Singles

05-08-2007 22:16 29911 berichten
Alle reacties Link kopieren
Aan mij dit keer de eer... :D



Het lijstje voor alle nieuwe Singles

- Leeftijd?

- Hoe lang al single?

- Langste relatie ?

- Kortste relatie?

- Regio?

- Aan het daten?

- Cijfer relatie wens (Janneke schaal: 0 = relatiefobie, 10 = constant op zoek)

- Sterrenbeeld ?

- Kinderen of kinderwens ?

- Hobby's (speciaal voor Q)
Alle reacties Link kopieren
Nu ik het teruglees lijkt het net of ik er wel een stuk of tien heb



Heb één echte sv en een paar dagen geleden hier op dit topic een meneer tot semi-sv gebombardeerd in verband met z'n toenemende interesse. Deze meneer is wel heel leuk, maar ik kijk even de kat uit de boom
Alle reacties Link kopieren
Hoi!



Ik zou het niet leuk vinden als mijn date er nog andere dates op na zou houden, maar aan de andere kant hebben we ook nog geen verplichtingen naar elkaar toe. Dus eigenlijk mag hij nog doen en laten wat hij wil. Al hoop ik voor hem dat hij het uit zijn mooie hoofdje laat!



Mozz, ben nog niet thuis geweest, dus heb ook je date nog niet kunnen bekijken/ een hartje gestuurd. (Heb thuis mn rpnummer en wachtwoord opgeslagen, en ken ze niet uit mijn hoofd.)



Appeltje, wanneer ga je weg? Spannend hoor!
Alle reacties Link kopieren
Het is stil vanavond



Ik ben net terug van een etentje. Mijn moeder was jarig geweest toen mijn ouders op vakantie waren. Dus moest nog even gevierd worden met een etentje. Daar zeg ik geen nee tegen. Vind het wel lastig om te zien dat mijn ouders ouder worden....ik bedoel daarmee met de bijkomende gebreken zeg maar....



Ik zou het ook niet leuk vinden als mijn date er andere dates op na zou houden. Maar wat de meeste hier zeggen is ook zo. Je hebt nog geen verplichtingen naar elkaar na de eerste date. Dat is iets wat ik mijzelf echt voor ogen moet houden.

Ikzelf heb ook niet meerdere dates lopen. Wel meerdere contacten met mannen. Alleen is dat geen relatiemateriaal en meer vriendschappen. Heb er namelijk geen sex mee. Wanneer ik wel meerdere dates zou hebben zou ik dat allemaal gelijk stop zetten als het serieus wordt met iemand! Dan wil ik me daar helemaal op focussen!
Alle reacties Link kopieren
Ik ga eind oktober weg pop.



Ik bedoelde eigenlijk meerdere contacten (via datingsite) met de bedoeling dat daar iets serieus tussen zou kunnen zitten. Het lijkt me nogal ingewikkeld om meerdere personen te daten en dan in de zin van irl af te spreken. Woensdag Pietje, donderdag Jantje...



De meneer van afgelopen zaterdag heb ik niks meer van vernomen (en hij ook niet van mij), dus dan voel ik mij vrij om vrijdag met die andere meneer af te spreken.
Alle reacties Link kopieren
Ja appeltje...als er geen enkele vorm meer is geweest van contact kan je wel weer verder daten



Ik sta niet op een datingsite...dus die contacten kan ik ook niet hebben.



Heb je zin in vrijdag Appel?
Alle reacties Link kopieren
Ja het lijkt me wel gezellig WM. Denk niet dat het potentieel relatiemateriaal is, maar je weet maar nooit. Een leuke avond is ook nooit weg. En is het niet leuk ben ik zo weer weg.
Alle reacties Link kopieren
Ja dat is de juiste instelling! En het is ook wel lastig natuurlijk omdat je bijna weggaat? Of belemmert dat niet voor jezelf. Heb je daardoor geen "rem" ?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb zeker wel een rem, maar dat ik bijna wegga is lastig met het leggen van nieuwe contacten. Ik moet gelijk zeggen dat ik even een paar maanden wegga. Kan me voorstellen dat iemand zegt van...daar heb ik even geen trek in.
Alle reacties Link kopieren
Nee inderdaad...en zou jij dat wel willen als je op reis gaat?



Pfff....ik ben met date van zondag aan het msnen...ik wil niet op een nieuwe date aansturen....wil dat hij de stap neemt!



Ik haat dit....waren we al maar een stapje verder
Alle reacties Link kopieren
Hoihoi!



Net thuis, lekker gegeten bij vriend na mn werk. Iedereen is hier nog drukdruk met de mannen, lees ik zo even snel (en be met een vrrouw uiteraard).



Ik kreeg net smsje van mijn potentiele date met vraag of ik binnenkort wil afspreken....help! Klinkt misschien heel duf tussen alle heldinnen hier, maar ben er nog niet aan toe. Reden is dat ik m nl. wel erg leuk vind tot nu toe, maar weet nog niet voldoende van hem om nu al iets te plannen. Wil gewoon niet meer de kans lopen dat ik weer op een onbereikbare man ga vallen (in de zin van geen relatie willen/kunnen) en zover zijn we dus nog niet gekomen in onze gesprekken. Begrijpen jullie wat ik bedoel? Niet dat ik meteen een commitment van hem wil, maar wil wel weten waar ie naar op zoek is en dan kan ik zelf beslissen of ik daar in mee wil gaan ja of nee.



Wil m gewoon eerst iets beter leren kennen, maar ook niet de suffe ouwe muts uithangen. En ben eerlijk gezegd in t algemeen niet zo in stemming voor date dit weekend (heb ook andere plannen). Dus broed nu al een uurtje op een goeie sms terug (hij komt niet meer online, vandaar dat ie smste). Iemand een briljante ingeving?



Btw: hij stuurde me vanochtend een smsje dat begon met hey topper (gelukkig geen tje erachter..dan was ik al afgeknapt).
Alle reacties Link kopieren
@WM



Vandaar dat ik 'stilletjes' afbouw Maar de meneer van vrijdag weet al van de hoed en de rand en we gaan gewoon gezellig kletsen over reizen. Wie weet heeft hij nog hele goede tips!



Haha toch heeft het ook wel wat. Dat gedoe met msn, sms...
Alle reacties Link kopieren
Ok aakomende zondag 2de date
Alle reacties Link kopieren
Xenia...Ik snap heel goed wat je zegt. Je kan dan toch beter eerlijk zijn dat je het aanbod erg leuk van hem vindt en er op een later tijdstip wilt terug komen?
Alle reacties Link kopieren
kon niet langer wachten met mn antwoord, zou dat ook lullig vinden. Heb m gesmst dat ik graag met hem wil afspreken, maar hem vrirtueel eerst iets beter wil leren kennen. Dat ik waarschijnlijk klink als een suffe ouwe muts, maar dat ik een goeie verdediging kan aanvoeren. Geen eeuwigdurend proces, maar kort geding zeg maar (link naar mn baan). Op grappige manier gebracht dus, hopelijk komt dat ook zo over. Zo niet, dan is het jammer. Ik had m dit eigenlijk eerder al, in andere bewoordingen, gezegd.



Ik ga nog ff wat rommelen hier en dan richting bed. Lange dag weer!



Oh, krijg sms terug...hij is dus echt leuk

hij durft die virtuele kennismaking wel aan en 'ouwe muts tja...door schade en schade wijs geworden denk ik dan, heb ik gewoon begrip voor, zal voorlopig geen protest indienen'. En verder nog of ik de begrafenis al heb gehad. Wel heeeeel erg attent en lief.



Ga toch wel lekker slapen nu of straks na een laatste wijntje....
Alle reacties Link kopieren
Xenia...goed opgelost. Eerljkheid duurt het langst....ook een heel oud spreekwoord!

Fijn dat jij het ook zo goed en leuk opppakt!



Slaap lekker straks...ik ga nu ook slapen! Ben moe.....
Alle reacties Link kopieren
Oh leuk WM! wie zette nu uiteindelijk de 1e stap en wordt het de japanner?



Ik ga niet meer drinken, al genoeg gehad, ga afsluiten. Hem nog smsje teruggestuurd. Wel fijn dat iemand je niet direct veroordeelt of druk uit gaat oefenen.



Truste voor wie hier nog mocht zijn!
Alle reacties Link kopieren
Geen Japanner...(goed onthouden) Hij komt naar mijn huisje
Alle reacties Link kopieren
= thuis..



2 mails 1 van RM en is van LMM (leuke mail meneer) maar kreeg fotos van LMM en mwah valt tegen..

RM stelt hele grappige vragen ga zo eens ff zijn mailtje beantwoorden.. RM ook aan de telefoon gesproken.. LEUK !!!
Alle reacties Link kopieren
Gaat iedereen al naar bed hier? Ik ben net weer thuis. Gebuikdanst en daarna nog even bij buikdansvriendinnetje thee gedronken.

Leuk opgelost zo Xenia, en leuk dat 'ie met zo'n zelfde grapje weer terugreageert. En zo attent idd...



WM, had hij het initiatief genomen? Oo, kan me voorstellen dat je stiekem al helemaal in de wolken zit, zo komen je berichtjes wel over in ieder geval! Probeer dan maar eens met beide benen op de grond te blijven, is veel te moeilijk



Appel, geinig dat je ondanks je reis toch nog een gezelligheidsdate hebt. Juist wel fijn dat het geen wow is toch, anders had het veel te onhandig geweest. Maar je weet maar nooit!
Alle reacties Link kopieren
Nou Vleer, lijkt me duidelijk, jij gaat voor RM...



Mmmm, zat op paiq te kletsen met een leuk koppie die ik een oneliner had gestuurd (je kan als je een leuke foto ziet iemand uitnodigen, hebt dan verder geen info over die persoon behalve leeftijd). En verdraaid.... leuk gekletst, goede baan, en andere foto's ook zeer ok!

Hij begon wel meteen over of ik kinderen had en of ik ze ooit nog wilde. We hebben nu gepland dat we beginnen met een tweeling. Whahaha, je maakt wat mee op internet...
Alle reacties Link kopieren
Mozza je ontvangt zo mail van mij ..
Alle reacties Link kopieren
Ok, Vleer, zal meteen ff checken
Alle reacties Link kopieren
De basis van een relatie is de wil de ander te leren kennen en de wens hem of haar te zien groeien
Alle reacties Link kopieren
Je hebt mail terug
Alle reacties Link kopieren
Moz.....tsja ik heb wel de kriebels jah

Hij nam wel redelijk het initiatief. Hij vroeg als eerst wat mijn plannen waren deze week. Daarover gepraat...over zijn week gepraat en toen vroeg hij dus of zondag nog vrij was....



En wat een gesprek heb je gehad zeg....een tweeling!! Wanneer beginnen jullie met oefenene?



Haha Vleer met RM gebeld? Hij belde jouw? Hoe klinkt zijn stem? Vind ik ook altijd wel belangrijk Je hebt er nu ook een hele leuke reclame over op Net 5



Fijne dag allemaal

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven