Minnaar

05-02-2008 23:18 11115 berichten
Alle reacties Link kopieren
Kunnen jullie een minnaar hebben echt alleen voor de seks zonder er verliefd op te worden?

Of ga je uiteindelijk toch meer voelen voor zo`n man, je hechten.

Zeker als je hem superaantrekkelijk vindt en verder klikt het ook goed.
Alle reacties Link kopieren
Wat gaan jullie snel! En wat een hoop nieuwe namen!



Anyway, ik heb het nog niet eens een week kunnen volhouden. Alsof hij het doorheeft dat ik afstand had genomen. Het komt er op neer dat de afspraak redelijk snel was gemaakt en dat het weer verdomd lekker was. En op mijn voorwaarden, al waren dat er niet zo veel, naakt en gewillig en geen bullshit.

En het voelt nog steeds goed, hij heeft me achteraf nog een berichtje gestuurd. (Een ieder die al wat langer meeleest weet dat dit heel bijzonder is voor de man in kwestie)

Kortom het was een zeer geslaagde afspraak. En nu? Geen idee. Ik hoop dat ik er zo in kan blijven staan zoals ik dat op dit moment doe. Ik voel me goed, zo hoort een SV te zijn!
Alle reacties Link kopieren
Geheim, dat is nog eens een kwelling! Wel spannend als hij het zo vol kan houden zonder dat jij je interesse gaat verliezen.



Toy! You go girl! Je bent lekker bezig!



Liefblond: klinkt alsof hij verliefd aan het worden is. Vertel gewoon dat je niet al te veel over zijn privéleven wilt weten, maar vooral geinteresseerd bent in wat hij kán en niet in wat hij te vertellen heeft. (wel voorzichtig mee zijn en met een grote geile glimlach zeggen, anders kan het nog wel eens verkeerd uitpakken, helemaal als hij graag praat)
Alle reacties Link kopieren
Ik weet dat je eerst anders had besloten maar ik vind het wel heel erg leuk voor je Mac! Wie weet lukt het wel....Het is in ieder geval al heel positief dat hij naderhand wat liet horen.
Alle reacties Link kopieren
@Liefblond: Waarom vind je het vervelend als hij over zijn priveleven praat? Ik vind het persoonlijk erg leuk als mijn sv wat over haar leven verteld.
Alle reacties Link kopieren
Nee, ik snap het wel. Natuurlijk wil je wel iets weten over elkaars privéleven, maar niet teveel. Ik ben onderdeel van zijn privéleven en hij van die van mij, maar als ik kom voor sex dan wil ik het daar niet over hebben, dat hou ik graag gescheiden.



En er is ook nog zoiets als teveel informatie.
Alle reacties Link kopieren
Ik begrijp het ook wel, ik zou ook niet alles vertellen en willen horen.
Alle reacties Link kopieren
Natuurlijk moet het niet ten koste gaan van de seks (wat het zwaarst is moet het zwaarst wegen tegenslotte ). Maar als wij even op adem komen tussendoor praten we heel wat af. Als we weer op krachten zijn gekomen volgt dan weer spetterende seks etc. En dat dan bij voorkeur uren achter elkaar.
Alle reacties Link kopieren
Natuurlijk, zwijgzame seks is ook niks maar ik zou echt geen details over zijn vrouw willen weten.



Jij spreekt toch altijd overdag af, MDR, kunnen jullie zo lang van jullie werk wegblijven of nemen jullie dan vrij? Dit vraag ik ivm de urenlange seks...
Alle reacties Link kopieren
Woensdag date gehad en nu nog niets weer van hem gehoord. Kan ik slecht tegen. Heeft hij geen zin in contact, is hij druk of..... heeft hij op weg naar huis een ongeluk gehad? Word er behoorlijk zenuwachtig van.
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat het net zo'n type als mijn ex-sv is. Waarschijnlijk wil meneer even afstand, Alina.
Alle reacties Link kopieren
Ik neem vrij en zij werkt parttime. Een enkele keer lukt het me ook wel om creatief met mijn uren om te gaan. Ik kan vanuit huis ook werken en dan haal ik de "verloren" uren een andere keer in.



Jij spreekt toch altijd 's avonds af? Hoe regel je dat dan met thuis?
Alle reacties Link kopieren
Ik sluit me bij Stew aan. Tijdens de sex gelieve niet teveel over zijn leven zonder mij praten svp! Op andere momenten: be my guest, maar niet in een geile setting. Ik wil ook geen details horen over zijn andere dates.



Ik ben ook wel benieuwd naar wat jullie thuis vertellen.
Alle reacties Link kopieren
Dan heb ik bv een nieuwjaarsborrel, verjaardag oid of ik maak een combi.
Alle reacties Link kopieren
quote:Alina08 schreef op 09 januari 2009 @ 14:29:

Woensdag date gehad en nu nog niets weer van hem gehoord. Kan ik slecht tegen. Heeft hij geen zin in contact, is hij druk of..... heeft hij op weg naar huis een ongeluk gehad? Word er behoorlijk zenuwachtig van.

Irritant he? Ik weet exact hoe het voelt. Waarschijnlijk vond hij heel leuk maar heeft hij inderdaad geen behoefte aan contact. Maar als je echt ongerust bent, waarom stuur je hem dan geen berichtje?



Ik heb mijn SV ook wel eens twee dagen later gesproken tijdens een etentje met vrienden en toen we alleen waren vertelde hij me dat hij de dag erop met een big smile op zijn gezicht zat en dat iedereen opmerkte hoe vrolijk hij was (het was toen ook wel erg geil geweest) en heb hem ook gevraagd waarom hij mij dat niet heeft laten weten? Komt gewoon niet in hem op.
Alle reacties Link kopieren
Dus je hebt momenteel een toptijd!!!



Ik neem tenminste aan dat er een moment komt dat een nieuwjaarsborrel niet meer geloofwaardig klinkt.



Doe je ook aan Chinees, Islamitisch en Joods Nieuw Jaar?
Alle reacties Link kopieren
quote:geheim1972 schreef op 08 januari 2009 @ 22:50:

Ik moet 3 maanden wachten zegt ie.

Hier zat een hele wiskundige berekening achter, waar ik jullie niet mee zal vervelen. (oke, ik snapte er geen hout van)

Maarre, 3 maanden dus...



Weddenschappen kunnen nu worden afgesloten.en verder is hij gezond.............goed bij zijn hoofd?
Alle reacties Link kopieren
Dan hebben we nog een Pasen en Pinksteren-borrel, afscheidsborrel, reunie, etentje met vriendinnen,etc etc.



(en ik heb geen toptijd hoor, ik draag tips aan)
Alle reacties Link kopieren
[quote]MeneerDeRaaf schreef op 09 januari 2009 @ 14:13:

Natuurlijk moet het niet ten koste gaan van de seks (wat het zwaarst is moet het zwaarst wegen tegenslotte ). Maar als wij even op adem komen tussendoor praten we heel wat af. Als we weer op krachten zijn gekomen volgt dan weer spetterende seks etc. En dat dan bij voorkeur uren achter elkaar.[/quote]



en verder is er geen leugentje bij hoor
Alle reacties Link kopieren
Is het bij jou na 5 minuten al klaar dan, DMJN?
Alle reacties Link kopieren
Jaloers DMJN?
Alle reacties Link kopieren
altijd stewwie.........ik ben net een konijn, wip in een paar minuten me de tering en val er dan naast.
Alle reacties Link kopieren
ja..........ik ben vreselijk jaloers MDR
Alle reacties Link kopieren
Misschien moet je het meer als een leeuw doen ipv een konijn.
Alle reacties Link kopieren
En wat doet je sv dan na die paar minuten? Die bedankt netjes en gaat er weer vandoor?
Alle reacties Link kopieren
val ik door de mand nu..........ik ben een konijn die heel graag een mooie grote leeuw wil zijn.

ik als konijn zijnde loop ook altijd met een leeuwenvel op mijn rug stewwie

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven