F PCOS ( 5 rondes Clomid gehadBelle1126/261e4e 150 mgDuna_201530/321e3e 25 mg-Famke8133/341e4e 150mgPCOSMyque32/332e5e ronde 100 mg + Pr + IUICyste, vleesboom en traag zaadElmo198926/271e2e 100 mgPCO'sMissyDee27/321e4e ronde 150 mgPCO'sKorfje28/301e2e 100 mg PCOSLientje8827/301enog niet gestart met c+pregnyl



Wachtbankje:

Duna

Mygue test datum 18-11



Zwanger:

IceAngel

Yentl

Fien86

Lilolalo

Skawa

Korfje
where ever you go, go with your heart
Alle reacties Link kopieren
Dikke knuffel!



Ik word vandaag ongesteld, zie het al aan de donkere afscheiding, en voel het al aan mijn buik.



Dus daar gaan we weer CD1. Nieuwe ronde, nieuwe kansen!



Wie had dat ooit kunnen bedenken, dat je dan weer blij bent dat je ongesteld bent geworden. (Ik dit geval na die Provera-kuur). Dan denk ik soms had die Provera-kuur niet in wat minder dagen gekund, je bent altijd weer een 14 dagen verder voordat je nieuwe cyclus begint :(
Alle reacties Link kopieren
@Famke: Ik heb nog nooit iets gehad om de ongesteldheid op te wekken, maar heb me dat (sinds ik meelees op het forum) ook al verschillende keren afgevraagd... Je zou toch zeggen dat dat korter moet kunnen...

Hopelijk een goede nieuwe ronde!!
Als het niet gaat zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat.
Alle reacties Link kopieren
Irritant! Ik dacht daarom ook, laat ik es ovulatietesten doen. Dag eerder dan verwacht ongesteld worden vind ik trouwens minder erg dan later omdat dan m'n hoop groter is..

Ik denk nog even geduld hebben. Op dag 17 gewoon weer testen als je nog niet ongesteld bent!
Alle reacties Link kopieren
@famke, weer beginnen met tellen!
Alle reacties Link kopieren
Duna, ik wil toch graag even reageren op je berichtje. Het kan nog!



ik schreef hier donderdag nog en was toen ook in de overtuiging dat het een nieuwe ronde ging worden. Vrijdag ochtend (dag 17) had ik ineens een positieve test vast! Ik dacht ook dat ik een lange lf had... maar toch maar tegen beter weten in een test gedaan. En een vette streep!



Dus hopen mag nog. Ik duim voor je!
Alle reacties Link kopieren
@spinnekop, wat fijn! Gefeliciteerd! Het gaat hard met de zwangerschappen!

Nog even en ik ben alleen over 😉
Alle reacties Link kopieren
@missye, nee hoor, we blijven net zolang meeschrijven tot iedereen uit de tabel zeanger is



@spinnekop, gefeliciteerd! En ik las net je vorige post nog, op echo een gesprongen blaasje te zien en een beetje hcg in je bloed. Testen zijn dus soms toch een beetje later met positief worden.



Hier alles rustig, nergens last van (behalve af en toe opvlieger?)... Ik ga nu echt nergens van uit... Weet niet wat dit gaat worden.



Vriendin van me had een week eerder haar eerste IUI, die geeft hopelijk dit weekend een positieve test... Ik gun het haar echt van harte, maar ik hoop toch ook dat het hier nu een keer raak is!
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd Spinnekop!! Wat fijn!



Ik ga er maar gewoon vanuit dat ik ongesteld ga worden... anders geef ik mezelf weer valse hoop...



@Missy ecco: Je blijft niet zomaar alleen over hoor Voorlopig blijf ik ook nog gewoon plakken



@myque: Veel succes! Inderdaad hopen dat het deze ronde voor jullie allebei raak mag zijn!
Als het niet gaat zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat.
Alle reacties Link kopieren
@duna en myque, fijn! Ik kan nog wel wat support gebruiken!
Alle reacties Link kopieren
Nina: neen hoor ik eet al zo lang zonder suikers die opvliegers hebben daar niks mee te maken.



Ook niet de Clomid want ik kreeg maandag pregnyl en zit ongeveer gelijk van cyclus als Myque.

Maar tis echt heftig hier, gisteren dweis voor niks, vandaag idem en daar bovenop nog eens een ontstoken rechter pols en elleboog :(



Duna niet te snel opgeven he! En een nieuwe keuken is altijd fijn. Wij zijn met een nieuwe badkamer bezig



Spinnenkop! Wow! Super! Proficiat!



Amai! De zwangeren vallen hier met bakken uit de lucht! Leuk voor jullie! Hopelijk is het aanstekelijk voor ons.



Missy, ik blijf ook nog effe dus zijn we toch nog met een aantal over
Alle reacties Link kopieren
@lientje, gezellig! Wat bedoel je met 'dweis'? Ontstoken pols en elleboog klinkt vervelend! Beterschap! In de tabel staat trouwens dat je nog niet gestart bent, maar je zit nu op het wachtbankje toch? Spannend!
Alle reacties Link kopieren
@spinnekop: gefeliciteerd!!



Wat gaat het hier hard met de zwangeren!! Nu wij nog in de komende maanden zodat we nog wel een meeting kunnen organiseren van clomid zwangeren in Utrecht of een ander centraal-NL punt!
Alle reacties Link kopieren
Dat zou wel tof zijn! We delen zoveel met elkaar maar hebben geen idee aan wie we al onze verhalen doen!
Alle reacties Link kopieren
Haha, dat zou wel grappig zijn! Een Clomid-meeting!
Meiden, even een knip en plak update:

De koffers zijn gepakt en morgenochtend stappen we op het vliegtuig. Het wordt dus even stil vanaf mijn kant. Als ik terug ben, ga ik alles bijlezen. Dan heeft een deel ook al de eerste echo gehad, dus ik zal duimen voor mooie 'boontjes' in beeld, met kloppende hartjes!!!



Nog steeds geen kwaaltjes trouwens, maar gister op de MvM test een dikke streep. Was erg goed, aangezien die pas uitslaan bij veel hoger hcg, het geen ochtendurine was en ik pas 5 wkn ben. Voel me dus wel gerustgesteld.
Alle reacties Link kopieren
Fijne vakantie Korfje! Lekker genieten en relaxen! En natuurlijk veilig terug (met al die gekke verhalen over onveilige luchthavens enzo!)
Alle reacties Link kopieren
Dweis wat is dat?



Gaaf spinnenkopje!



Ik kreeg altijd 5 dagen provera famke!

Duna t kan nog en missy ik laat je ook niet alleen hoor:)
where ever you go, go with your heart
Alle reacties Link kopieren
quote:missy_ecco schreef op 07 november 2015 @ 18:37:

Fijne vakantie Korfje! Lekker genieten en relaxen! En natuurlijk veilig terug (met al die gekke verhalen over onveilige luchthavens enzo!)



Jij ook net journaal en 1Vandaag gekeken?



Fijne vakantie Korfje!
Alle reacties Link kopieren
quote:Skawa schreef op 07 november 2015 @ 18:40:

Dweis wat is dat?



Gaaf spinnenkopje!



Ik kreeg altijd 5 dagen provera famke!

Duna t kan nog en missy ik laat je ook niet alleen hoor:)



Had je misschien een hogere dosis?

Hogere dosis hoef ik niet, al pukkels genoeg
Alle reacties Link kopieren
Haha Famke, goed gegokt! 😂
Alle reacties Link kopieren
Nee 5 Mg. Hoeveel heb jij? De dokter had de eerste keer zeven dagen 10 mg voorgeschreven maar assistente in t zh zei 5mg 5 dagen doet t ook en dat was ook zo.



Missy wanneer is bij jou voor t laatst getest of je een eisprong had? Dat je eileiders doorgankelijk zijn weet ik dat t laatst getest was maar je eisprong?
where ever you go, go with your heart
Alle reacties Link kopieren
@skawa, zolang ik blijf menstrueren met een normale cyclusperiode gaan ze ervan uit dat ik gewoon een ovulatie heb. Vandaag tweede ovulatietest gedaan, weer negatief.
Alle reacties Link kopieren
@skawa; zoek ik morgen even op (oude doosje) Nu lui op de bank voetbal aan het kijken. TWE-HEE. Ik zat lekker Flikken Maastricht te kijken, toen vriendlief erachter kwam dat HEE om 19.00 moest voetballen. Snap je wel dat ik het onderspit moet delfen
Alle reacties Link kopieren
Zou echt grappig zijn als we een clomid meeting zouden hebben... heel apart!



Fijne vakantie Korfje!!



Mannen en voetbal... blijft een bijzonder iets Maar hopelijk vind je het niet zo erg om voetbal te kijken!
Als het niet gaat zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat.
Alle reacties Link kopieren
Met dweis bedoel ik echt dwarsliggen, tov mezelf, tegen iedereen rond me, kort antwoorden, geen best gezelschap,.. Typisch Vlaams woord



Oooh korfje! Zalig op reis! Waar ga je heen?



Zouden ook nog zin hebben even weg te gaan maar de badkamer wordt vanzelf niet afgewerkt en de centjes groeien helaas niet aan de bomen



Stel je voor zo n meeting, als echte Belgische die kort bij de grens met Zeeuws Vlaanderen woon zou ik er wel alles aan doen om in midden Holland te geraken haha

Hier geen voetbal vanavond,... Mijn interesse daarin is groter als die van ventlief :p lol

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven