uitgerekend augustus 2016

27-11-2015 22:44 2055 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi dames die tussen 1 -14 augustus zijn uitgerekend,

Hier kan je gezellig kletsen over je zwangerschap en alles wat daarbij komt kijken.

Gefeliciteerd met je zwangerschap.



Naam Leeftijd Kind Uitgerekende datum ControlesMama250729-282e, 1e 3 jaar 7 augustus 22 febr. geslachtsbepaling/ 25 febr. vk / 22 maart 20 weken echo Ana_Isabel- 5e 9 augustus Cantate26-301e 3 augustus 13 februari geslachtsbepaling Yoshi8827-291e 4 augustus 16 februari verloskundige Twijfel30-351e 7 augustus ZonZon30-292e, 3,5 jaar 9 augustus 13 januari termijn echo / 29 januari nekplooi meting Gebruiker199322-251e 12 augustus 29 januari echo Kim8728-293e, 4 en 2 jaar 3 augustus Evelineh83 32-36 2e, 20 mnd 11 augustus 19 januari termijn echo+intake Tinus1992 23-26 1e 10 augustus 28 januari termijn echo Noord83 3e, 4 en 2 jaar 12 augustus Therealarya 26-35 1e 7 augustus 4 februari verloskundige miliza 27-28 3e, 5 en 3 9 augustus Fog 29-33 1e 10 augustus 3 febr. nekplooimeting/ 1 maart gynaecoloog Kim0793 23 2e, 15 maanden 9 augustus Deb_82 2e 4 augustus ukkie87 28-34 1e 12 augustus 5 januari echo



TABEL VOL





cyn teagirl
Live, Love, Laugh
Hier ook lekker vroeg naar bed. Fijn dat je je weer wat beter voelt cyn. Daar zijn wij ook voor he! Niet alleen blij zijn voor elkaar,;maar ook net even dat luisterend oor (lezend oog) bieden , als het iemand stress ervaart of het even moeilijk heeft.



En onzekerheid is met de komst van google ook bijna niet te vermijden...je leest zoveel dingen op internet en alleen de negatieve blijven hangen in je achterhoofd. Dat was 12 jaar geleden anders toen ik zwanger was van mijn eerste. Ik wist niet eens waar ik naar moest zoeken op internet! Heerlijk rustig achteraf gezien



Fijne avond dames, morgen weer een nieuwe dag met nieuwe baby ontwikkelingen!
Nou heb ik dat..... Zit ik nu op de hap, omdat ik met een mes waarmee ik kip sneed diep in mijn vinger snij 😟



Wat een dagen!! Hopelijk hoeft het niet gehecht (denk t niet), maar d'r vraag of ik een tetanus mag..



Zo, genoeg geklaagd hoor!



Hoe is t met jullie?
Alle reacties Link kopieren
@cyn: wat rot van die kleine bloedingen. Ik heb ze in m'n vorige zwangerschappen ook gehad en het is allebei de keren goed gegaan! Maar je hebt gelijk hoor: morgen lekker bellen.



@ana_isabel: wat moet het inderdaad moeilijk voor je zijn om contact op te nemen met de verloskundige. Doe wat je hart je ingeeft!



Ik ben ook vroeg m'n bed ingedoken. Kindjes liggen op bed en m'n vriend is niet thuis, lig dus heerlijk op bed televisie te kijken. Kost een hoop energie om een kindje te laten groeien
Cyn kan me goed voorstellen dat je schrikt.. Maar maak jezelf niet druk! Vooral als het al gestopt is!!



Ik heb vandaag hele dag bruin bloed gehad bij het afvegen. Geeft dus helemaal geen goed gevoel. En op de een of andere manier zegt

M'n gevoel ook dat het niet goed is. Ik heb dit nooit eerder gehad dus ik weet niet of ik mijzelf bescherm of niet. Contact gehad met de verloskundige en ik krijg vrijdag een echo. Ze kunnen dan niet veel zien maar wellicht wel al of ik een miskraam heb gehad. Juist omdat ik zondag best wel wat bloed verloor en nu dus bij het afvegen alweer:

Jullie snappen dat ik nu echt even tussen hoop en vrees leef.

Heb best wel een vervelend gevoel en verwijt mezelf mijn stomme testdrang. Dat ga ik eventueel anders doen de volgende keer. Maar nu wil ik graag duidelijkheid dus even afwachten of ik erger ga bloeden en vrijdag dus echo.
Alle reacties Link kopieren
quote:miliza schreef op 08 december 2015 @ 16:20:

Ik weet niet precies mijn uitgerekende datum.

Ik heb sinds het verwijderen van het spiraaltje lange ongeregelmatige cyclus.

39, 34, en nu gok ik 39/40. Ik verwacht dus uitgerekend te zijn rond 13/14/15 augustus, maar zeker zal ik het pas weten in januari met de echo.Jaa maar dat zal bij ons allemaal zo zijn denk ik. Niemand weet het zeker totdat we de eerste echo hebben gehad. We wachten af het is gelukkig bijna zover! 🙈
Ana wat ben jij trouwens sterk! Zoiets heftigs meemaken en dan zo positief zijn! Erg knap. Respect hoor!

Ik hoop dat ik ook positief kan blijven als blijkt dat het niet goed zit.
Alle reacties Link kopieren
quote:ana_isabel schreef op 08 december 2015 @ 16:25:

@gebruiker: zijn hartje liep achteruit tijdens de controle...een echo na 10 minuten gaf aan dat hij net was overleden. Achteraf ben ik heel dankbaar dat ik er bij ben geweest.Zoiets komt natuurlijk nauwelijks voor.Wauw wel bijzonder dat je erbij was. Jaa het komt zeker nauwelijks voor. Wel heftig maar goed dat je erdoorheen bent gekomen en nou ben je gelukkig weer zwanger, hopen dat het allemaal goed gaat verlopen. ❤❤
Alle reacties Link kopieren
quote:mama2507 schreef op 08 december 2015 @ 18:25:

Ben jij helderziend ofzo Noord

Een blauwe nog wel, jij durft Hahaha Jaa inderdaad mama, eerst wist ze voor de test dat ze al zwanger was en nou weer dit. Hahaha eng hoor
Alle reacties Link kopieren
teagirl Jeej, heftig en inderdaad ik begrijp dat je nu heeeeel onzeker bent!

En wachten is het ergste wat er is. Ik hoop dat vrijdag de echo goed is en dat er niks is.

Zorg goed voor jezelf de komende dagen 😘
herinner je gisteren droom van morgen maar leef vandaag
Alle reacties Link kopieren
@teagirl: wat rot voor je. Gelukkig kan je redelijk snel terecht voor een echo. Ik ga enorm hard voor je duimen!
Oh @Teagirl wat moet je je zorgen maken. Hopelijk blijft het bij bruin. Ik snap je angst en ik hoop dat het gewoon goed zit
Oh teagirl wat ontzettend vervelend zeg! Ik snap dat je helemaal in de stress zit. En ik zou ook testen als ik er een in huis had. Wees een beetje lief voor jezelf. Gelukkig mag je vrijdag al langs komen.
En bruin bloed is oud bloed. Dat is dus niet zo erg, maar wel schrikken!
Dankjewel meiden. Lief van jullie. Ik heb behoorlijke stress. Voor m'n gevoel klopt er teveel niet; zondag helderrood bloed tijdens seks, bruin bloed bij afvegen tot en met nu, die clearblue test die een week later nog steeds 1-2 weken aangeeft.. We zullen zien.. Voor nu ben ik wel van m'n roze wolk af, helaas..
quote:teagirl schreef op 08 december 2015 @ 20:08:

Dankjewel meiden. Lief van jullie. Ik heb behoorlijke stress. Voor m'n gevoel klopt er teveel niet; zondag helderrood bloed tijdens seks, bruin bloed bij afvegen tot en met nu, die clearblue test die een week later nog steeds 1-2 weken aangeeft.. We zullen zien.. Voor nu ben ik wel van m'n roze wolk af, helaas..



Ik snap dat je je zorgen maakt maar als je het los van elkaar ziet dan:



- heeft je vriend je baarmoedermond aangetikt (you go girl) en die is extra doorbloed als je zwanger bent.

- bruin = oud. Ik ben zelfs een hele bak bruin verloren na de innesteling omdat volgens de huisarts je baarmoeder schoonship wil maken.

- CB test kan pas meten vanaf de innesteling. Misschien had je een hele late innesteling + een laag hormoonniveau.
Fog thx voor je opbeurende woorden.. Geeft we weer een beetje hoop. M'n vriend zegt ook steeds laat het maar los. Stress is niet goed en voor hetzelfde geld zit er nog een klein korreltje te knokken om te blijven plakken en zit jij zo te stressen. Loslaten loslaten loslaten. En laat dat nu net m'n allerslechtste eigenschap zijn als controlfreak. Moet wel zeggen dat zoals jij het onder elkaar zet het weer iets minder heftig lijkt.. 😏
Je kan ook gebruik maken van je uitmuntendheid om controle te willen houden. Neem de controle over je gedrag & gedachtes en zorg er voor dat je ontspant (yoga, kop thee, filmpje kijken, de belastingaangifte voorbereiden..) en zet je daar 100% voor in. Dat is de enige manier om voor jezelf te zorgen in zo'n situatie.
Alle reacties Link kopieren
Hè fog, ik vindt dat je de "controle behoefte" mooi hebt omschreven.

Zo kun er je er ook naar kijken en mee omgaan.

Toen onze dochter zo ziek was, en ik echt alle controle kwijt was, artsen beslissen.

Ik heb daarna een zware tijd gehad om daar boven op te komen. Ik sta makkelijker in het leven, door yoga, Mindfulness en af en toe de wereld niet te serieus te nemen.

Maar vooral, heb vertrouwen in jezelf en de mensen die je lief hebt.

Dan komen mijn waarzegkunsten nog wel uit
Alle reacties Link kopieren
teagirl Jeetje dat is schrikke, maar gelukkig.kan je al snel terecht bij de vk.



Ik ga lekker rustig van mijn avond genieten. Ik moet zeggen dat ik me echt heel erg goed voel, niet moe, misselijk etc etc... heb alleen een hele erge eetlust! hello kilo's welcome to my body
Live, Love, Laugh
Bedankt voor de tips fog! Voor nu ga ik lekker naar bed, ik ben kapot!! Slaap lekker allemaal!
Geniet van je avond @Mama. Wist je dat je btw 300 gram groenten en 3 stuks fruit moet wegwerken per dag tijdens je zwangerschap? Kan je je helemaal vol aan vreten.



Ik heb trouwens een update voor de tabel: 28 december echo + intake gynaecoloog



@Teagirl Slaaplekker en fijne dromen
Alle reacties Link kopieren
fog Ja dat wist en en maak ik ook heel erg gebruik van! Heerlijk fruit ben er gek op! Maar toch vind ik nu zoetigheid ook erg lekker ( dat eet ik anders zelden )... hahaha
Live, Love, Laugh
Alle reacties Link kopieren
Ik at noooooit fruit. Woon 2 jaar op mezelf en nog nooit fruit gekocht.Tot 3 weken geleden kreeg ik ineens zin in fruit en nu eet ik 3x in de week een stuk fruit. Toch raar? En ik wist toen niet dat ik zwanger was..
herinner je gisteren droom van morgen maar leef vandaag
Alle reacties Link kopieren
Nou teagirl we kunnen elkaar een handje geven. Hier wederom bloedverlies. Niet veel maar nu toch wel stress/paniek. Ik weet dat er niks aan te doen valt als t mis is maar ben echt even verdrietig van alles bij elkaar. Echt zo'n 'houdt t dan nooit op'- gevoel terwijl t natuurlijk ook nog gewoon goed kan zitten....



Bleegh ik wil gewoon duidelijkheid.
Alle reacties Link kopieren
Oh jee, misselijkheid is even verdwenen en ik voel m'n eerste vreetkick opkomen. Denk dat ik zo even de keuken in duik!



@mama: haha, lekker toch alleen naar toenemende eetlust? En die kilo's gaan er naar de zwangerschap wel weer vanaf ;)



@fog: spannend de eerste echo, deze maand vliegt voorbij dus voor je het weet is het zover!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven