Cheers!

13-07-2007 20:13 17693 berichten






Voor Hero...
Heb je ook chocola Bam? Ik heb zin in chocola.
Alle reacties Link kopieren
quote:bentetje73 schreef op 26 november 2008 @ 13:29:

[...]

Hier ook zo druk ely, ik vind dat best moeilijk ...Merk dat het eigenlijk wat teveel is, maar weet niet hoe het te minderen. (-)Maar ja, het is allemaal zo leuk en toch moet er iets anders, maar weet niet wat ik wil schrappen. Hebben jullie dat nou nooit?





Story of my life .



Rapportage is afgekomen, was alleen beetje laat. Vanochtend met Zoon eerst naar verkeerde ziekenhuis gefietst (arme jong helemaal heuvel op geploeterd) toen naar goeie gescheurd, besloten tot buisjes, bloed afgetapt en buisjes plaatsen gepland, en daarna mijn stoere doch wat pipse kind op warme chocolademelk en chocomuffin getracteerd. Zo grappig, Zoon heeft een eigen favoriete koffietentje hier in Lilstad. Daar vlakbij is een geweldige koffietent met kinderspeel-van alles, sap en taarten, computers, noem maar op: maar Zoon vindt rustig tentje ietsje verderop met goeie koffie en fijne leestafel veel leuker, waarom weet ik eigenlijk niet.



Nu moe. Moet nog even korte netwerkafspraak doen (oeps, moet weg) en vanavond wil ik sporten en daarna wil ik slaaaaaaapen. Als Dot gilt, zet ik haar in de dakgoot.
Alle reacties Link kopieren
Of ze mag Kjong bellen
Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
Hee lieve Toet, hoe gaat het met jou?
Nee hoor, Kjong heeft mij niet van mijn kruk geduwd, ik ben er zelf weer eens afgelazerd.

Ik mail volgende keer wel even rond als ik iets te zeggen heb tegen het halve Cheers-legioen, dan heeft de rest in ieder geval geen last van me
Alle reacties Link kopieren
Ok.



Ik heb ook zin in chocolade. Heb alleen een bak suikervrij chocolade ijs in de vriezer. Verdomde duur en eigenlijk niet lekker. Erg jammer.....
~raapt whopper op~

Waarom heb je nou je post weggehaald? Wie heeft er last van je? Moet ik de portier erop af sturen?



Toehoet... soms he, eigenlijk best vaak, is suikervrij eten vetter. Suikervrije bonbons bijv. Als je dan toch oplet wat erin zit, moet je misschien daar ook eens naar kijken.



Niemand bellen vannacht heur! Ben best brak. Ook nog Ongi geworre. Wat ook de de hele zak minisnickertjes verklaarde.



Zijn jullie nou geslaagd voor Sint?
Alle reacties Link kopieren
Ah, mag ik nou niet meer bellen??

Ik weet vaak ook wel hoeveel vet er in mijn eten zit hoor. Maar thanks voor meedenken!

Ik twijfel tussen nu werken en later slapen of eerst slapen en morgenvroeg werken. Iemand advies?
Alle reacties Link kopieren
Laat maar. Lijf zegt slapen.

trusten!
Ja! Nou is Kjongen voor niks wakker gemaakt geworden.
Alle reacties Link kopieren
Hahahahahahahaha. Lekker ding. Ben nu weg. Eerst alle deuren even checken. Lief is gisteren naar Londen gevlogen, komt pas morgen terug. Dus heb niemand om eventuele inbrekers weg te jagen. Kan natuurlijk ook naakt gaan slapen, dan weerkaats ik lekker angstaanjagend wit als ze met een zaklamp op zolder rondlopen
Hier is het volle maan.

Bij jou ook al dan?
Alle reacties Link kopieren
quote:Toet schreef op 26 november 2008 @ 23:37:

Hahahahahahahaha. Lekker ding. Ben nu weg. Eerst alle deuren even checken. Lief is gisteren naar Londen gevlogen, komt pas morgen vrijdag terug. Dus heb niemand om eventuele inbrekers weg te jagen. Kan natuurlijk ook naakt gaan slapen, dan weerkaats ik lekker angstaanjagend wit als ze met een zaklamp op zolder rondlopen
Alle reacties Link kopieren
Moeilijk hoor, iets veranderen ipv quoten. Volle maan? Alweer> echt? Wie schopt me even naar zolder, anders kom ik nooit in bed...
Alle reacties Link kopieren
volle maan? O jee, dan willen er weer een paar neuken

whop, ik vind ook dat je best op je kruk mag zitten, maar goed.

Goed nieuws op douchefront: het geheel is klaar, alleen nog opdrogen en uitharden (alsof dat niet haast hetzelfde is!) en dan kan ik weer douchen, joechei!

Arme zoon lil, wanneer moet hij? Is het zijn eerste keer buisjes? KK knijpt hem, ze wil niet weer geopereerd zei ze vanmorgen ineens...moppie.
Alle reacties Link kopieren
Ik haat verwijderde posts, daar word ik altijd zo nieuwsgierig van.



Ely, Bentetje, Lil, mag ik jullie de hand schudden? Ik ben ook óp! Het is momenteel even TE druk, te veel etc. Blerk.

Vooral ook leuke dingen hoor (zoals vanavond samen met Ely het knuffelen van Dinand en Dennis!!! Alex, wil je je vent zeggen dat ik van 'em hou?) maar gewoon veel en stress enzo. En gisteren en vandaag vooral veel niet meewerkend ov en natte tochtige stations etc. Gisteren van half 7 tot half 7 van huis voor het bijwonen van 3 uurtjes (?) vergadering. Vandaag ging de heenweg soepel, maar heb ik over de terugweg weer bijna 4 uur gedaan... en tussendoor had ik een afscheid van de wethouder (omdat dat vriend is van mijn ouders en ik dus ook naar het officiele gedeelte "mocht") (hij wordt burgermeester elders) wat eigenlijk niet kon, want BHV en eigenlijk ook nog gewoon megadruk gewoon op werk, dus overal maar eventjes en half en blerk blerk En omdát het zo druk is op werk en ik steeds maar andere dingen moet deze week (Bedrijf, receptie, Kane () zit ik in mijn vrije uren natuurlijk te werken etc. etc. Zeik zeur klaag (ik ben nu gewoon echt moe, koud en klagerig, excuus!) Hoe dan ook: morgen ben ik een dagje vrij en ga ik geen werkmail openen of wat dan ook, ik ga me dan op mijn blaagjes storten, want oh ja, die waren er ook nog...

(En waarom ik nog achter pc kruip? Weet ut niet, verslaafd ofzo)



Xop, heb je niet gehoeven?? (Ik hoop het voor je!)

Mims, is Mops al opgeknapt? (Jammer dat ik je gisteren niet heb gezien!)

Meave, wat is in godesnaam een half kruisje?



nou sssssslapen.. zzzzzzzz
Alle reacties Link kopieren
quote:bentetje73 schreef op 26 november 2008 @ 13:29:

Hier ook zo druk ely, ik vind dat best moeilijk ...Merk dat het eigenlijk wat teveel is, maar weet niet hoe het te minderen.



Zal ik alvast helpen door niet te verklappen wanneer we de hele dag in jouw ziekenhuis bivakkeren voor Qtie-tests?



Sterkte morgen bij de KNO, Bent. En Lil, komt eens copy-pasten bij ons wat Zoon mankeert? Ben hier niet bijgelezen, maar scrolde over een ziekenhuisbezoek heen? Erm jonkske.

Jou ook maar niet vertellen dan? Wanneer ik bij jou in de buurt ben? Vanwege onoverkomelijke drukte?



(Lil, de 3e en Bent de 16e. Van deze maand dus. ) Oeps, nou deed ik het toch.



Voor de rest zoenen en naar ik begrijp chocola? Komt voor de bakker chocolatier.
Alle reacties Link kopieren
Het is gewoon November, koud, nat, guur, dat helpt allemaal niksniemendal. Geen echt Licht.



Was het volle maan gisteravond? Dat zou en hoop verklaren , maar ik kan het me nauwelijks voorstellen want volgens mij was het nog maar pas geleden ook al volle maan. Of de tijd gaat nog sneller dan ik al denk, help!



Ik heb nu weer een paar wat overzichtelijker thuiswerkdagen, volgende week is GG weg dus dan draai ik ook de kindjes alleen, ik ga maar eens proberen dan een beetje bij te slapen (het scheelt allicht wat neuk-uren, zo in een week, snif..)



Hee Q; omdát GG er komende week niet is, heb ik mezelf woe middag vrij geroosterd (anders moet ik die meiden weer extra onderbrengen en ophalen, en, en), dus ik ben er gewoon! Weest welkom! We moeten dringend weer eens zitten en koffie drinken en beppen... En er staan hier lekkere boekjes waar je meisje zich in kan verdiepen terwijl wij over het Leven praten



Bentetje: ja, voor het eerst buisjes (ik vind het best ingrijpend, help). Ik ben geheel vergeten te vragen hoe lang dat blijft zitten, omdat we al snel over allergie gingen praten en onderzoek en erfelijkheid en gevolgen (vandaar ook het bloed prikken, dat was oorspornkelijk niet gepland). KNOmevrouw wierp 1 blik op Zoon en zei "Dit jongetje is vast erg allergisch; zit het in de familie?" (JA! Z'n VADER!! De MINKUKEL!)



Goed, ik ga nog even koffie zetten, ik word maar niet echt wakker vandaag...
Alle reacties Link kopieren
Kvin het buisjesverhaal ook best zielig. Ik vind alle dingen die met kinderen moeten gebeuren qua prikken en erger enzo best heftig. Ben een moedermuts geworden. Heb lunchpauze van mijn werk genomen. Kindjes blijven over vandaag en gaan na school nog naar gastouder zodat ik een rustig werkdagje heb. Lekker hoor. En oh ja, de tandartsafspraak is verschoven tot over twee weken. Eigenlijk ook best lekker
Heb je geen pijn meer, Toet? Dikke kus in elk geval.



Ach goss, buisjes zijn ook zielig en spannend in zo'n ziekenhuis maar schijnt allemaal voor kindjes niet pijnlijk te zijn en ook geen lange nasleep. Zoontje van vriendin kreeg laatst buisjes, was best appeltje-eitje. Maar evengoed; liever niet natuurlijk.



Tsssssk, Pimp en Ely gezellig dichtbij Dinand en Dennis geweest. Púh! *stopt vingers in oren en roept heel hard LALALALALA!*



Klinkt inderdaad wel heel druk enzo, Pimpelschat. Doe ná het weekend (niet dit weekend!! ) maar een beetje rustiger aan, dan maar niet overal bij zijn, ze maken er maar foto's van!
Alle reacties Link kopieren
Heb je leuke weekendplannen Bam?



Jep, pijn is weg. Wat een heerlijkheid! Blij dat ik snel met die AB ben begonnen. Bedenk me net dat ik maar wel even weer roze pillen moet gaan inslaan voor eventueel nieuwe ellende!



*moet erg lachen om LALALALALA van Bam!*
Alle reacties Link kopieren
Lief is voor werk paar dagen in Londen, voor het eerst in die stad, heeft ie niet eens fototoestel mee. Moet ik maar snel nog een keer met hem er naar toe
Alle reacties Link kopieren
Jullie hadden toch nog reischeque te verbruiken van Liefs werk, Toet? Of is dat allang gebeurd en heb ik het gemist?



Ik zou nu wel wat zonneuren kunnen gebruiken, geloof ik. Wat een triestgrauwe bedoening, blegh. Heb tussen rapportageschrijven door mijn nagels maar weer eens gelakt, voor een beetje kleur in het bestaan. Vanavond ga ik voor het eerst in lang weer eens weg met mijn geliefde, daar heb ik ook wel heel veel zin in. Tapasje eten, wijntje erbij. Ik heb zo'n leuke man, dat haalt me dan wel door zo'n winter heen



Als de buisjes verder goed werken en we met Zoon beter kunnen communiceren (als in: niet steeds moeten schreeuwen op 10 cm van zijn gezicht) dan vind ik het wel goed, maar ik zie tikkie op tegen het erbij zijn als roesje. Lijkt me echter nóg erger om er niet bij te zijn, dus komaan maar.
Alle reacties Link kopieren
Ik zal de foto even in de AK plaatsen (kan ik dat nog?) dan moet je ook een blinddoek voor.



Buisjes en dat soort zaken zijn inderdaad zielig.



Nou, ik ben echt heel erg moe (ik moest vanmorgen janken omdat ik mijn kop stootte, dan is het wel erg... ), dus ga even mijn 1,5 uur "pauze" met een boek op de bank doorbrengen, helpt vast!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven